Saç Rengi ve Saç Boyama kendi evinizde saç boyama hizmeti veriyorum .. .

ya aslında bi renk istiyom ama gösteremiyorum resim yukleyemiorum ben o yuzden nasıl yapıcam bilmorum altın sarısı yumuşak bi tonmu acaba yada onu gösterebilecek bi resim varsa elinde yükleyebilirmisin benım sacım zatn baya bi sarı ama tatlı bi sarı olmasını istiyorum

$24412712047.jpg şu rengi tavsiye ederim tatlı bir sarı

canım kapiçino rengi dediğin renk nasıl bir renk kumral kapiçino diye geçiyor

sirinshey bana hızır gibi yetiştin bana d ayardımcı olursan sevinirim ben konyadayım canım benim saçlarımda üstüste renkler var sırayla röfle siyah patlıcan moru siyah çikolata kahve sıcak çikolata ama saçlarım hala siyah gibi duruyor tatlı bir açık kahve yapmak istiyorum bu kadar rengin üstüne tutturabilirmiyim acaba olursa yöntem söylermisin illa kusturma işlemimi olması gerekir sence ayrıca röfle hariç diğer renkleri kendim boyadım

canım verdiğin cevap için çok teşekkür ederim, saçlarının rengi doğal mı diye sormuşsun, evet doğal daha önce hiç boyatmadım ama kına var oda en az bir sene önce yakılmıştı, izmirdeyim şu anda buradaki kuaförüm 80 lira fiyat verdi ama rengi henüz görmedi, eğer bu renge kesin ulaşabileceksek senin fiyatın daha makul, şu an istanbulda değilim şubatta döneceğim bu durumda irtibatı koparmayalım. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

o zaman süper saçın boyasızsa istediğimiz renk bir iki ton kırılmayla hemen tutar

ecebaby sana bir tavsiyede bulunayım istedğin renk kahve rengini al bu çok açık bir kahve olmasın boyanın içine 40 volümlük oksidan ve 1 kaşık oryel koy bu biraz olsun açacaktır en azından kehve yapar diplere en son uygulaman gerekicek çünkü oryelli boya dibi çabuk açar dibide fazla bekletmeden yıka cnm

ecebaby sana bir tavsiyede bulunayım istedğin renk kahve rengini al bu çok açık bir kahve olmasın boyanın içine 40 volümlük oksidan ve 1 kaşık oryel koy bu biraz olsun açacaktır en azından kehve yapar diplere en son uygulaman gerekicek çünkü oryelli boya dibi çabuk açar dibide fazla bekletmeden yıka cnm

yardımın için teşekkürler canım ilk fursatta deneyip seninle paylaşmayı düşünüyoruma.s.

çok teşekkür ederim canım senden haber alana kadar bekledim senin fikirlerine güveniyorum.Benim saçımda kızıllık var yukarda yazmıştım bu kapiçino rengi nasıl duru sence.

sirinshey ,benim doğal saç rengim siyah uçlarında siyah boya var.saçımı karamel yada vildan ataseverin saç rengi sarı gibi olanı yani arkadaşlardan birisi koymuş resmini.nasıl elde edirm,sarı tonlar çok hoşuma gidiyor nasıl yapmam gerekir yardımcı olurmusun.....

çok teşekkür ederim canım senden haber alana kadar bekledim senin fikirlerine güveniyorum.Benim saçımda kızıllık var yukarda yazmıştım bu kapiçino rengi nasıl duru sence.

tutar ilk boyamada biraz akar ama sonra oturur renk .

sirinshey ,benim doğal saç rengim siyah uçlarında siyah boya var.saçımı karamel yada vildan ataseverin saç rengi sarı gibi olanı yani arkadaşlardan birisi koymuş resmini.nasıl elde edirm,sarı tonlar çok hoşuma gidiyor nasıl yapmam gerekir yardımcı olurmusun.....

doğal saçnınz sırf siyah olsaydı boyayla açmaya çalışırdık fakat uçlarda siyah boya olduğu için saçı kusturmak gerekeir evde yapacaksanız kolestonun yoğun renk açcısı var uçlardan başlayarak uygulayın diplerde fazla bekletmeyin hemen açılır. onu kullandıktan sonra ya karamele boyayın vildan ataseverinkini elde etmek isterseniz de açık kumral ve araya röfleler girmesi gerekir bu bir defada yapılacak ve sizin yapabileceğiniz türden işlem değiildir ancak bir kaz kez açık kumrala boyandıktan sonra araya daha açık gölgeler atılabilir .

doğal saçnınz sırf siyah olsaydı boyayla açmaya çalışırdık fakat uçlarda siyah boya olduğu için saçı kusturmak gerekeir evde yapacaksanız kolestonun yoğun renk açcısı var uçlardan başlayarak uygulayın diplerde fazla bekletmeyin hemen açılır. onu kullandıktan sonra ya karamele boyayın vildan ataseverinkini elde etmek isterseniz de açık kumral ve araya röfleler girmesi gerekir bu bir defada yapılacak ve sizin yapabileceğiniz türden işlem değiildir ancak bir kaz kez açık kumrala boyandıktan sonra araya daha açık gölgeler atılabilir .

cevabın için teşekürlerr sirinhey,saçımı uçlarını kestirsem (daha kaar vermedim ama)renk açıcıyı kullanmamm gerekiyormu yoksa boyayla açmaya çalışırdık dedin hangi ton boyayı kullanmak gerekir?

yada sirinhey saçımı açık kumral yapıp (nasıl elde ederiz uçlardaki boya önemli değil kestirirm)üstüne ben kendim evede röfle atsam olurmu?(daha önceleri röfle kullandım kendi saçımın üstüne)

slm bir şeysormak istiyorum bende şu anda elimde GARNIER 7 numara kumral var benim saçımı söylmiştim kızıllık olan bir saç sizin dediğiniz gibi 40 lık oksidan bir kaşık oryeluygulasam nasıl olur

cevabın için teşekürlerr sirinhey,saçımı uçlarını kestirsem (daha kaar vermedim ama)renk açıcıyı kullanmamm gerekiyormu yoksa boyayla açmaya çalışırdık dedin hangi ton boyayı kullanmak gerekir?

boyayla açmak dediğim istediğiniz mesela karamel rengi alıp içine 1 kaşık oryel ve 40 volümlük oksidanla karışırırsınız . boyanın kendi oksidasyon kreminden fazla kullanmadan. nu şeklide 2 kez boyarsanız karamel olur.ama dediğim gibi uçlarda boya olmaması lazım

yada sirinhey saçımı açık kumral yapıp (nasıl elde ederiz uçlardaki boya önemli değil kestirirm)üstüne ben kendim evede röfle atsam olurmu?(daha önceleri röfle kullandım kendi saçımın üstüne)

olur ama çok zahmetli bir süreçtir bu. az önce attığım mesajı açık kumralla denersiniz. 1 ,2 boyamdan sonra renk otutur . boyadıktan sonra ben size röfleyi msnden tarif ederim

slm bir şeysormak istiyorum bende şu anda elimde GARNIER 7 numara kumral var benim saçımı söylmiştim kızıllık olan bir saç sizin dediğiniz gibi 40 lık oksidan bir kaşık oryeluygulasam nasıl olur

kumrallada olur bir şey belirtmek isterim ki içine oryel karıştırdığımız boyayı normal boya gibi diplerden boyamaya başlamıyoruz uçlara sürüyoruz 20 dk bekliyoruz diplere sürüyoruz aynı renk olana kadar bekliyoruz ondan sonra yıkıyoruz

açık kumral boyanın içine oryal ve oksidan atacakmıyım yine,sorularımla inş. bunaltmıyorumdur canımşimdiden teşekkür edirm bilgilerin için

X