şubat ta tüp bebek:)

arkadaşlar artık hamiş haberleri bekliyoruz siz bi başlayın arkadan gelicez inşallah :KK16::KK16::KK16:

slm kizlar hayirli olsun yeni topigimiz insallah hamileyiz diye inletiriz bu topigi kac gundur bakiniyorum arada ama okadar hastaydimki iki kelimecik yazamadim hersey yolundadir umarim hazirliklar nasil gidiyor:KK34:

hoşgeldin canım yoktun kaç gündür............

niye öyle diyon güzelim yaaa sorun çok mu???
anlamadım:KK50::KK50::KK50:

bilmiyorum burdaki merkezlerden dolayi sanirim ama soyle bi gunler yaklassin hamile moduna gircem bu on yargiyi silme adina yani soyle gelip ay teyzeleri benim midem cok bulaniyor basim donuyor falan diyebilirim sasmayin:KK52::KK52::KK52:

bende pko ve kilo sorunu var 7 ocakta adet olacaktım hala olmadım stresten başlayamadık tedaviye ilk denemem olacak inşallah söktürücü içtim beklemedeyim

nirdesin kuzuum :) yokluğunu hissettirmemeye calışıom ama olmuyooo... kadir le madir in anası olmayınca tatsız buralar :) zaaaa

başka zaman nete giremem çeneniz susmaz, kocişimi uyuttum girdim herkes inzivaya cekildi.... :KK43:
puuuoooffff. .

yok gülüm ya küsermiyim hiç kader arkadaşlarıma En Büyük KK
En Büyük KK
yoldaşlarıma kardeşime gittim bugün ordaydım yeni geldik :KK55::KK55:eve kocişi uyuttum :KK4::KK4::13:açtım şimdi....
benim kırmızılar:KK47::KK47: geldi.....yine moraller sıfır oldu bende.....
sen ne yaptın yokmu daha bir belirti bişey....
bizde nereye gitti dedik :)neyse geldinya önemli değil özledik valla hemen:))

kızlar ya dualarınıza ihtiyacım var

bizim bi ek gelir işi var yarın belli olucak eğer olmazsa tedaviyi ertelemek zorunda kalıcam dua edin nolur ya bebişime bir an evvel kavuşmak istiyorum :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

inaşşallah hayırlı işleriniz olur canım inşallah olurda tedavine başlarsın
slm kizlar hayirli olsun yeni topigimiz insallah hamileyiz diye inletiriz bu topigi kac gundur bakiniyorum arada ama okadar hastaydimki iki kelimecik yazamadim hersey yolundadir umarim hazirliklar nasil gidiyor:KK34:
çok geçmiş olsun canım tamamiyle iyileşmeye bak tedavi başlayınca hastalanmamaman lazım çok dikkat et kendine

nirdesin kuzuum :) yokluğunu hissettirmemeye calışıom ama olmuyooo... kadir le madir in anası olmayınca tatsız buralar :) zaaaa
ben erken uyumuşum şimdide erken kalktımsahur yaptık eşimle bugün yarın oruç tutucaz ALLAHın izni ile şimdide namazı kılıp azcık bakınayım dedim nasıl uyuduysam hiç uyanmamışım 9 bile yoktu belki sabah erken kalkınca bayılıp kalmışım bir ara telefon nasıl çalıyor alo alo alo felan uyandım eşim aradı kim ölmüş diye telefonu açtımı hatırlıyorum sonra tekrar uyumuşum:)

bizde nereye gitti dedik :)neyse geldinya önemli değil özledik valla hemen:))

inaşşallah hayırlı işleriniz olur canım inşallah olurda tedavine başlarsın

çok geçmiş olsun canım tamamiyle iyileşmeye bak tedavi başlayınca hastalanmamaman lazım çok dikkat et kendine

ben erken uyumuşum şimdide erken kalktımsahur yaptık eşimle bugün yarın oruç tutucaz ALLAHın izni ile şimdide namazı kılıp azcık bakınayım dedim nasıl uyuduysam hiç uyanmamışım 9 bile yoktu belki sabah erken kalkınca bayılıp kalmışım bir ara telefon nasıl çalıyor alo alo alo felan uyandım eşim aradı kim ölmüş diye telefonu açtımı hatırlıyorum sonra tekrar uyumuşum:)
GÜNAYDIN KIZLAAAAAAAAAR
canım allah kabul etsin namazını orucunu bizede dua et emi......................

X