Sevgilimin doğum günü için süpriz yapmak istiyorum ?

aysunt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2008
114
0
35
slm kızlar ilk defa bi konu açıyorum umarım bana yardımcı olursunuz erkek arkadaşımla 1.5 senedir aynı iş yerinde çalışıyoduk ama o mart ayında başka biyere geçicek ve martın 12 si onun doğum günü oyüzden böle hiç unutamayacağı çok güzel bi süpriz yapmak istiyorum geçen senelerde yapmak istediğim bütün süprizler kendisi tarafından bozulduğu için pek istediğim gibi olmadı lütfen bana yardım edin ilginç fikirlerinizi bekliyorum şimdiden çok tşk ediyorum :sm_cool:

Valla umarım ince biridir sevgilin,çünkü bazı erkekler vardır sürpriz yapmak istersin"bu ne yaa"gibi laflarla içinizdeki bütün isteği bir anda yok edebiliyorlar,komik bir örnek vereyim;kuzenim mum ışığında güzel bir sofra hazırlamış kocasına işten gelmiş kocası ve aynen şöyle demiş:"bu ne bee her yer mum kokuyo iğreeeençç"deyip elleriyle dumanı savurmuşkaydirigubbakcemile3 o an bütün hevesim yıkıldı diyo kuzen:))şeklinde odunluklarla karşı karşıya kalabiliyoruz biz bayanlar,ama senin ki kibar bir erkekse sevgilinin arkadaşlarıyla bir iş birliği yapıp güzel bir cafe de ya da evde toplanabilirsiniz en makul sürpriz bence,ya da başbaşa kalmak istersen güzel bir yemek ayarlayabilirsin.Kendi yaptığın yemekler tabi ki....a.s.

bu konu da tam benlikmiş çünkü 16 martta bende güzel bir süpriz hazırlamak istiyorumyerimseniben

Valla umarım ince biridir sevgilin,çünkü bazı erkekler vardır sürpriz yapmak istersin"bu ne yaa"gibi laflarla içinizdeki bütün isteği bir anda yok edebiliyorlar,komik bir örnek vereyim;kuzenim mum ışığında güzel bir sofra hazırlamış kocasına işten gelmiş kocası ve aynen şöyle demiş:"bu ne bee her yer mum kokuyo iğreeeençç"deyip elleriyle dumanı savurmuşkaydirigubbakcemile3 o an bütün hevesim yıkıldı diyo kuzen:))şeklinde odunluklarla karşı karşıya kalabiliyoruz biz bayanlar,ama senin ki kibar bir erkekse sevgilinin arkadaşlarıyla bir iş birliği yapıp güzel bir cafe de ya da evde toplanabilirsiniz en makul sürpriz bence,ya da başbaşa kalmak istersen güzel bir yemek ayarlayabilirsin.Kendi yaptığın yemekler tabi ki....a.s.

okadar değil ama mesela geçen sene sevgililer gününe atkı örüyodum taki gece yarılarına kadar erkek arkadaşımda ozaman ameliyat olmuştu ve evde yatıyodu ben akşama kadar çalışıyodum öğlen onun yanına gidiyodum gece yarısına kadarda atkı işliyodum ama tabiki akşamları ilgilenemiyodum ve sevgililer gününe küs girmiştik diğer bi örnek de yine geçen sene doğum gününe sabri özel in gömlek kravat kol düğmesi setini aldım bi kafe ayarladım hediye pasta hepsi hazırdı ama ben onunla o gün az ilgilendim diye yine kavga çıkarmıştı hatta ben biray önceden almıştım hediyesini siyah gömlek seviyo diye adam gitmiş 11 martta doğum gününden bigün önce siyah gömlek almış ve hediyem elimde patladı oyüzden süpriz yapmakta tedirginim :)

bu konu da tam benlikmiş çünkü 16 martta bende güzel bir süpriz hazırlamak istiyorumyerimseniben

tatlım benim aklıma şey geldi bu hazır kalpli hediye kutuları varya onun içine renkli elişi kağıtları kesip küçük şekerler falan bide bi paket antep fıstıklı çikolataya kırmızı kurdale takıp bide not yazıp kargoyla göndermek kalıyo ama dedğim gibi bu süprizde elimde patlar diye korkuyorum adam süpriz avcısı gibim :)

inanmıyorum sana canım yaaa aklımdan geçenlerimi okudun bende bunu düşünüyordum ama ilk menü olarak onun işyerine kalp şeklinde bir kutu içinde içinde kalp şeklinde çukulotalar göndermek ve kutuyu aldığında içinde can alıcı bir not beyeneceğinden eminim romantiğim benim zatii boğazına da düşkün olur bu balıklar ama bunla kalmasını istemiyorum süprizlerim devam etsin istiyorum onun için unutulmayacak bi gün olsun istiyorum o yüzden bu konu dikkatimi çekti değişik fikirler çıkabilir:jeyyar:

aysunt un konusunda sevgılısı martta dogan herkez yararlancak galıba
benımde 5/3 dogumgunu hep berber bısey dusunup hepımız aynısınımı yapsak :nazar:

aysunt un konusunda sevgılısı martta dogan herkez yararlancak galıba
benımde 5/3 dogumgunu hep berber bısey dusunup hepımız aynısınımı yapsak :nazar:

olabilir tatlım ben aklıma geldikçe fikirlerimi siznle paylaşırım yanlız bişi söylicem çok önemli sevgilisi futbola düşkün ve galatasaraylı olan ve 12 marta kutlayacaklar varsa benim gibi dikkatli olsun çünkü 12 mart saat 20 de galatasaray maçı var önce kutlayınki süprizler elinizde patlamasın kalbiniz kırılmasın :)

kızlar bi fikrim daha var ama ne kadar başarılı olur bilemem acaba diyorum tanışma hikayemizi bi kitap halinemi getirsek resimli falan karikatürlü altında nasıl tanıştığımızı masal şeklinde anlatan !!!! ne dersiniz?????

kızlar bi fikrim daha var ama ne kadar başarılı olur bilemem acaba diyorum tanışma hikayemizi bi kitap halinemi getirsek resimli falan karikatürlü altında nasıl tanıştığımızı masal şeklinde anlatan !!!! ne dersiniz?????

AY O COK UGRASTIRIR SANKI AMA YAPABILRISEN GUZEL
ama bence bunu sızınle ılgılı bıgunde yapsan daha iyi
bu onun gunu ya onla ılgılı olmalı bence
bende eglensekmıdıyorum ama dugun oncesı cok masraf olur sanki

ikimizin resmini yapboz yaptırsak bi parçasını ona bi kutuda göndersek resmi kendimiz tamamlasak oda hediyeyi görünce ona gönderdiğimiz parçayı yerleştirse çok mu saçma olur ???? ya benim aklıma başka bişey gelmiyo güzel fikri olan yok mu ????

ocak ayında nişanlımın doğumgünüydü, bende yaptıklarımı paylaşayım belki sizlere de fikir olur a.s.
doğumgünü cuma olduğu için görüşemiycektik ve iş günü olduğu için ufak kırmızı zarflara notlar hazırlayıp, nişanlımın işyerinde bir arkadaşım var ona ulaştırdım. Zarfları ummadığı yerde bulsun dedim, nerelere koyacağını falanda söyledim tabii (çalışma ortamını bildiğim için kolaylık oldu) zarfların 1'i yemek yerken peçetelikten çıktı, diğeri kargoyla gelmiş gibi oldu ve kargo poşedinden çıktı, diğeride arabada direksiyona geçtiğinde gösterge saatinin ordan çıktı.
ertesi günde nişanlım yarım gün çalıştığı için o eve gelmeden onlara gittim. kalpli pasta yaptırmıştım, büyük kırmızı kartona büyük harflerle yazı yazmıştım ve hediyesini siyah bir kutuya koyup üzerine renkli kalpler yapıştırıp,güzelce kurdeleyle bağlamıştım. kartonu yatak örtüsünün altına yerleştirdim. balkondan geldiğini görünce pastanın mumlarını yaktım ve kapıyı açıp karşısında beni görünce çok şaşırdı, çünkü daha geç gitmemi bekliyordu. Güzel bir günün ardından beni eve bırakıpğ eve döndüğünde ve yatağını açtığında kırmızı kartonu görünce onada bayağı bir şaşırmış.
Umarım yazdıklarım sizlere de fikir olabilir :CüvCüv:

ocak ayında nişanlımın doğumgünüydü, bende yaptıklarımı paylaşayım belki sizlere de fikir olur a.s.
doğumgünü cuma olduğu için görüşemiycektik ve iş günü olduğu için ufak kırmızı zarflara notlar hazırlayıp, nişanlımın işyerinde bir arkadaşım var ona ulaştırdım. Zarfları ummadığı yerde bulsun dedim, nerelere koyacağını falanda söyledim tabii (çalışma ortamını bildiğim için kolaylık oldu) zarfların 1'i yemek yerken peçetelikten çıktı, diğeri kargoyla gelmiş gibi oldu ve kargo poşedinden çıktı, diğeride arabada direksiyona geçtiğinde gösterge saatinin ordan çıktı.
ertesi günde nişanlım yarım gün çalıştığı için o eve gelmeden onlara gittim. kalpli pasta yaptırmıştım, büyük kırmızı kartona büyük harflerle yazı yazmıştım ve hediyesini siyah bir kutuya koyup üzerine renkli kalpler yapıştırıp,güzelce kurdeleyle bağlamıştım. kartonu yatak örtüsünün altına yerleştirdim. balkondan geldiğini görünce pastanın mumlarını yaktım ve kapıyı açıp karşısında beni görünce çok şaşırdı, çünkü daha geç gitmemi bekliyordu. Güzel bir günün ardından beni eve bırakıpğ eve döndüğünde ve yatağını açtığında kırmızı kartonu görünce onada bayağı bir şaşırmış.
Umarım yazdıklarım sizlere de fikir olabilir :CüvCüv:

canım çok güzel bi fikir çok beğendim ama şuanda ben bunu uygulayamam belki gerçekleştirebilecek arkadaşlarımız vardır ama unutmicam daha ileriki zamanlarda muhakkak uygulicam bu fikri paylaştığın için çok tşk ederim

yaa katılmadan edemicem çok güzel duygular bende canımın içinin dogum günüde ikimizin güzel bir kesmini portre çizdirdim güzel bir kutu yaptım fosforlu pembe v içine kurumuş gül yaprakları koydum ve güzelce kurdelaladım ondan önce slayt hazırladım onu seyrettirdim herika bişeydi portreyle ilgili sonra onu görünce çok sevindi 9 0caktı şimdi ise 3mart yıldönümümüz ve ben daha hiç bişey almadım ilginç bir süpriz yapmak istiyrm firkileriniz çok güzel birini yapıcam artık sagolun kızlar yüreginize saglık...

bnm sözlümün doğum günüde martta. güsel fikirler paylaşmışsınız. bende kndmce yapmak istediklerimi yazayım size. yarım metre genişliğinde beyaz etamin üzerine işleme yapıyorum. bi yüzüne gül,ismimiz,yüzük falan işliyorum.diğer yüzünede bjk li olduğu için bjk amblemini işledim.etamin beyaz. ve kullandığım ipler siyah ve kırmızı sadece. bide havalar ısınmaya başlayınca haftasonları koşu vs olayı düşünüyorus. ikimizede aynı renk aynı tarz eşofman almayı düşünüorum. ve kalpli kurabiye olayı bnmde aklımda var.aksilik olmazsa yapıcam.küçük karton kartlar yaptım. hazırlayacağım büyük karton kutunun içine güsel sözler falan yazıcam.hep benden şarkı söylememi isterdi ama hiç söylemedim 1 yıldır.kayahanın seninle herşeye varım ben şarkısını kaydetmek istiorum. aslında bunların hepsini 14 şubatta düşünmüştüm ama 14 şubat yakın hasta oldum 10 gün hiç kalkmadan yatınca sadece ceket alabildim.oyüzden doğum gününde yapmak istiorum.içimde kalmasın :) seneye askerde olacak çünki.

hımmm bayağı yoğun olacak doğum günü galiba canım çok güzel düşünceler bencede içinde kalacağına hepsini yap ayrıca şimdiden Allah kavuştursun diyorum :)

kızlar ben de size sevgililer gününde nişanlıma gönderdiğim hediyelerden bahsedeyim belki bir fikir olabilir,sevgilimle tanışmamızın ilk gününden itibaren günlük tutuyordum bu günlüğü kendi resimlerimizle birlikte bir kitap haline getirdim ,hem de 8 tl gibi bir rakam tutmuştu geçen seneydi bu anlattıklarımn,ibir matbada yaptırmıştım,çok hoşuna gitmişti ve de başka bir yerde ikşimizin bulunduğu bir resmi yap boz haline getirtmiştim,bunu hala saklar sevgili eşim,ve canım size birşey söylemeliyim eşim koyu galatasaraylı ve bu bence daha işe yarıyor birkeresinde de cimbomnlu bir pasta yapmıştım kendisine inanın sevinçten göklere uçmuştu,cimbomlu pastayı yapmak çok kolay inanın biz yapamayız falan demeyin hiç,hazır pandispanya kekinden alın her iki parçayı sütle ıslatıp araya da üste de krem şanti sürün en sütünü pasta malzenesi satan yerlerde satılan kırmızı ve sarı renkli şeker hamurlarıyla kaplayın,ben galatasaray formasıyla yere yatmış yanında futbol topuyla çimlere uzanmış sevgilimin figürünü yapmıştım,ve çok işe yaramıştı

ben kalp şeklinde bi kutu almıştım,içine büsürü ufak hediye koydum,kalpler,ufak ayıcık,çerçeve,traş takımı,ufak bebekler,aklıma tam gelmiyo baya bişey koymuştum,sonrada içini köpükle doldurdum agzına kadar,kapağını açınca sadece köpük görünüyodu,içine eline attıkça farklı hediyeler geldi,acaba şimdi ne gelcek die merakla karıştırdıkaydirigubbakcemile2

el emeği olan herşey kesinlikle hazır parayla alınan hediyeden çok daha değerlidir.

ha birde yine kk da bi topic te görmüştüm,espirili yastık kılıfları vardı,çok hoş bi hediye olur ondanda

X