Ankara Etlik Zbeyde Hanm doum evine giden arkadalar var m?...

sorr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2009
123
0
37
slm arkadaşlar ben 10+4 günlük hamileyim etlik zübeyde hanım doğumevinde ilk rutin tahlillerimi yaptırdım. ikili test yapılmıyormuş sanırım başka hastanede yaptırcam artık, neden yapılmadığını anlayamadım. zübeyde hanım doğumevine giden arkadaşlar gebelik boyunca sizinle ilgilenen gittiğiniz iyi bir doktor varmı lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

slm arkadaşlar ben 10+4 günlük hamileyim etlik zübeyde hanım doğumevinde ilk rutin tahlillerimi yaptırdım. ikili test yapılmıyormuş sanırım başka hastanede yaptırcam artık, neden yapılmadığını anlayamadım. zübeyde hanım doğumevine giden arkadaşlar gebelik boyunca sizinle ilgilenen gittiğiniz iyi bir doktor varmı lütfen bana yardımcı olursanız çok sevinirim...

meraba canım bende etlik zübeyde hanıma gidiyorum bugün yine gittim rutin kontrol için.ılk erken gebeliğe gönderiyolar zaten orda Okyar Erol var opr.ona gidiyorum iyi bi doktor güzeel de ilgileniyo. ama 1-2 ay sonra muaynehanesi olan bi doktora gitmeyi düşünüyorum.Onun içinde araştırıyorum.Doğumumu orda düşünüyorum onun için bir kere de olsa muaynehanesine gitmek faydalı oluyo die duyuyorum herkesten.Benim ikiz gebelik 12 haftalık olduk.Yazışalım burdan hiç ankaralı hamişle denk gelmiyorum forumda

Son düzenleme:
merhaba canım inşallah ikizlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın ikili testi yaptırdınmı bize orada ikili test yapmayıp sadece üçlü test yaptıklarını söylediler.sende araştırıyormussun benim gibi doktoru.Haberleşelim iyi bir doktor bulursak birbirimize haber verelim canım.kendine ve bebişlere iyi bak...

meraba canım bende etlik zübeyde hanıma gidiyorum bugün yine gittim rutin kontrol için.İlk erken gebeliğe gönderiyolar zaten orda Okyar Erol var opr.ona gidiyorum iyi bi doktor güzeel de ilgileniyo. ama 1-2 ay sonra muaynehanesi olan bi doktora gitmeyi düşünüyorum.Onun içinde araştırıyorum.Doğumumu orda düşünüyorum onun için bir kere de olsa muaynehanesine gitmek faydalı oluyo die duyuyorum herkesten.Benim ikiz gebelik 12 haftalık olduk.Yazışalım burdan hiç ankaralı hamişle denk gelmiyorum forumda

VİLL MERHABA BENDE İKİZ GECEYİM 8,5 HAFTALIK OLDUK BENDE DOĞUMUMU ETLİK ZÜBEYDE HANIMDA DÜŞÜNÜYORUM,aMA NASIL BİR HASTANE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM İÇİN ŞİMDİLİK KONTROLLERİME AKAY HASTANESİ TOLGA ECEMİŞTE DEVAM EDİYORUM TOLGA BEYDE İLGİLİ SAĞOLSUN AMA DOĞUMU ETLİK ZÜBEYDE HANIMDA YAPICAM..CANIMZÜBEYDE HANIMDA ÇOK İYİ HOCALAR VAR AMA BİLDİĞİM KADARI İLE ÖZEL BAKIYOLAR DOĞUMUNUDA KENDİ YAPTIRIYO..bEN KONTROLLERDE AKAY HASTANESİNE SSK LI GİDİYORUM 12 LİRA MUAYENE FARKI VERİYORUM...ŞİMDİLİK MEMNUNUM..AMA DOĞUMA 1 AY KALA ZÜBEYDE HANIMDA HOCA BULUP ORADA DOĞUM YAPICAM..

merhaba canım inşallah ikizlerini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın ikili testi yaptırdınmı bize orada ikili test yapmayıp sadece üçlü test yaptıklarını söylediler.sende araştırıyormussun benim gibi doktoru.Haberleşelim iyi bir doktor bulursak birbirimize haber verelim canım.kendine ve bebişlere iyi bak...

Tabiiki haberleşelim ii oldu bu topiği açtığın ikili test yaptırmadım ama ikiz olduğu için yapılmıyo die biliyorum.Haber veririm sanada öptmmm

VİLL MERHABA BENDE İKİZ GECEYİM 8,5 HAFTALIK OLDUK BENDE DOĞUMUMU ETLİK ZÜBEYDE HANIMDA DÜŞÜNÜYORUM,aMA NASIL BİR HASTANE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM İÇİN ŞİMDİLİK KONTROLLERİME AKAY HASTANESİ TOLGA ECEMİŞTE DEVAM EDİYORUM TOLGA BEYDE İLGİLİ SAĞOLSUN AMA DOĞUMU ETLİK ZÜBEYDE HANIMDA YAPICAM..CANIMZÜBEYDE HANIMDA ÇOK İYİ HOCALAR VAR AMA BİLDİĞİM KADARI İLE ÖZEL BAKIYOLAR DOĞUMUNUDA KENDİ YAPTIRIYO..bEN KONTROLLERDE AKAY HASTANESİNE SSK LI GİDİYORUM 12 LİRA MUAYENE FARKI VERİYORUM...ŞİMDİLİK MEMNUNUM..AMA DOĞUMA 1 AY KALA ZÜBEYDE HANIMDA HOCA BULUP ORADA DOĞUM YAPICAM..

Etlik zübeyde hanımı ben beğeniyorum gayet temiz ve düzenli bi hastane polikliniklerde yeni yapıldı zaten doktorlarından da birçok kişi memnun bende şuan memnunum doktorumdan 4-5 aylık olunca doğumuma girmesini istediğim doktorun muaynehanesine gitcem onu araştırıyorum şimdi burdan haberleşelim

Yengemin 15 yıllık doktoru orada adı serdar dilbaz serdar bey aynı zamanda tüp bebekçi..Yengem hala ona gidiyor ..Özel muayenesi var tunalıda 160 tl muayene ücreti alıyormuşş.Ben doğuma 1 ay kala ona gitmeyide düşünüyorum...Bakalım kısmet..

Selam vil nasılın?? Ben buralardayım..5 gündür şiddetli sol kasık ağrısı çekiyorudum..Neyseki bugün geçti.Şimdilik iyiyim.Doktora sorduğumda kanama olmadıysa rahim genişlemesindendir dedi...Ağrılar bazen dayanılmaz oluyordu sol bacağıma falan vuruyordu ara ara nefesinmi kesiyordu..Çokşükür şimdi iyiym. a.s .Sen neler yapıyorsun..nasıl gidiyor..

Selam vil nasılın?? Ben buralardayım..5 gündür şiddetli sol kasık ağrısı çekiyorudum..Neyseki bugün geçti.Şimdilik iyiyim.Doktora sorduğumda kanama olmadıysa rahim genişlemesindendir dedi...Ağrılar bazen dayanılmaz oluyordu sol bacağıma falan vuruyordu ara ara nefesinmi kesiyordu..Çokşükür şimdi iyiym. a.s .Sen neler yapıyorsun..nasıl gidiyor..

Selam canım iyiyim bende ağrım olmazsa iiyim .senin tarif ettiğin ağrı aynı bende de oluyo doktora sorduğumda olur böle ağrılar demişti.

selam vil buralardayız... ama bulantılar kusmalar çok zorluyor açıkçası, benimde sol kasığımda iki üç gün sabah ağrı, batma oldu ben henüz doktora soramadım ama sizin yazdıklarınız beni rahatlattı teşekkürler...:1rolleyes:

merhaba kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim umarım herkes iyidir

bizim akraba orda doğum yaptı gayet iyi sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi inş senin kide öyle olur canım gözün aydın

SELAM KIZLAR..BENDE BURALARDAYIM UĞRAŞIP DURUYORUZ ıŞ GÜÇ KOŞUŞTURMACA..bU ARADA HAFTAYA BEBEKLERıM 3 AYLIK OLUYORLAR TEYZELERı:)

DERMAN ALLAH BAĞIŞLASIN ORADA DOĞUM YAPANLARDA BıRAZ BıZLERı AYDINLATSALAR FENA OLMAZ DEĞıLMı:)

kızlar merhba nasılsınız biz iyiyiz çok şükür yarın hastaneye gidicez inş.gelir gelmez yazarım sizede

kızlar şöle söliyim hastaneden çok memnunum çok şükür.Bugün yine kontrolüm vardı güzel ilgilendi doktorum.Bebişlerimi gördüm yine çok mutluyum herşey yolunda hayırlısıyla :nazar::nazar:

Vilcim canım sen ssk da sıradan bir doktoramı görünüyorsun yoksa orada özel bir doktoramı gidiyosun..Bilgi verirmisin.

kızlar merhaba bende 13.haftama girecem şimdilik batıkent özel bilgi hastanesine gidiyorum.doğumu nerede yapacağıma karar veremedim.zübeyde hanım doğumevinde mi yapsam diyorum.ama hastane hakkında hiç bir bilgim yok.benim ilki sezeryandı.buda öyle olacak.benim sezaryan kesi vyerim çok aşağıda ve küçük bir kesi.özelde yapmıştım doğum.acaba diyorum doğumevinde de aynı yerden ve aynı botuttamı keserler yoksa kafalarına estiği gibimi yaparlar.devlet hastanesi sanırım dimi kızlar burası.hastane nasıl temizmi,odalar nasık tek kişilikmi yoksa bir odada 5 kişi falan mı var.bide doğum yaptıktan sonra yanına refakatçi alıyorlarmı.yoksa yanlızmı kalıyorsun.bunları çok merak ediyorum.bilgisi olan varmı.

slm bende geen hafta hastaneye gıttım ama bıtane dr vardı hıc ılgılenmedı hıc begenmedım dr u serdar beye gıtmeyı ıstıyordum ama sadece ozelıne gıdebılıyoruz sanırım normal ssk la muane olamıyoruz dr a
bızım gelın orda dogum yapmıs dr lar ıyı dedı ama sezaryanla oldu hemsıreler falan hıc ıyı deılmıs ılgı yokmus

X