Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

arada senin mesajı kaçırmışım pardon. Iyiyiz valla dün bugün tekmeleyip duruyor küçük bey, hiç bu kadar çok hareket etmemişti.
şimdiden pazartesi günü nasıl işe başlayacağım derdi sardı sadece :KK43: çok şükür başka bir sıkıntımız yok teyzesi.

cnm kaçta hissetmeye başladın tekmeleri? Maşallah oğluna..benimde 17 hafta oldu başlasın artık istiyorum ama bişey hissetmiyorum.

cnm kaçta hissetmeye başladın tekmeleri? Maşallah oğluna..benimde 17 hafta oldu başlasın artık istiyorum ama bişey hissetmiyorum.

17. haftanın sonunda çooook hafifçe hissetmeye başladım, minicik bir baloncuk patlıyormuş gibiydi, gıdıklıyordu ama emin olamamıştım. Günde birkaç defa oluyordu en fazla akşam yemeğinden sonra televizyonun karşısına yattığımda hissedebiliyordum. 21. haftaya kadar aralarda hissetmediğim zamanlar da oldu. Umarım sen de en kısa zamanda hissedersin ama bazıları 22-23. haftalara kadar hissetmiyormuş, erkenden hissetmeye başlamazsan da üzülme sakın.

Sagol bitanem bende iyiyim.. Allah'a sukur.. Evet yakismis :)))
Annende bu Mubarak aylarda insallah daha da toparlar canim...
Kvrck sen nasilsin kuzum ? Masallah diyorum butun hamislere,
Darisi biz isteyenlere insallah.. Burcugen, mltm bucu Nigar kvrck duman gulsunoguz hannem matematician hepinize sorunsuz saglikli bir sekilde bu maratonu tamamlamanizi diliyorum...:KK24::nazar:

amin canım rabbim inşallah bu sefer mutlu sona ulaştırır darısı sizlerin başına inşallah nerelerdesin artık gözükmüyosun

günaydın kızlarrrr mutlu günlerr:KK16::KK16:

mutlu günler nasılsın canım

uzun zamandır misafirlerim vardı giremedim
nasılsınız

iyiyiz canım sen nasılsın nasıl gdiyor

slm arkadaşlar öncelikle belirteyim yardımınıza ihtiyacım var bir boş gebelik bir kalp atımı durması ile iki kere kürtaj oldum sonunda kanımda pıhtılaşma olduğunu öğrendim homozigotum doktorum hamile kalmamı ve öyle tedaviye başlayacağını söyledi ama normal yolla 6 aydır korunmamamıza rağmen hamile kalamıyorum sizce ne yapmalıyım:S hem şaşkın hemde tedirginim diğerlerinde normal hamile kalabilmiştim.

selam , bende aynı senin gibi bir 15. haftada ölüm , birde dış gebelik geçirdim kanımda pıhtılaşma çıktı heterezigotum hemen hamile kalırdım bende 8-10 ay oldu tık yok,ama şimdiden coraspirin ve folik asit ayrıca b itamini kullanıyorum tavsiyem kullanman, istanbulda fulya bahçeci klınığı halit erdem çok iyi bi doktor giden herkez çok memnun tavsiye ederim , sorunlu gebeliklerde çok başarılı

17. Haftanın sonunda çooook hafifçe hissetmeye başladım, minicik bir baloncuk patlıyormuş gibiydi, gıdıklıyordu ama emin olamamıştım. Günde birkaç defa oluyordu en fazla akşam yemeğinden sonra televizyonun karşısına yattığımda hissedebiliyordum. 21. Haftaya kadar aralarda hissetmediğim zamanlar da oldu. Umarım sen de en kısa zamanda hissedersin ama bazıları 22-23. Haftalara kadar hissetmiyormuş, erkenden hissetmeye başlamazsan da üzülme sakın.

anladım cnm ara ara böyle sanki seyirme gibi hissediyo gibi oluyorum ama devamı gelmiyo:) sabırla bekliycez.bu günleri görebilmek mucize gibiydi sabırla bekliyorum inş.o günleri de görücez kızımla inanıyorum.

Arada senin mesajı kaçırmışım pardon. İyiyiz valla dün bugün tekmeleyip duruyor küçük bey, hiç bu kadar çok hareket etmemişti.
Şimdiden pazartesi günü nasıl işe başlayacağım derdi sardı sadece :KK43: çok şükür başka bir sıkıntımız yok teyzesi.
çok sewindim canım tabi tatil güzel dimi bırakmak zor olacak..
amin canım rabbim inşallah bu sefer mutlu sona ulaştırır darısı sizlerin başına inşallah nerelerdesin artık gözükmüyosun

sağol canım iyiyim sen nasılsın..

Iyiyiz guzelim ya, bol bol yat, yemek ye, uyu modunda bir tatil geciriyoruz. Pazartesi doktora gidecegiz. Sen nasilsin? Ankaraya geliyor musunuz?
oh maşallah keyfiniz yerinde demek rabbim nazarlardan saklasın
ben tek gelicem kuzucum rabbim nasip ederse perşembe
kocişte eylülde gelcek sonra şu tolga beyi bi ziyaret edelim dedik bakalım
allaha sukur sen nasılsın junıor kıvırcık nasıl???:KK34::KK34:

allah razı olsun umudum...Rabbim sizlere de saglıklı bır hamıslık ve saglıkı yavrucaklar nasıp etsın

sagol canım benım evet cok az kaldı su 9 ay gectı de su son gunler hıçççç gecmıyormus:KK50::KK50: canım yaaa.inşallah bende saglıcakla kavusurum da guzel haberlerle donerım topıgıme.dualarınızı esırgemeyın allah hepınızden razı olsun
az kaldı kuzucuk sabır beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır demişler

anladım cnm ara ara böyle sanki seyirme gibi hissediyo gibi oluyorum ama devamı gelmiyo:) sabırla bekliycez.bu günleri görebilmek mucize gibiydi sabırla bekliyorum inş.o günleri de görücez kızımla inanıyorum.

canım benm de aynı ara ara seyirmeler oluyor. ama devamlılık yok. kuzucuklarımızın güçlü pıt pıtlarını da inşallah en kısa zamanda hissederiz.

Amin canim insallah bundan sonra bir sorun cikmaz. Darisi en kisa surede sizlere olsun.
Sen gittin mi burada doktora?

amin canım ben iyiyim çok şükür bugünlerimize sen nasılsın gittinmi istanbulda doktora

tabikide canım benim mübarek günler hürmetine rabbim şifalar nasip etsin

hayırlısı olsun canım benim
derlerdide inanmazdım kafayı rahatlatmak çok önemli
iyi tatiller

alla razı olsun canım benim
sen nasılsın iyisin inş.

BURCU-GEN nasılsın kuzu bebek iyimi

allaha sukur sen nasılsın junıor kıvırcık nasıl???:KK34::KK34:

allah razı olsun umudum...Rabbim sizlere de saglıklı bır hamıslık ve saglıkı yavrucaklar nasıp etsın

sagol canım benım evet cok az kaldı su 9 ay gectı de su son gunler hıçççç gecmıyormus:KK50::KK50: canım yaaa.inşallah bende saglıcakla kavusurum da guzel haberlerle donerım topıgıme.dualarınızı esırgemeyın allah hepınızden razı olsun

Canlarim sagolun. Bu sira cok vaktim olmuyor AMA daha cok girmeye caliscam zaten..

Istanbul'da doktora gittim tabiii ama biri gebelikden once gunde iki defa clexane 0.4'luk kullan dedi .. Baska bir doktorda
Aynen gecen gebeligimde oldugu gibi gebeligimi ogrendikden sonra gunde bir tane Clexane 0.4 kullanicaksin dediler..

Yani anlayacaginiz farkli deneme yontemi sunan var.. Bende suanda Beklemedeyim.:))Hayirlisi herseyin:KK16:

ben aranızda yeniyim...

başımdan bir gebelik geçti bebeğimi 7 haftalıkken aldırdım. karnımda ölmüş. dr um bebeğin gelişemediğini söyledi ama neden gelişemediği konnusunda kesin bir şey demedi. ama insanın başına gelince fikir sahibi oluveriyor. dr um yeni gebeleiğin başlayınca coraspin vericez sana dedi adetin 1 gün geçerse hemen gel dedi. cor aspini şimdi araştırdım da acaba bend e kan pıhtılaşması mı var ???

üzülerek hoşgeldin 2011 hazirandı ilk buraya yazdığımda aynı senin gibi 7 haftalık almışlardı meleğimi:KK43: bizimde kesin bir fikrimiz yoktu olsa olsa pıhtılaşmadır dedi doktorum allah razı olsun tetslerimi yaptırdı. coraspin hamile kalıncada iğneye başladık. pıhtılaşma olabilir doktorun önlem almış ama testlerinide yaptırabilirsen yaptır bu arada canım. allahım bir daha yaşatmasın ...

uzun zamandır misafirlerim vardı giremedim
nasılsınız

kvrck hoşgelmişsiniz canım. iyisiniz anladığım kadarıyla çok sevindim. misafirlerin yormamıştır inşallah seni

Sagol bitanem bende iyiyim.. Allah'a sukur.. Evet yakismis :)))
Annende bu Mubarak aylarda insallah daha da toparlar canim...
Kvrck sen nasilsin kuzum ? Masallah diyorum butun hamislere,
Darisi biz isteyenlere insallah.. Burcugen, mltm bucu Nigar kvrck duman gulsunoguz hannem matematician hepinize sorunsuz saglikli bir sekilde bu maratonu tamamlamanizi diliyorum...:KK24::nazar:

canım benim hoşgeldn ve sağolasın. allahım hepimize nasip etsin bu duygu ve psikolojiyi bizden iyi kimse bilemez . iyi haberlerini bekliyoruz bizde artık allahın izniyle :)

Ben de iki gün önce öğrendim trombofili olduğumu.Aspirin,clexane 4000 ve folik asit kullanıyorum.Clexane 8000 de varmış galiba onu kullanan var mı?bu doz git gide artıyor mu yoksa hep aynı mı kalacak?

clexane 0,2 -0,4-0,6-0,8 hatta 1,0 bile var canım. doktorların farklı kararları oluyor ben 0,4 le başladım 0,6 oldu. kilo aldıkça rtıyor dozum. ama aynı dozda hamileleğini tamamlayanda var.

Arada senin mesajı kaçırmışım pardon. İyiyiz valla dün bugün tekmeleyip duruyor küçük bey, hiç bu kadar çok hareket etmemişti.
Şimdiden pazartesi günü nasıl işe başlayacağım derdi sardı sadece :KK43: çok şükür başka bir sıkıntımız yok teyzesi.

tatil sonrası işe dönmek zor gerçekten ... küçük beyinde büyüyor annesi. tekmeleri ondan çoşuyor böyle maşallah:nazar:

canım erken bekleme 20.haftanın sonunda genelde hissediyorsun. ama 25 haftada hiç kıpırdamadı diye doktora gittiğimi biliyorum :) yeri çok ya saklanıyormuş. 28.haftadan sonra sürekli hissedermişsin bakalım onuda bekliyoruz...

ya bu kan pıhtılasmasını arttıran yıyecekler neler acaba?? bilen varmı

hiç araştırmadım canım. bi huyum var ne yasaksa onu yiyesim geliyor :) ama bir diyet vardı yapanlarda vardı

geçen yıl şubat ayında boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum. busene de şubat ayında 21 haftalık bebeğimi kaybettim.

dün sonuçlarımızı aldık ve bende kan pıtılaşması olduğunu söyledi doktor. bebek düşündüğümde bir kadın doğum dr gitmemi ve verdiği ilaçları hergün kullanmamı hamile kalmam durumunda da dr belirleyeceği iğne yada hapı kullanarak sağlıklı gebelik geçirebileceğimi söyledi.

geriye dönük sayfaları pek okuyamadım ama okuduğum kadarıyla hamileliği sağlıklı geçenler bebeklerini kucağına alanlar var ve bebeğini bekleyen hamişlerimizde var.
doktorun söyledikleri ve birazda okuyabildiğim kadarıyla gece rahat bir şekilde uyudum.

şimdi sizden yardımlarınızı bekliyorum yaşadıklarını neler yaptığınızı kısaca bilmek istiyorum.

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. (amin)

geçen yıl şubat ayında boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum. busene de şubat ayında 21 haftalık bebeğimi kaybettim.

dün sonuçlarımızı aldık ve bende kan pıtılaşması olduğunu söyledi doktor. bebek düşündüğümde bir kadın doğum dr gitmemi ve verdiği ilaçları hergün kullanmamı hamile kalmam durumunda da dr belirleyeceği iğne yada hapı kullanarak sağlıklı gebelik geçirebileceğimi söyledi.

geriye dönük sayfaları pek okuyamadım ama okuduğum kadarıyla hamileliği sağlıklı geçenler bebeklerini kucağına alanlar var ve bebeğini bekleyen hamişlerimizde var.
doktorun söyledikleri ve birazda okuyabildiğim kadarıyla gece rahat bir şekilde uyudum.

şimdi sizden yardımlarınızı bekliyorum yaşadıklarını neler yaptığınızı kısaca bilmek istiyorum.

Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın. (amin)

öncelikle geçmiş olsun diyorum güzelim allah bir daha aynı acıları yaşatmasın. güzel olanı artık sorununu ve çözümünü biliyorsun. hepimiz hemen hemen aynı şeyleri yaşadık aslında. öncelikle gerçekten ilgili bir doktor bul . sözüne güvendiğin biri olsun mutlaka, hepimiizn doktorları farklı yöntemlerle ilaç dozu belirliyor. benim doktorum kilona göre takip ediyor mesela. doktorun ilaç vermiş ne olduğunu yazmamışsın. sanırım coraspin ve folik asit vermiştir. onları ihmal etme. hamile kalır kalmazda heparin içeren iğne. sorun olursa seve seve cevaplarız.

öncelikle geçmiş olsun diyorum güzelim allah bir daha aynı acıları yaşatmasın. güzel olanı artık sorununu ve çözümünü biliyorsun. hepimiz hemen hemen aynı şeyleri yaşadık aslında. öncelikle gerçekten ilgili bir doktor bul . sözüne güvendiğin biri olsun mutlaka, hepimiizn doktorları farklı yöntemlerle ilaç dozu belirliyor. benim doktorum kilona göre takip ediyor mesela. doktorun ilaç vermiş ne olduğunu yazmamışsın. sanırım coraspin ve folik asit vermiştir. onları ihmal etme. hamile kalır kalmazda heparin içeren iğne. sorun olursa seve seve cevaplarız.[/QUOTE

amin canım çok saol cevabın için. sonuçlarımı dün aldğım için sadece genetik dr görüşebildim.
kendi doğum doktorumla daha görüşemedim. hafta içi gidip görüşüşem. :)

selam kızlar. bir şey sorucam bugün adetimin 23. günü gebelik testi yaptırdım sıfır çıktı. acaba erken mi davrandım. 5 gün var adetime

X