Ciltte çil gibi duran güneş lekeleri..

sollina

Mendebır
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
127
0
42
Merhaba benim sırtımda omuzumda ve burnumun üstüyle yanaklarda güneş sebebiyle çillenme gibi minik kahve rengi lekeler oluştu yüzümde çok az ama omuzda ve sırtta çok belirginler bunlar için bir şey kullanan yada nasıl geçeceğini bilen varmı?

..................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
şeyy ben biliyorum galibaa... ya nasıl desemki.. osurman lazım senin bol bol osurmalısın.. gulme bak gerçekten .. şimdi içinde oluşan gazlar vucudundan tekrar dışarı çıkmak zorunda ve bu bişekilde gerçekleşiyormuş .. işte bazı insanlarda bu derideki gözenekler aracılığıyla oluyor ve buda lekeler bırakıyor... çok sağlam birinden duydum benden tavsiye zorla kendini ve osur..

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: çok güldüm walaaaa:roflol::roflol::roflol:

şeyy ben biliyorum galibaa... ya nasıl desemki.. osurman lazım senin bol bol osurmalısın.. gulme bak gerçekten .. şimdi içinde oluşan gazlar vucudundan tekrar dışarı çıkmak zorunda ve bu bişekilde gerçekleşiyormuş .. işte bazı insanlarda bu derideki gözenekler aracılığıyla oluyor ve buda lekeler bırakıyor... çok sağlam birinden duydum benden tavsiye zorla kendini ve osur..

saol deneyimlerinden faydalanıcam :nazar:

daha bugün bi güzellik salonuna gittim güneş lekeleri için. lazer yapıcaz dedi. 150-300 yeetale arasında değişiyomuş ücreti. bakalım napıcam artıkın. daha ucuz ve daha kolay bi yöntem varsa daha iyi olur:)))

daha bugün bi güzellik salonuna gittim güneş lekeleri için. lazer yapıcaz dedi. 150-300 yeetale arasında değişiyomuş ücreti. bakalım napıcam artıkın. daha ucuz ve daha kolay bi yöntem varsa daha iyi olur:)))

canım lazeri denemeden önce bi aktara git arapkızı diyebir krem var al nasıl kullanıcağını sana tarif edicektir aktarcı kullan derim geçmezseki geçiceğine eminim sonra lazeri denersin kaybedicek bişeyin yok nasılsayerimseniben

canım lazeri denemeden önce bi aktara git arapkızı diyebir krem var al nasıl kullanıcağını sana tarif edicektir aktarcı kullan derim geçmezseki geçiceğine eminim sonra lazeri denersin kaybedicek bişeyin yok nasılsayerimseniben

arapkızınıda çok duydum ama bazıları çok iyi kullan dedi bazıları kullanma dedi. gerçi kullansam bişey kaybetmem herhalde. lazer çok pahalıya geliyo çünkü. en iyisi onuda kullanayım:lepi:

arapkızı irandan gelen içinde ne oldugu belli olmayan yüzü tabaka gibi kalın bir şekılde kaplayan bir krem paylaşım sayfasından da inceleyebilirsin net sonuç alan bir kklı ben şahsen görmedim onun yerine lekelerin derinleşmesini önlemek adına akonomık fıyatlı bir güneş koruyucu alarak işe başlayabilirsin dogal maskelerle cilt tonunu sabitlersin bence bunlar daha mantıklı

--------------------------------------------------------------------------------

kızlar 2 senedir yaz kış farketmiyor dudak üstümde bıyık gibi kapkara leke oluştu.allahım insan içine çıkamaz olmuştum.güneş lekesiymiş.bıyıklı bıyıklı dolaştım yıllardır.denemediğim bitkisel ilaç,formüller,arap kızı vs... kalmadı.dudak üstüme bi ton fondoten,pudra sürüyodum yinede kapanmıyordu.nişanlım bıyıklı sevgilim diye beni seviyordu.çok kötü bi durumdu anlatamam.keşke yanağıma koluma veya belime sırtıma falan düşseydi bu leke diye hayıflandım hep.kısacası hiçbişey fayda etmedi.dudaklarımın üstünde kapkara lekeyle geziyodum son 1,5 ay öncesine kadar.en sonunda bi dermatoloğa gittim.kimyasal peeling yapıcaz dedi.3. seansı 4 gün önce yaptım ve o kara lekeler artık sütlü kahverengi oldu ve dr 2-3 seanstan sonra tamamen geçecek dedi.ilk 2 seansta hiçbişey değişmedi ama.ben lazer yapalım dedim dr ikiside aynı etkiyi verir kimyasal peeling daha ucuz olur dedi.hepinize tavsiyem bu tür ilaçlar size renkte açılma hissi veriyor ama sürmediğiniz anda hemen yerine geliyor koyuluk.peelingte 15 günde bir gidiyosunuz ve gün geçtikçe daha da açıldığını farkediyorsunuz.ben şu an sadece bi fondotenle kapatabiliyorum lekeyi.bi kaç aya ona da ihtiyaç duymayacağım inşallah.bilginize...

meulzizfy kullanıcısından alıntı

Çokkkkk güldüm yaa... hemde iş yerindeyim bunu okurken ofistekiler tuhaf tuhaf baktı... Kafa bulmuş resmen acayip güldüm yaaaaa çok yaşa sen!!!

arapkızı irandan gelen içinde ne oldugu belli olmayan yüzü tabaka gibi kalın bir şekılde kaplayan bir krem paylaşım sayfasından da inceleyebilirsin net sonuç alan bir kklı ben şahsen görmedim onun yerine lekelerin derinleşmesini önlemek adına akonomık fıyatlı bir güneş koruyucu alarak işe başlayabilirsin dogal maskelerle cilt tonunu sabitlersin bence bunlar daha mantıklı
arapkızından yıllardır kullanırım hiç bir faydasını görmedim fondaten gibi bişey o krem günü kurtarıyor sadece :nazar:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: çok güldüm walaaaa:roflol::roflol::roflol:
bunun neyine gülüyosunuz arkadaşlar terbiyesizlik etmiş arkadaşa
bunlar sana değil canım bu terbiyesizliği yapan arkadaşlara :eek:lmaz::mymeka:Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

arkadaşlar ben de 3 yıldır güneş lekeleriyle savaşıyorum ama şimdiye kadar yaptığım ve kullandığım hiçbişey işe yaramadı. en pahalısından en ucuzuna.
konyaya gitmiştim orda doğal ürünlerle bakım yapan bir güzellik salonu duydum ve gittim içeriğini söylemediği bişeyler sürdü yüzüme. yanaklarım, sol kaşımın üstü ve yanları, dudak üstüm ve burnum bariz koyu kahverengiydi. 6 seans gittim. şu an yanaklarım ve kaşımdaki izler iyice açıldı. hatta çoook açıldı. şu an bu bölgelerde çok az leke var. burnum ve dudak üstümdeki lekeler daha koyu ve daha alt tabakada olduğu için buralar biraz daha belli. bu bölgeler de şu an açık kahve. ama inanıyorum buralar da geçecek.
resmen psikolojim bozulmuştu ama lekeler gittikçe moralim düzeliyor
herkese tavsiye ederim
herkes güzel bir cilde sahip olsun inşallah

arkadaşlar ben de 3 yıldır güneş lekeleriyle savaşıyorum ama şimdiye kadar yaptığım ve kullandığım hiçbişey işe yaramadı. en pahalısından en ucuzuna.
konyaya gitmiştim orda doğal ürünlerle bakım yapan bir güzellik salonu duydum ve gittim içeriğini söylemediği bişeyler sürdü yüzüme. yanaklarım, sol kaşımın üstü ve yanları, dudak üstüm ve burnum bariz koyu kahverengiydi. 6 seans gittim. şu an yanaklarım ve kaşımdaki izler iyice açıldı. hatta çoook açıldı. şu an bu bölgelerde çok az leke var. burnum ve dudak üstümdeki lekeler daha koyu ve daha alt tabakada olduğu için buralar biraz daha belli. bu bölgeler de şu an açık kahve. ama inanıyorum buralar da geçecek.
resmen psikolojim bozulmuştu ama lekeler gittikçe moralim düzeliyor
herkese tavsiye ederim
herkes güzel bir cilde sahip olsun inşallah

peki ücreti ne kadar? bizler de bulabilir miyiz?

peki ücreti ne kadar? bizler de bulabilir miyiz?

bana ilk seansı 7.5 liraya yaptı ( şaka yapmıyorum gerçekten 7lira50kuruşa) son iki seanstır 10 lira veriyorum ama artık seansını 20 liradan aşağı yapmam müşteri kazanmak için ilk başta az aldım diyor normalde müşterilerinin büyük bir bölümünün 6 seansta geçmiş ben 7. seansa gittim en son ama inanılmaz derecede geçti bu bir mucize diyorum azıcık burnumun üstü kaldı pazar günü 7. seansa gittim taa ankaradan kalkıp konyaya gittim bunun için ama değer
bulabilir miyiz derken neyi kastettin anlamadım canım ama yerini diyorsan çok kolay otogara 5 dk yürüme mesafesinde

kremlerle olmaz mı yaa planta pura var dendenz mi hiç kızlar??
ya aa kızlar bu mesajımı gören bana özelden atabilirmi burda ben mesaj atıyorum benden sonrada mesaj atanlar oluyor elbet nerden görebilirm mail adresime gelmiomu otomatik oalrak sayfaya hergün girmem mi gerekiyor mesaj geledi mi diye?? bazı sşiteelrde olur yaa senin mesajın üzerine gelince mailine otomatik oalrak geliyor cevaplar üzerinden yazan kişiler , burdan da öle olmuyor mu szce??

yeni oluşa güneş lekeleri için yoğurt kabatma tozu ve domates suyu karışımı kesinlikle etkili. karışımı lekeli bölgeye sürüyorsunuz 25 dk bekleyip ovalayarak çıkartıyorsunuz deriyi soyuyor. 3. kullanımda güneş lekesi olan deride soyuluyor ve yeni deri sorunsuz oluşuyor. bepanthene kremi iyilşme sürecinde bol bol kullanmayı ihmal etmeyin.:21:

X