Örgü Değişik Lif Örnekleri[!]

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

develi

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
184
14
61

Vaktimi Değerlendirmek Amacıyla Yaptığım Elişlerimi sizlerlede Paylaşmak istedim.Umarum beğenirsiniz :nazar:

Son düzenleme:

Vaktimi Değerlendirmek Amacıyla Yaptığım Elişlerimi sizlerlede Paylaşmak istedim.Umarum beğenirsiniz:nazar:

Son düzenleme:
$cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-10.jpg $cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-0.jpg
$ajuriilifrnei2.jpg $0516082309ym9.jpg
$cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-5.jpg $ceyizliklifornekleri4-1.jpg
$cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-3.jpg $ajuriilifrnei1.jpg
$cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-11.jpg $2011C396rgC3BCEldivenLifModelleri-1.jpg
$cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-2.jpg $cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-4.jpg
$cok-sik-lif-ornekleri-modelleri-1.jpg

Çok gÜzeller elıne saĞlık canımm

çok şekerler bende örüyorum lif güzel fikirler üretmeme yardımcı oldu sağol...

örnekler çok güzel ben de yapmak istiyorum malesef nasıl örüleceğini bilmiyorum biri banada öğretsin :sinifsinif:

emeğine ve elleirne sağlık. bir de yakalı üçgen bi lif var. onun da yapılışını merak ettim ben. bilen varsa paylaşsın lütfen...

elinize sağlık. modeller çok güzel..:81:

ellerine sağlık hepsi çok güzel olmus :KK16: sarmal(5 inci) bide kutucuk kutucuk(2 inci) olanları nasıl yaptın onlar benim çok hoşuma gitti

Son düzenleme:
Çok teşekkürler arkadaşlar sizlerde baktığınız ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim..Eğer sormak istediğiniz bi örnek warsa özel mesaj atın ben size ulaşır elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...Hepinizi seviyorum :KK51:

Ben de en baştaki lifi yapmak istiyorumm ama nasıl yapılacağını bilmiorum rice etsem resimli bir anlatım yapar mısınız lüttfennn.:KK59::KK71:

paylaşım için tşk denemek lazım bunları[/B][/SIZE]

Son düzenleme:
O güzel yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.Özel olarak nasıl yaptığımı ayrıntılı şekilde buraya koyamıyorum.İlerleyen zamanlarda belki olabilir.

X