Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

herkese günaydınn..
helike canım aramıza hoş geldin takıl bize canım:))

hazan canım hiç başıma gelmedi ama her şiddetli sancıyı doktorunla paylaş derim canım. uzan ve dinlen yorma kendini.
dirim canım nasılsın bugün. b ıcırıklar nasdıl yoruyolar mı yine seni..

ve diğer arkadaşlar hepinize günaydııınnn..

ve bana gelince bugün huysuzum huysuzzzÇok üzgünüm çoook gece bebişler uyutmadı beni hafif kasılma gibi bişeyler oldu. karnımda taş gibi oldular. sağa yatsam olmadı sola yatsam olmadı. sabahı sabah ettik. başım kazan gibim:bbo: sabah erken kalktık 100 lük şeker yüklemesi için hastaneye gittik. bize sıra gelene kadar saat 9.30 oldu. sonra kan bölümüne gittik orda da yarım saat geçti. kan alan hemşire uff her yeriniz delik deşik olmuş dedi..sonra yükleme yapılcak yere geçtik. demezler mi çok geç bu saatte olmaz. 3 saat sürüyor saat 1 e kadar aç kalmanız doğru değil. önce bize gelseydiniz keşke demezmilaelaelaelaelaedevlet hastanesi protokollarını geçebiliyon sanki ona gelmek için. ay neyse yarın sabah 8.30 da burda olun dediler. bugün alınan kan boşa gitti ta bi. ahh ahh bide kansızsın diyolar.. yarın eşim iş için şehir dışına çıkacak. beni bırakırsın ben taksiyle döneri dedim. kadın yalnız kalmanız doğru değil yanınızda birni getirin dedi. ve benim yanımda gel dicek kimsem yok yanımdasenağlamasenağlamasenağlama
ay böyle işte ben yatıcam bugün depresyona girdim resmen. bütün gün uyumak istiyorum hiç bişey düşünmek istemiyom..:1closedeyes:
öpüyom hepiniziŞeniz

ah canım ya aksiliğe bak... ben valla hastaneyi ayağa kaldırırdım....boşu boşuna kanda vermişsin.... Çok üzgünüm çoook peki bir komşunu yada arkadaşını yanına alamazmısın yarın hastaneye giderken... keşke sana yakın olsaydım.. madem kaderlerimiz aynı gidiyor ben sana yardımcı olurdum... yada orada bende bayılırdım... kafamçokkarıştı ikimize birden bakarlardı hastanede :içelim:

ah canım ya aksiliğe bak... ben valla hastaneyi ayağa kaldırırdım....boşu boşuna kanda vermişsin.... Çok üzgünüm çoook peki bir komşunu yada arkadaşını yanına alamazmısın yarın hastaneye giderken... keşke sana yakın olsaydım.. madem kaderlerimiz aynı gidiyor ben sana yardımcı olurdum... yada orada bende bayılırdım... kafamçokkarıştı ikimize birden bakarlardı hastanede :içelim:

canım hastaneyi ayağa kaldırsan nolacak devlet hastansi sonuça. her ters çıkış kendi aleyhimize oluyor.. ben evlendiğimden beri çalıştığım için apartmanda pek komşuluk ilişkilerim gelişmedi. arkadaşlarım dersen hepsi çaluışıyor. ay ne iyi olurdu valla bardaklara şekerli suları doldurur sonra birlikte içip bayılırdık:roflol:

kızlar nasılsınız yazılarınızı okuyorum hep ama hymarry yok pek bişey yazayım gelmıyo buraya yaa sizlerde öylesınız galıba yoksa sayfa sayfa yazılar oluyodu burada

dimek öyle .. o zaman yazmak için hymarryi beklicen biz neciyiz nan burdalülülülülülü:dilcikar::mymeka:

vavyy cnm sağolll anneme geldik apartmanda yağlı boya var eve bastı koku

eşimde buraya getirdi valla annanelerine sattım bebekleriiiiii

merhaba arkadaşlar bende ikiz bebek bekiyorum tüp yöntemiyle hamile kaldım.
size bişey soracam
kiz gebelikte ikili test yapılmıyomuş ölemi size yapılmışmıydı

size bişey soracam

Merhaba zuzu hoşgeldin sağlıkla doğsun bebeklerin inşallah. Benim doktorum ikili teste gerek görmediği için biz üçlü testi yaptırdık şükür ki bir sorun görünmedi.

iyi yapmışsın canım. onların minicik ciğerleri dayhanmazdı o kokuya. ohh biraz anneanne baksın sende dinlen canım benim..:1hug:

evet cnm o yüzden kaçtık evdennnnn annem ilgileniyor bende dinleniyorum yaaa çok yoruluyorum cnm yaaa ...............ütüsü çamaşırı,yemeği,süpürmesi ,silmesiii

bide çocuklarrrr...yoruluyorsun cnm yaaa......

kızlar ek gıdada olduğumuzdan kavonoz meyve püreleri yediriyorum bi kavonoz 2,5 tl iki tane yeniyor 5 tl oluyor aylık 150 tl yi buluyorrrrrrrrrrrr ne yaptııı dırım arkadaşınız kendii yaptıııııııııııııııııııı veee tosunlarım yediiiiiiiiiiiiii alişim biraz yemiyor ama o hazırdada mır kır yapıyorrr.............rendeledim verdim yemedi dün mutfakta meyve şöleni vardııııı

çok yoruldum tabi işleride yapıncaaa ....muahllebileride deneyecem şöle vitaminli vitaminli o günlere gelinde sizede anlatacammmmm para dayanmıyor yoksa kızlarr

anladım canım teşekür ederim.. ogünlere bir gelebilsek. bay bir zor geçyor gebeliğim kanamam falan oldu bi kaç gündür vajinada bıçak saplanır gibi ağrılarım var inşallah bişiy olmaz meleklerime ALLAH hepimizin yavrularını bize bağışlasın

size bişey soracam

cnm gerek yok diyolarrrrr ama bana doktorummm yaptı doktorun dediğiini yapp

:nazar:oyy DIRIMKIZI Bebeklerin çok tatlı maşallah maşallah:nazar::nazar:

teşekkürrrrrr ederim cnm rabbim sanada nasip etsinn

size bişey soracam

canım ikiz gebeliklerd3e genelde drlar kan ile ikili yada üçlü test yapmıyolar. yanıltabildiği için. o yüzden ayrıntılı ultrasona girdik hepimiz. ama kan ilede ayrıca testlerini yaptıranlar var. asıl önemli olan bizler için 2. düzey ultrasonla 12-14 hafta arası ve 21-24 hafta arası yapılan incelemeler canım.

allah bebişlerini sağsalim kucağına almayı nasip etsinopuyorumnanaktan

anladım canım teşekür ederim.. ogünlere bir gelebilsek. bay bir zor geçyor gebeliğim kanamam falan oldu bi kaç gündür vajinada bıçak saplanır gibi ağrılarım var inşallah bişiy olmaz meleklerime ALLAH hepimizin yavrularını bize bağışlasın

olabiliyor cnm merak etmee

evet cnm o yüzden kaçtık evdennnnn annem ilgileniyor bende dinleniyorum yaaa çok yoruluyorum cnm yaaa ...............ütüsü çamaşırı,yemeği,süpürmesi ,silmesiii

bide çocuklarrrr...yoruluyorsun cnm yaaa......

kızlar ek gıdada olduğumuzdan kavonoz meyve püreleri yediriyorum bi kavonoz 2,5 tl iki tane yeniyor 5 tl oluyor aylık 150 tl yi buluyorrrrrrrrrrrr ne yaptııı dırım arkadaşınız kendii yaptıııııııııııııııııııı veee tosunlarım yediiiiiiiiiiiiii alişim biraz yemiyor ama o hazırdada mır kır yapıyorrr.............rendeledim verdim yemedi dün mutfakta meyve şöleni vardııııı

çok yoruldum tabi işleride yapıncaaa ....muahllebileride deneyecem şöle vitaminli vitaminli o günlere gelinde sizede anlatacammmmm para dayanmıyor yoksa kızlarr

canım valla allah kuvvet dayanma sabrı versin. çok zor ya.. valla ben nasıl kalkarım bu kadar işin altından bilmiyorum. bencede en iyisini yapmışsın canım yani annelerimiz bizi kavanoz mamalarla mı meyvelerle mi büyütmüş. hepimizinde maşallahı var. herşeyi hazır almqya kalkarsak vay halimize artık kocalar tek kaldı tek maaş tek gelir çok zor canım.. allah kısmetlerini bol etsin yakışıklılarının..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

wavy: evet canım bugün gidip 4 boyutluda ense kalınlığına bakacam bebeklerimin.inşallah bişiy çıkmaz

dırımkızı:banada dr.um gerek yok ddedi ama bilmiyorum.
hep bebeklerimi düşünüyorum ya onlara bişiy olmasından çok korkuyorum ALLAH korktuğumuza uğratmasın kızlar

wavy: evet canım bugün gidip 4 boyutluda ense kalınlığına bakacam bebeklerimin.inşallah bişiy çıkmaz

dırımkızı:banada dr.um gerek yok ddedi ama bilmiyorum.
hep bebeklerimi düşünüyorum ya onlara bişiy olmasından çok korkuyorum ALLAH korktuğumuza uğratmasın kızlar

canım hepimiz geçtik bu testlerden insanı çok geriyor seni çok iyi anlıyorum. ama yüreğini ferah tut allahın izni ile bebişlerinde hiç bişeycik çıkmayacak..:nazar:
hem şöyle düşün bebişlerini ilk kez bu kadar net göreceksin. elleri kollar ayakları nasıl oynuyor nasıl sana el sallıyor bak gör orda neşen nasıl yerine gelecekŞeniz

X