Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

:KK9::KK9::KK9::KK9: fazla yeme zaten.. bende sıkıntılı ve stresli olduğumda hiçbirşey yapamıyorum.. öğrenci evi gibi oluyor her yer.. darmandağınık, bulaşıklar, ütüler, çamaşırlar birikmiş.. mecburiyetten beyazları yıkadım eşimin çamaşırlar azalmış.. yoksa onu da yapmazdım.. bi de ben bahar geldi mi bi süre adapte olamıyorum.. bunalıma giriyorum resmen.. kendimi herşeye dış dünyaya resmen kapatıyorum:KK9: bu sıralar aynen bu moddayım.. geçer bir iki haftaya..
kızma kızma bana.. bir de karamanın koyunu sonra çıkar oyunu denir ya.. çok güvenme insanlara.. benim eşimin ailesi de öyle mükemmellerdi ki.. her daim ilgililerdi, sevgi gösterileri.. ama iş başa düştü mü ağız da iyi laf yapıyor da icraat yok.. bir sürü vaadde bulundular ama tek birini bile yapmadılar.. bi sürü sıkıntılı şey yaşadım onlarla ilgili.. şimdi de çocuk olayına takılmış durumdalar.. köye gitmişler dün kaynanamla kayınpederim, sabah aradılar orda hocaya meyve okuttuk tuncss'a yedir diyo.. çocuğu olur bunu yiyince belki diyo.. kendimi eksik hissettiriyo gıcık insanlar.. sanki bu çocuğu ben tek yapıyorum.. eşimden dolayı olmuyo belki, belki onların şimdiye dek kırdıkların kalpler yüzünden olmuyo.. hiç düşünmüyolar.. ben tek sorumlusuyum bu konunun.. buna çok canım sıkılıyor.. Rabbim hayırlısı ile nasip etsin de çeneleri kapansın diyorum..
abilerine de üzüldüm.. keşke biri bekar olaydı yaaaaaa :KK9::KK9::KK9: bak hala ablam kafamı kırsın diye uğraşıyorum :KK51::KK51:

tuncss harikasıın yazını okyunca rahatladım biraz.. sanırım aynı şehirde olduğumuzdan kaynaklanyor birbiri dilimizden çok iyi anlıyoruz.. bilmiyorum tuncss da gerçekten çok ilgilendiler benimle şöyle diyeyim bir vakit geç kaldım eve acil dönmem gerek araba yok bizimkiler telaşa düşmüştü teli açamıyorum bildikleri yerde değilim çünkü.. o zaman 5 saatlik yolu beni evime bırakmak için gelmiştiler.. sıradan biri gibi görmediler .. birazda aile yapısı önemli medeni insanlar derler gerçekten öyle davrandılar. ailemi yadırgamıyorum ama daha yumuşak olabilirler.. evin iki çocuğu var zaten olursam büük gelin ben olacağım.. ayy demek bile ne güzel geliyor gözüme.. off hep artistin tembelliği yüzünden vaktinde bitiremedi okulu:KK15: senin ablaya bulalım da yaş kaç bakınırdım çevreme... sevaptır :KK34:

merhaba arkadaşlar nasılsınız yeşil 87 sende nasıl gidiyor :)
hayatımın en entrikalı günlerini yaşıyorum canım hiç sorma dün gece uyuyamadım şimdi de stres karın ağrısı yaptı bende.. seneryo diye versem yönetmenlere 8 bölümlük dizi çıkar..

senden ne haber?

balkonu yıkayıp çamaşırları asıp geliyorum hemen..
ben gelene kadar gidecek olursanız öpüyorum hepinizi..
123m minnoşunun nokta halini görmüşsün ya gerisi de gelir inşallah :KK16: dua et bize deeee... :KK54:

bizim çamarcı güzeli bicimdi sana mı verdi kadroyu :KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33::KK33::KK33:

hayatımın en entrikalı günlerini yaşıyorum canım hiç sorma dün gece uyuyamadım şimdi de stres karın ağrısı yaptı bende.. seneryo diye versem yönetmenlere 8 bölümlük dizi çıkar..

senden ne haber?

hayırdır canım geçmişe bakmadım şimdi dönüp okuyayım yazdıysan eğer bendede ne olsun sabırsızlıkla bekliyorum işte bu arada da kızacaksınız ama sürekli kan testi yapıyorum 2 nisanda yaptırmıştım iğnemi doktor 15 gün sonra gel test yapalım dedi ama ben dayanamıyorum işte neyse son 2 gün bekleyecem artık bu arada iğnenin etkisi yavaş yavaş sıfırlanıyor değilmi ben bugün yine test yaptım13. günüm oluyor yani değerim biraz daha yükselmişti :):nazar::nazar::nazar:

hayırdır canım geçmişe bakmadım şimdi dönüp okuyayım yazdıysan eğer bendede ne olsun sabırsızlıkla bekliyorum işte bu arada da kızacaksınız ama sürekli kan testi yapıyorum 2 nisanda yaptırmıştım iğnemi doktor 15 gün sonra gel test yapalım dedi ama ben dayanamıyorum işte neyse son 2 gün bekleyecem artık bu arada iğnenin etkisi yavaş yavaş sıfırlanıyor değilmi ben bugün yine test yaptım13. günüm oluyor yani değerim biraz daha yükselmişti :):nazar::nazar::nazar:

geçmişte yazmıştım ama dizinin adını da söyleyeyim " abi ve kız kardeşi" ... :KK1: yakaladı beni yani sevgilim old öğrenmiş.. nasıl oldu anlamadım ama öğrenmiş işte hemde yaptığım ettiğim her bişeyi de biliyor.. söyledi de söyledi.. şimdiye kadar hiç yalan dememişim şimdi dedim diye çok kırıldı bana.. aramızda 5 yıl var.. sanırım gerçketen incindi çokda duygusaldır hee.. olayı diğer kardeşime anlatırken ağlamaklı olmuş.. ben ona çok güveniordum diye...

değerin yükseliyorsa iyi canım kaça çıktı şimdi o tablo iyidir canım onu kaydet bir yere takip eyle.. bu arada nasıl yaptırıyorsun o kadar testi üşenmeden..:26:

tuncss harikasıın yazını okyunca rahatladım biraz.. sanırım aynı şehirde olduğumuzdan kaynaklanyor birbiri dilimizden çok iyi anlıyoruz.. bilmiyorum tuncss da gerçekten çok ilgilendiler benimle şöyle diyeyim bir vakit geç kaldım eve acil dönmem gerek araba yok bizimkiler telaşa düşmüştü teli açamıyorum bildikleri yerde değilim çünkü.. o zaman 5 saatlik yolu beni evime bırakmak için gelmiştiler.. sıradan biri gibi görmediler .. birazda aile yapısı önemli medeni insanlar derler gerçekten öyle davrandılar. ailemi yadırgamıyorum ama daha yumuşak olabilirler.. evin iki çocuğu var zaten olursam büük gelin ben olacağım.. ayy demek bile ne güzel geliyor gözüme.. off hep artistin tembelliği yüzünden vaktinde bitiremedi okulu:KK15: senin ablaya bulalım da yaş kaç bakınırdım çevreme... sevaptır :KK34:

:))) inşallah evlendikten sonra da aynı şeyleri söylersin :KK33:
ama emin ol içine girmeden kimse kimseyi bilemiyor.. sevgilin bile bi başka gelicek evlendiğinizde.. dediydi tuncss dersin :KK34:
ablam 33 yaşında, muhasebeci.. hayırlı kısmetler itina ile tarafımdan aranıyor ama onun hiç evlenmek niyeti yok.. ben kendi çapımda takılıyorum :KK51:

bizim çamarcı güzeli bicimdi sana mı verdi kadroyu :KK1::KK1::KK1::KK1::KK33::KK33::KK33::KK33:

ayyy sorma bi de dağ gibi ütü var.. onları da akşam yapacağım.. ben gündüz ütü yapamıyorum :KK9: akşam tv açıyorum film açıp ütü yapıyorum.. antikayım ben antika :KK76: geçsin günler geçsiiiinnn. :KK49:

hmmm sabırsız insan seni :KK9: 12. günde çatlatma iğnesinin etkisi tamamen gitmiş oluyor ve 12. günden sonra yapılan testler genelde gerçeği yansıtıyor.. şimdiye dek yaptığın testlerin sonuçlarını yazsana bakalım bizde nasıl artmış değerin?
bi de sürekli sürekli kan vermekzor değil mi? ayyy sen 9 ay nasıl bekleyecen çocuğun çıkmasını :KK9::KK9::KK9: bu sabırsızlıkla sen 2. ayda doğurursun bebeği :KK9::KK9:

geçmişte yazmıştım ama dizinin adını da söyleyeyim " abi ve kız kardeşi" ... :KK1: yakaladı beni yani sevgilim old öğrenmiş.. nasıl oldu anlamadım ama öğrenmiş işte hemde yaptığım ettiğim her bişeyi de biliyor.. söyledi de söyledi.. şimdiye kadar hiç yalan dememişim şimdi dedim diye çok kırıldı bana.. aramızda 5 yıl var.. sanırım gerçketen incindi çokda duygusaldır hee.. olayı diğer kardeşime anlatırken ağlamaklı olmuş.. ben ona çok güveniordum diye...

değerin yükseliyorsa iyi canım kaça çıktı şimdi o tablo iyidir canım onu kaydet bir yere takip eyle.. bu arada nasıl yaptırıyorsun o kadar testi üşenmeden..:26:

:)) geçmişe baktım şimdi canım Allah gönlüne göre versin inşallah her konuda abinle arayı düzeltirsin uzun sürmez canım abileri için kızkardeşleri inanılmaz değerlidir sana olan bağlılığından yapıyordur dert etme :)

:))) inşallah evlendikten sonra da aynı şeyleri söylersin :KK33:
ama emin ol içine girmeden kimse kimseyi bilemiyor.. sevgilin bile bi başka gelicek evlendiğinizde.. dediydi tuncss dersin :KK34:
ablam 33 yaşında, muhasebeci.. hayırlı kısmetler itina ile tarafımdan aranıyor ama onun hiç evlenmek niyeti yok.. ben kendi çapımda takılıyorum :KK51:
ayyy sorma bi de dağ gibi ütü var.. onları da akşam yapacağım.. ben gündüz ütü yapamıyorum :KK9: akşam tv açıyorum film açıp ütü yapıyorum.. antikayım ben antika :KK76: geçsin günler geçsiiiinnn. :KK49:
hmmm sabırsız insan seni :KK9: 12. günde çatlatma iğnesinin etkisi tamamen gitmiş oluyor ve 12. günden sonra yapılan testler genelde gerçeği yansıtıyor.. şimdiye dek yaptığın testlerin sonuçlarını yazsana bakalım bizde nasıl artmış değerin?
bi de sürekli sürekli kan vermekzor değil mi? ayyy sen 9 ay nasıl bekleyecen çocuğun çıkmasını :KK9::KK9::KK9: bu sabırsızlıkla sen 2. ayda doğurursun bebeği :KK9::KK9:

TAMAM toprak aklımda ablan .. bulursam bi öğretmen bulabilirim trabzonda sanayi yok ki sanayiiden bulayım:KK24: ablan bi bilse böyle yaptığını kulaklarından asardı seni eminm..
yakın olsam gelirdim kız yanıma bu negatif enerjiyi boşaltmam gerek ütülerini bilen yapardım:KK52::KK52: dediğin gibi evlilik farklı.. şans der annem bazen...:KK24::KK24:

bu arada superisine yaptığıın yoruma bayıldıım superisi bende merak ediyorum 9 ay nasıl sabredeceksin :KK52:

:)) geçmişe baktım şimdi canım Allah gönlüne göre versin inşallah her konuda abinle arayı düzeltirsin uzun sürmez canım abileri için kızkardeşleri inanılmaz değerlidir sana olan bağlılığından yapıyordur dert etme :)

biliyorum canım bende onu üzdüğüme kırdığıma üzülüyorum.. eşşek kafalıyım ama o da çok katıydı diyemezdim ki..abim beni yakalarsa aynen böyle saçımdan tutar :KK4:..
bakalım 10 gün sonra yanıma gelecekmiş ne diyeceğimi düşünüyorum dünden beri.. :KK43::KK43: gerçekten beni çok seviyor onun güvenini zedeledim buna çok üzüldüm canım..

aynen bende oleydım valla canım sıcak su torbası iyi geldı bana bugun yok agrım cok sukur istanbulu yasadıgım ıcın deıl gercekten bende cok sevıyorum.. spermler sanırım 24 saat yasıomus o yuzden doktorlar gun asırı ılsıkı onerıyor ya Eki Görüntüle 391101

canım benimde bugün dünki gibi ağrım yok nadiren batma oluyor o kadar
Bir sperm bir kadının vücudunda 72 saate kadar yaşayabildiği halde, bir yumurta salındığında yaklaşık 24 saat yaşar. :KK34:

2. aya kadar nasıl sabredecem bilemiyorum muhtemelen ben kalp atışalrını duymaya gidince doğurur öyle gelirim :)

Son düzenleme:
:KK14: ben adett oldummm... son adetim bittikten 15 gün sonra =(((( çok az gelio ama geliyo işteeeeeeeee =((( neyin nesi bu şimdi yaaa
canım sen bir doktora görün, 15 günde bir olma ve az gelmesi normal değil ,korkulacak bir şey yoktur ama yinede genel bir muayane ve tekrar hormon tahlillerine baktır bence.

maden suyu içecem hiç içmiyorum ya.normaldede içmezdim zaten
tatlım ne demek içemem maden suyundaki vitamin ve minarellerin bebeğe acayip faydası var. hatta şimdi hamilelik takviminde okudum bebeğe giden kan yapısı ve organlarının gelişiminde çok önemliymiş

selam kızlar nasılsınız filiz fgph cvr 123m :)))

adet günüme 4 gün kaldı ve hamilelikle alakalı hiççbir belirtim yok :KK43:

bari gününde adet olabilsem yaaaaaa

bide soğan suyunu yemekten kaç dakika önce içiyoruz
fark etmez canım yemekten 5 dk. önce bile içtiğim oluyordu benim. bu arada belirtiler belli olmuyor tatlım ama tabiki bebek yoksa inşallah gününde gelir de adetin ,bir sonraki aya hemen geçebilirsin

Bir sperm bir kadının vücudunda 72 saate kadar yaşayabildiği halde, bir yumurta salındığında yaklaşık 24 saat yaşar. :KK34:

gyaman geçmişte sormuştum gözden kaçırdın sanırım adetinin kaçıncı günü?

72 saatmı yasıyormus ben onu bılmıodum ben 24 saat duruo sanıom :))))))

kızlar öylebir yazmışsınızki hızınıza yetişemedim,

yeşil_87 canım alıntı yapamadım .siz gerçi konunun ortalarındasınız ama :KK1:erkek arkadaşını abin nasıl gönderiyor sana orasını anlamadım
ama sıkma cannı tatlım bu erkek arkadaş döneminde bende senin gibi ailemle çok mücadeleler verdim abim yok ama senin abiyi aratmıycak bir babam vardı,

tek tek isim yazmıyorum hepinizi öpüyorum, karnım çok acıktı :KK33: yemeğe gidiyorum

vayyyyyyyyyyyyyy 72 saat mii bu süper yaaa

fılmden sonra evet sansın artıomus bakalım kısmet artık canım hehe senın evet 22 ozaman ben evlı bıle deıldım :))inşallah canım sonunda bebişin gelır cekıldın kurtuldun ne guzell bana doktor ultrsyonla baktı yanı cok ıhtımal vermıyorum tüpünün tıkalı olacagna dedi ama genede cekelim ıcımız rahatlasın dedı ..bakalımm

canım Allah gönlüne göre versin ne diyim başkaa:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

çok sağol tatlımm ben seni ve crimsonu unutmuştummm sizlerde bir an önce bebeklerinize kavuşursunuz inşallahhhhhhhhhhh.ayy zeyno kız sen bekarmıydın seni karıştırdım sanki ama kimle karıştırdım yaaa

Sağol canım inşallah öyle olur, hemencık.
Ta ta taaaam eşim dun doktoruna tahlıllerını gosterdı.Varıkosel varmış bı tarafında, öncelıkle sperm sayısını ve hızını arttıracagız ben demeden de aşılamaya gecmeyeceksınız demış. Eşin boşuna o kadar iğne ilaç olmasın, ben tamam demeden harekete gecmıyoruz demış üroloji doktoru.
Bir sürü ilaç var, aranızda eşi kullanan oldu mu? assist kapsül,klomen,hytrn ve ecopirin. kimisi prostat için, assıst balgam sökücüymüş ama sayısını ve hareketlılıgını arttırıyormuş:KK53: bı dahakı ay yıne tahlıl olcak bakalım neler olur:KK31:

yeşilllll üzülme canım, hersey olacagına varır.Kızgınlık gectıkten sonra anlayışla karşılarlar umarım. Ne kadar düşünürsen düşün birşey degıstıremezsın, su yolunu bulur. Kafanı yorma kuzum:KK54:

fark etmez canım yemekten 5 dk. önce bile içtiğim oluyordu benim. bu arada belirtiler belli olmuyor tatlım ama tabiki bebek yoksa inşallah gününde gelir de adetin ,bir sonraki aya hemen geçebilirsin

yaa işte en büyük sıkıntımda o ya 1 yıldır iaçsız adet olamıyorum inşallah bu ay soğan suyu fayda eder inşallahhh zaten fayda etmese bile söktürücü kullanmam beklicemm ilaçsız adet olcam yeter yaa zaten 3 ay dinlenecem varsın gelmesin iğrendim artık ilaç içmekten

X