Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

kızlar bugün felixin apilatörünü aldım. bikini bölgesi için özel kesici bloğu var. tüyleri kesiyo yani. ben bugüne kadar hep eldivenle temizlemiştim, acaba kullansammı jilet etkisi yapar mı? hiç jilet kullanmadım ama eldivende tam işgence :) kızlar kullananlar bir yorum yapsın

dün braun 7381 xpressive epilasyon cihazını aldım ince uzun bir model, ışıklı, şarjlı, bikini ve koltukaltı için özel başlığı var, su altında da kullanılabilen modeliymiş, pembe renkli çok şirin küçük bavul şeklinde çantası da hediye üstelik hem kablolu hem kablosuz kullanılabilir dedi satıcı bayan ama eve geldiğimde kablolu şekilde çalıştıramadım ve anladım ki sadece kablosuz çalışıyormuş (her seferinde 1 saat şarj edip 40 dakika kadar çalıştırabiliyorsun) ne yapayım karar veremedim bu ürünü peşin 250 tlye almıştım 60-70 milyon fark verip bir üst modeli yani hem kablolu hem kablosuz modelini mi alsam acaba? yorum yazarsanız sevinirim :uhm:

arkadaşlar braun 7381 de (şarjlı) epilasyon cihazında karar kıldım neden derseniz en üst model olan ürün braun 7781 de sadece şarjlı çalışıyormuş (bizzat kendim gidip test ettim) bu iki model (7381 ve 7781) ürün aslında önce hem kablolu hem kablosuz üretilmiş ilk serisinde ama sürekli arızalar çıkınca ikinci seri sadece şarjlı olarak üretilmiş ben de üzülmüştüm hem kablolu hem kablosuz birarada olmasını istemiştim, braun servisine de danıştım bir ürün ya kablolu ya da kablosuz olması her zaman daha iyidir dediler ikisi birarada olduğu zaman 2 senede bir aküsü bitermiş şarlı ürünü de dikkatli kullanırsanız uzun süre gider dediler. Şarjı tamamen bittikten sonra şarj edilmeliymiş ve belirtilen süre kadar tabiki.

Ben 1,5 ay önce Braun Xelle 5585 modeli aldim ve gayet memnunum...En cok isime yarayan o tek cimbizli baslik..! Tavsiye ederim..! Baska sorun varsa sorabilirsin..!

Arkadaşım şu işlerden anlıyorsan bana bir yardım et.Konuyu okudum ve iki epilatör arasında kaldım philips satin ice ve braun silk epil xelle 5585.Ben epilatör almayı düşünüyorum ve hiç bilgim yok.Ha bir de epilasyon aleti almama sebep koltukaltı yüzünden ağda ile aldımı beceremiyorum hep bırakıyorum tam alamıyorum.İşte o tek tük kalanları almak için istiyorum ama iyi birşeyde olsun.Bana yardım eder misin bir de fiyatı konusunda da bilgi verirseniz iyi olur çok teşekkür ettim.

braun Silk-Epil expressıve vucüt ve yüz epilasyon aleti..
kullanıyorum ve kesinlikle uzak durun derim !!
bak gene sinir oldum aklıma geldi..
almak bir kenara dursun çatır çatır kırıyor tüm tüyleri bide onların pisliğini temizliyorsun..
ııhhgggg!!!!!!!!!!!!! sinirrrrrr
kesinlikle parasını hakeden bir ürün değil.

braun Silk-Epil expressıve vucüt ve yüz epilasyon aleti..
kullanıyorum ve kesinlikle uzak durun derim !!
bak gene sinir oldum aklıma geldi..
almak bir kenara dursun çatır çatır kırıyor tüm tüyleri bide onların pisliğini temizliyorsun..
ııhhgggg!!!!!!!!!!!!! sinirrrrrr
kesinlikle parasını hakeden bir ürün değil.

aynından aldım hemde dünya para vererek ..
bin pişmanın..rezalet bir ürün..

bu arada benımki buymuş
Braun 7681 Silk Epille Epilatör Ec1 Hediyeli

http://images.gittigidiyor.com/1767/Braun-7681-Silk-Epille-Epilator-Ec1-Hediyeli__17670780_0.jpg

arkadaşlar benim tüylerim çok inceldiğinden son 2 epilasyonumda dikkatimi çeken birşey var oda epilatörümün kılları iyi alamayıp kırdığı
uzun yıllardır epilatör kullanıyorum,tüylerim çok güçlüydüler,ne batık ne kırılma olmamıştı hiç ama artık kıllarım ayva tüyüne yakın hale geldiğinden sanırım epilatörüm kırıyor bazı kılları
ince tüyleri en iyi alan alet ,ağda vs nedir,bileniniz varmı ?

kızlar bakın fikriniz olsun die resmini koydum..bende bu ürünü kullanıorum üründen çok memnunum...ama bikini bölgesinde acaip batık olşuturuo aslında genel olarak epilasyon aletlerinin en büyük problemi ama napım başka türlü bişi kullanmıom..bu üründen kullanan varmı aranızda

resim olarak aynı tıpatıp benziyor fakat model numaraları değişiyo bunların
bende çok memnunum ,çok az acı duyuyorum bu epilatörümle ,şu 2 epilasyon dönemine kadar hiç kırık olmuyordu ama tüylerim inceldiğinden sanırım her kılı iyi alamıyor ve kırıyor
kalın kılları çok iyi alıyor ama güçsüzleşmiş zayıf her kılı alamıyor sanki

canım bende öle düşünüorum onun için biras uzamalarını bekliorum vallaaa..yoksa o küçükler kalıo gibii..ya bide biş sorcam sen nekadar aralıkla alıosun tüylerini..

canım bende öle düşünüorum onun için biras uzamalarını bekliorum vallaaa..yoksa o küçükler kalıo gibii..ya bide biş sorcam sen nekadar aralıkla alıosun tüylerini..
cnm benim tüyler epilatörden dolayı değil kullandığım tüy yok edici solüsyonumdan dolayı inceldiler ,eskiden sorunsuz alıyordu epilatörüm her kılı ama şimdi incelen tüyleri tam alamadığını farkettim
ortalama 15 günde bir çıkan her yeni kılı alıyorum ama bazen 3 haftada bir aldığımda oluyor ,şimdi bi arkadaş ince tüylerini koli bandıyla al dedi:) denemeyi düşünüyorum vallahi.

batık yapmıyorlar mı

batıklar sanırım biraz cilt yapısıyla alakalı
benim cildim kurudur özelikle bacaklarım ,bilemiyorum belkide bu yüzden bende batık problemi hiç olmadı,şimdi yeni yeni bikaç tane batık gördüm özelliklede bacak bölgemde ama kese yapınca 3-5 gün sonra çıkıyorlar gün yüzüne ama bikaç tüycük zaten ,onun için bende batık problemi yok,ince tüyleri epilatörümün kırması gibi bi durum var sadece

Kızlar bende braunun şu meşhur son modeli var dünya para verip aldım zaten bacaklarımın içine etti o ayrı ama neden bacaklarımda batık yapıyorda koltuk altımda batık yapmıyor bende bunu merak ediyorum...Şu an zaten bacaklara sadece sir yapıyorum ama koltuk altımda epilatöre devam...

bende braun kullanıyorum 2005 yılında almıştık annemle evlendim annem bana verdi hala daha da kullanıyorum ama bikini bölgesine kullanamıyorum üst tarafları yine biraz iyi de alt taraflara hiç süremiyorum. Çok acıyor. Ama bacaklarımda çok rahat kullanıyorum ve fazla zamanımı almıyor koltuk altı da aynı şekilde. Bir iki seneye kadar yeni modelini de almak istiyorum ama..

X