Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu en iyi mobilya markası

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
kızlar en iyi mobilya nerden alınır? Tavsiyelerinizi bekliyorum

Ne almak istediginize ve ne kadar bütceniz ayirdiniza bagli... Ben sahsen hic bir mobilya alirken markasi nedir diye düsünmedim. Genelde model olarak hosuma giden rahat ve kaliteli ürünleri tercih ederim. Bir cok internet sitesinden fikir alabilirsiniz...

örnegin

Trkiye'nin En Byk Mobilya Sitesi |

ARTEM -- Moble Design & Furniture --

bunlarin yaninda diger mobilya siteleri internet siteleri - mobilya siteleri

Son düzenleme:
benim bildiğim fatih kıral, kervan, laura ashley, sherwood en pahalı mobilya markaları türkiye'deki. tabii bi arkadaşım italya'dan getirtmişti mobilyalarını o da bi seçenek.

:KK8:
benim bildiğim fatih kıral, kervan, laura ashley, sherwood en pahalı mobilya markaları türkiye'deki. tabii bi arkadaşım italya'dan getirtmişti mobilyalarını o da bi seçenek.

pahalı olmak en iyi olduğu analamına gelir mi her zaman sanmam:KK19: zaten bi süre sonra sıkılıyorsun çok pahalıyı almakda gereksiz orta karar bişi alıp sıkıldıkça değiştirmek daha eğlenceli

Son düzenleme:
iyiden kasıt kaliteyse bunlar oldukça kaliteli firmalar ama benim iyiden ve pahalıdan kastım tasarımdı :) zaten yazdıklarımın hepsi country-classic tarz mobilya yapıyor o yüzden en iyi diyince bana göre iyileri yazdım. benim sevdiğim tarz tasarım yapan iyi ve pahalı markalar hem de baya pahalı :KK43:

Son düzenleme:
kaliteli canım ona diyecek laf yok ama mesela ben izmirde küçük bi atölye fabrika arası çok büyük olmayan bir fabrikada staj yapmıştım adam mobilyanın hakkını veriyor türkiye pazarına değil ama ortadoğu pazarına hakim orda farklı bir marka adı kullanıyor hatta ama ismi desen bende hatırlamıyorum o ayrı :26: yani illa piyasa alıp pahalı almamak lazım biraz araştırmayla iyi mal yapan daha uygun yerlerde bulunabilir :KK34: bunlar biraz daha countryden çıkıp klasige daha çok kayan markalar bi de ondan pek sevmiyorum :KK1: fatih kral binasının önünden geçiom zaten hergün :KK53:

X