Saç Rengi ve Saç Boyama palette 10-1 küllü açık sarı boyayan varmı

svjn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2010
84
2
arkadaşlar bugün palette 10-1 küllü açık sarı aldım henüz boyamadım acaba bu renge boyayan varmı?

boya öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşırsam sevinirim bende küllü açık sarı boyamak istiyorum da

Son düzenleme:
ben boyamıştım fakat sen ne renk üzerine boyuyosun ? nasıl bi sonuç alıcağın herkesle aynı olmazki

ben boyamıştım fakat sen ne renk üzerine boyuyosun ? nasıl bi sonuç alıcağın herkesle aynı olmazki

yaa sac diplerim bal rengi gibi uclarım daha acık sarıya calıyo hafif cnm sen hangi rengin üzerine boyamıstım ve ne renk oldu söylermisin:KK43:

boya öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşırsam sevinirim bende küllü açık sarı boyamak istiyorum da

daha yeniyim ben burda resim nerden atılıyo bilmiyorum:KK59: ama bakarım cnm yapabilirsem koyarım resimleri..:89:

cvp yazdığın sayfada alt kısımda eklenti ekle var ordan dene tatlım

bu saçımın şimdiki rengi birazdan boyıycam bakalım ne renk olucak insallah acılır yaa:KK43:

Eklentiler

• $sevo.JPG
    $sevo.JPG
    10,8 KB · Görüntüleme: 3.570
  • $svjn1.JPG
    $svjn1.JPG
    23,2 KB · Görüntüleme: 3.326
  • $svjn.JPG
    $svjn.JPG
    35,6 KB · Görüntüleme: 4.239
ayyy cnm resim eklesene merak ederim:)bak saçlarını boyamadan önceki renk çok hoşmuş..yalnız boyadıgın an koyu duruyor her renkkk 2-3 yıkamaya baya açılır cnmm merak etme..bende küllü açık kumral yada küülü koyu sarı düşünüyorum..resim eklersen çok işime yarar cnm senin saç renginin 3-4 ton koyusu olur heralde koyu küllü sarı boyarsam:)

tabi eklicem cnm hayırlısıyla bi yıkıyayım bakalım ben cok acık istiyorum ya insallah dediğin gibi yıkandıkca acılır :KK43: evet koyu küllü sarı benimkinden koyu olur cnm

ben acıcıyla actıktn sonra plette kullu sarıya boyamstm resmım actıgm konuda war burayada eklıyım

Eklentiler

• $Image72.jpg
    $Image72.jpg
    31,8 KB · Görüntüleme: 4.142
ben acıcıyla actıktn sonra plette kullu sarıya boyamstm resmım actıgm konuda war burayada eklıyım
sac rengin güzel olmus ama ben acıcı kullanamıyorum saclarım cok acıcı kullanmaktan yanmıs durumda aslında boyada yapmamam gerekiyo ama dayanamıyorum bakım yapıyorum düzeltiyorum sacımı sonra tekrar boyuyorum bide benim istedigim ton bu degil bi türlü yapamadım istedigim tonu sarı istiyorum fakat böyle bal rengi olanlardan degil platine çalan sarılardan sacım su an boyalı bakalım ne renk olacak ama koyulastı gibi sanki acmak isterken koyu oldum sanıırım:KK25: bakalım ne olcak

saç rengm suan fena degl ama bende dedgn gıbı bu ton olsun dıye boyamadm yanı kullu renk tutkum oldugu ıcın boyadım ama oda tabı ılk boyamada bu hale getırdı .. mesela ben ıstedgm renklerın resmlerını koıyıym ama cok zor olucak elde etmem:KK43:

Eklentiler

• $imagesCA939VQY.jpg
    $imagesCA939VQY.jpg
    8,9 KB · Görüntüleme: 2.883
  • $sac3.jpg
    $sac3.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 2.559
  • $hhhhhhhhh.jpg
    $hhhhhhhhh.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 2.579
  • $imagesCA48JC17.jpg
    $imagesCA48JC17.jpg