sevgilisini eşini döven varmı?

S

sedaakyildiz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sedaakyildiz
Kızlar merak ettim erkeğini döven varmı aramızda :tomato: Neden yaptınız? Nasıl karşılık verdi? Yapmak istiyen var mı? :KK70: Acaba bunları dövsel daha mı çok severler?fisfisfissırnaşık şey

Şimdiye kadar hiç kimseyi dövmedim,dövmek de istemem..:1no2:
Aynı şey bana yapılsa iyi olur mu?:dilcikar:
Hiç hoş değil!:1closedeyes:

Benimkine vurduğum zaman muhtemelen elim kırılır.
Ya benim kuvvetsizliğimde kırılır, ya da eşim kırar...
Asla kaldıramaz böyle birşeyi...

Ama eğer eşim bana vurursa; inan tüm kuvvetimle girişirim ona...
Ya iyice dayak yerim ya da hırsımı alırım...Ama denerim en azından..:enbuyukkk:
Allah korusun....

kesinlikle yapmam tek eşime değil hayatımda hiç kimseye el temasında bulunmam..
hiç hoş bişey değilll....
çok sinirlendiğim zamanlar elbet oluyo ama el kaldırmak kavga kimseye özellikle bir bayana hiç yakışmıyoo..

Şimdiye kadar hiç kimseyi dövmedim,dövmek de istemem..:1no2:
Aynı şey bana yapılsa iyi olur mu?:dilcikar:
Hiç hoş değil!:1closedeyes:

Aynen katılıyorum canım sanaa...

Bu başlığı görünce hatırladım.
Bizim şirketteki muhasebeci kızlardan biri evliliğin ilk 6 ayı içerisinde kayınvalidesini, hem de kayınpederinin ve eşinin gözleri önünde dövmüş.:1shok:
Üstelik şoktan öylece bakakalan adamcağıza (kayınpederi) dönüp sen bugüne kadar adam olup da 1 tokat ataydın ben şimdi karını dövmek zorunda kalmazdım demiş.:1shok:
Evet o arkadaş hala evli ve kayınvalidesiyle görüşüyor. :1shok: :1shok: kafamçokkarıştı

Çok ayıp şeyler çooookkk, bir bayana asla yakışmayacak hareketler bunlar..:kahve:

Aaa ne ayıp :1no2:

Olayı tek cins üzerine yıkmayalım bireye indirgeyip genel anlamda değerlendirelim. İnsan öfkesine hakim olmalı. Hepimiz sinirlenebiliriz, çok kızdığımız anlar olabilir. İçten içe o an çok mutsuz ve kötü hissedebiliriz ama kendimizi rahatlatma yolu olarak şiddeti seçmek hiç iyi bir çözüm değil. Her daim dirayetli ve nefis sahibi olmaya çalışmalıyız. Bundan ödün verip, sevgisini nefretinin ardına koyan insan için söylenecek söz bulunamaz. Bu kabul edilebilir bir durum değil. Çok çirkin ve kınanması gereken bir durum ama günümüzde bunu yaşamayanlar da yok değil. Allah yardımcıları olsun ne diyelim a.s.

Ne eşime öyle birşey yaparım, nede yapmasına müsade ederim.,
Bence çok ilkel bir davranış, kimsenin kimseye kaba kuvvet kullanması
çok çirkin, yakışmaz bence.

Bizim şirketteki muhasebeci kızlardan biri evliliğin ilk 6 ayı içerisinde kayınvalidesini, hem de kayınpederinin ve eşinin gözleri önünde dövmüş.:1shok:
Üstelik şoktan öylece bakakalan adamcağıza (kayınpederi) dönüp sen bugüne kadar adam olup da 1 tokat ataydın ben şimdi karını dövmek zorunda kalmazdım demiş.:1shok:
Evet o arkadaş hala evli ve kayınvalidesiyle görüşüyor. :1shok: :1shok: kafamçokkarıştı

Çok ayıp şeyler çooookkk, bir bayana asla yakışmayacak hareketler bunlar..:kahve:

:1shok:Nasıl yani, gelin kaynaansını mı dövmüş. E pardonda kocası ve kayınpederi nasıl müsade etmiş buna, ne arsız ne haddini bilmez, ne saygısız insanlar var,

aman aman evlerden barklardan ırak:1closedeyes:

:1shok:Nasıl yani, gelin kaynaansını mı dövmüş. E pardonda kocası ve kayınpederi nasıl müsade etmiş buna, ne arsız ne haddini bilmez, ne saygısız insanlar var,

aman aman evlerden barklardan ırak:1closedeyes:

Evet canım benim de bir türlü anlam veremediğim bu yaaa zaten......
Tuhaf ilişkiler, tuhaf insanlar ne bileyim... kafamçokkarıştı

ne kocam bana nede ben ona el kaldıramayız nazar değmesin

ya ben dövmedim ama ortaokulda ilk erkek arkadaşımı abime dövdürmüştüm çocukluk işte hala çok utanırım bi gün karşılaşırsak bana nasıl davranır bunuda çok merak ediyorum

Ay evetttt ne yazık ki allah beni affetsin:mymeka:Bilgisayarla ilgili bir mevzu vardı bana bilgsayara şifre koyacağını benim girmemi istemediğini söyledi zaten doğru dürüst girdiğim yok bende o kötü siteler girecek te siteleri görmiyim diye yapıyo zannettim ben meğer şaka yapıyomuş..Ben bi giriş allah ne verdiyse artık ama ben vurdukça o da gülüyo beni ciddiye almadı zatensırnaşık şeyama sonra üzüldüm fakat o sitelere girme düşüncesi bile beni delirtmeye yetmişti bu kıskançlık başa bela..:enbuyukkk:

Kolay degil zaten bir erkegi dovmek. Biz tum guzumuzle girismeye kalktigimizda 1 tane cakar, aynen iki seksen yerde, hayatimiz gozlerimizin onunden film seridi seklinde gecer.
O yuzden kalkismayin bence!
Onlar fiziksel acidan biz se beyin acisindan kuvvetliyiz. Fiziki olarak dovemiyorsaniz, davranislarinizla dovun, surundurun! Dayaktan beter acitir canlarini. Ben seni beynimle doverim heeyyytt bee diyip gaz verin kendinize:)))

no şiddet....bana eşime uzak...

ya nasıl kıyar ki insan sevdiğine :1rolleyes: ....sevgi hemncecik bitermi böle fisfisfis

HİÇ YAPMADIM BÖYLE BİRŞEYİ YAPMAMDA YAKIŞTIRAMAM KENDİME KALDIKİ ERKEKLE KADIN ARASINDAKİ FİZİKSEL GÜÇ ORTADA :kahve: AMA LAFLARIMLA DÖVMEKTEN BETER EDERİM:icecream:

oha yanii bence o muhasebeci arkadasin kendine saygisi yok ,her turlu siddedte karsiyim

dayak yiyecek kadar kocamı sinirlendirmem
dayak atacak kadarda kocam beni sinirlendirmez

Allah o durumlara dusurmesin,kesinnikle karsiyiz siddete....

öyle bişey yapamam ben bana yapılmasını istemediğim bişeyi eşime yapamam zaten öyle bir saygısızlığı asla kabul etmez el şakalarına dahil tahammülü yoktur

X