Hamam Otu Yagi kullananlar

merhaba kızlar
2 haftadır radyoda hep reklamlarda denk geliyordum bu hürrem hamam otu yağına. radyoda anlata anlata bitiremiyorlardı.birde hamam otu tozu varmış sanırım. bugün çarşıya gidince güvendiğim bi aktar abim var , ona gittim. bana anlattıklarını sizlerede aktarayım. hamam otu tozu sadece tüyleri döküyormuş, azaltma , yoketme gibi bi etkisi yokmuş. bi nevi tüy dökücü doğal bir ot yani. ama hamam otu yağı ise hem tüyleri döküyor, hem seyrekleştiriyor, hem zamanla tamamen yokediyormuş. çünkü saf yapğ değil içinde asit bazlı kimyasallarda mevcutmuş. özellikle sordum ağdadan sonra karınca yumurtası yağı gibimi kullanıcam diye. kesinlikle hayır cildini yara yaparsın dedi. epilasyon yapılmamış bölgeye süreceksin hafif yanmaya başladıktan sonra sileceksin dedi. 1 şişe 15,00 tl ye aldım. işe geldim hemen bacağımın ufak bi bölümünde meraktan hemen denedim :) sonuç inanamadım. yağı sürdüm ve 2-3 dakika sonra peçete ile sildim. tüylerim sanki çakmakla yakmışım gibi koptu. elimle çektikçe lastik gibi parça parça hepsi elime geldi :) sanırım işe yarayacak dedim kendi kendime ve mutlu oldum şimdi :) akşamı iple çekiyorum hemen eve gidip denemek için :) benim aldığım aktardan mileunenuty valide sultan hamam otu yağı üzerinde bandrolüde vardı ... deneyip görücez bakalım zamanla etkilerini :)

aynı benimkide sproncher arkadaşın dediği gibi oldu böle batıyo gibi.2.seansıma haftaya başlıcam tam ağdam geldi 1 ay oldu çünkü.düzenli almak en iisi bence.bide bacağımda he batıkları sıktığım içn yaralar vardı onlarda bayağı düzeldi şimdilik memnunum ama devamı önemli tabiki.arkadaşım spronher sende benmle paylaşırmısın 3.ye başlıyomuşun galiba.

CNm öncelikle teskkrler bilgilerin için.. Ben daha sadece 1seans uyguladım 1bucuk ay gecti üstüne 1seferde jilet yaptım acil bı durum için bakiorum inceliorum sürekli hem fazla fazla boşluklar var hem kıllar tüy olmaya başlamış incelmis hemde daha henüz Agdaya gelcek kıvamda bile deiller..haliyle soka girip tekrar tekrar araştırmaya giriorum sizlerinkinide merak ediorum.mucize gbi gercekten..süper bisey inşallah bu hızla yok olmaya devam eder kahrolası kıllar :)))

evet canım aynen benmkide öle.fazla fazla boşluk var iice inceliyorum uzamsını cmcm izledim heralde çok seyrek ve zayıf şaşırıyorum tabi.benmkiler bayabi erkek sakalı olur ya sert sert aynen öle çıkardı umarım sonucuda çok ii olur böle yumşak kalmasına bile razıyım tabiki tamamen bitirmesi benm için bi mucize olur heralde.sende bilgilerini benmle paylaşırsan sevinirim kullanıpta memnun kalan veya kalmayan herkes aylaşssın ltfen paramız yoksa boşuna gitmesin.

merhaba kızlar
2 haftadır radyoda hep reklamlarda denk geliyordum bu hürrem hamam otu yağına. radyoda anlata anlata bitiremiyorlardı.birde hamam otu tozu varmış sanırım. bugün çarşıya gidince güvendiğim bi aktar abim var , ona gittim. bana anlattıklarını sizlerede aktarayım. hamam otu tozu sadece tüyleri döküyormuş, azaltma , yoketme gibi bi etkisi yokmuş. bi nevi tüy dökücü doğal bir ot yani. ama hamam otu yağı ise hem tüyleri döküyor, hem seyrekleştiriyor, hem zamanla tamamen yokediyormuş. çünkü saf yapğ değil içinde asit bazlı kimyasallarda mevcutmuş. özellikle sordum ağdadan sonra karınca yumurtası yağı gibimi kullanıcam diye. kesinlikle hayır cildini yara yaparsın dedi. epilasyon yapılmamış bölgeye süreceksin hafif yanmaya başladıktan sonra sileceksin dedi. 1 şişe 15,00 tl ye aldım. işe geldim hemen bacağımın ufak bi bölümünde meraktan hemen denedim :) sonuç inanamadım. yağı sürdüm ve 2-3 dakika sonra peçete ile sildim. tüylerim sanki çakmakla yakmışım gibi koptu. elimle çektikçe lastik gibi parça parça hepsi elime geldi :) sanırım işe yarayacak dedim kendi kendime ve mutlu oldum şimdi :) akşamı iple çekiyorum hemen eve gidip denemek için :) benim aldığım aktardan mileunenuty valide sultan hamam otu yağı üzerinde bandrolüde vardı ... deneyip görücez bakalım zamanla etkilerini :)

bence heryerine kullanma bana senın kullandığın tüy dökücü gibi bişey gibi geldi

bıyıklara sürünce bana da haber ver merak edıyorm :)

bugün 3.ye sürcem canım kızarma falan olmadı devam ediyorum yani :KK34:
kızlar ben epilasyonu gündüz de yapsam gece yatmadan önce sürüyorum yağı hep.ama bende memnun kaldım yani bence hemen sürmeyle alakası yok.masaj yapıp güzelce yedirmek önemli olan diye düşünüyorum :KK34:

tatlım sen saç düzleştirici al madem. o bölgene bunları yapmaya karşısın madem şekil ver bari de bişeye benzesin :)

senın sınırların ne kadar dengesız oyle daha ne yazdıgından haberın yok benım o bolgemle bı problemım yok .ukalalıkta sınır tanımıyosunuz maşallahınız var

merhaba kızlar

arkadaşım bence senn kullandğn arkadaşnın verdiği başka bişe ozaman.çünkü bunu ağdadan sonra sürüyosun ve gözle görünür düzelmeler var bende ve arkadaşlarımızın bi kaçında yani bilmiyorum ama kafam karıştı.zaten bunuda sürdünmü uzadı evet benki çok seyrek ve elinle tuttunmu hemen kopuyo çok zayıf yani almadan sürmek mantıksız geldi sanki bana.bilmiyorum.

bugün 3.ye sürcem canım kızarma falan olmadı devam ediyorum yani :KK34:
kızlar ben epilasyonu gündüz de yapsam gece yatmadan önce sürüyorum yağı hep.ama bende memnun kaldım yani bence hemen sürmeyle alakası yok.masaj yapıp güzelce yedirmek önemli olan diye düşünüyorum :KK34:

benım bıyıklar gün aşırı çıkıyo ama ben nasıl sürcem :)

merhaba arkadaşlar ben bugün aktardan aldım orjinal sitede satılanla alakası yok yanı dış kabının benzerliği yok ancak hamamotu yağı yazıyor ve kullanımı aynı aktar hamamotu yağı olduğu konusunda çok ısrarlı konuştu 15 liraya aldım ben gerçi indirim yaptı bana her neyse... ben riske atmamak için koltuk altımda denedim şimdi çünkü ben koltukaltıma lazer yaptırmıştım lazerin görmedikleri kaldı ince olanlar bitirirse işime gelir sertleştirirse de işime gelir lazere devam ederim diye tek orada denedim şimdilik çıkana kadar beklicem. benim yağım şöyle tam yağ gibi değil yani bi zeytinyağı gibi değil kaygan ama farklı hafif bi parfümü var ama hamamotunun kendi pis kokusu da var daha önce kullandığımdan biliyorum koltuk altıma sürdüğümde bi anda yanma yaptı şimdi geçti emdi kayboldu tişörtüme bulaşacak gibi bişey değil yani sizin yağınız da böyle mi kusura bakmayın çok uzun anlattım

sertleşirsede işime gelir epilasyona devam ederım dıyosun ya epilasyon sonradan sertleşen tüylerde işe yaramaz çnkü bana dmişti tüylerin ince makıne görmeyebılır.o zaman jıletle kalınlaştırıyım demiştim öyle olmaz demişti

benım bıyıklar gün aşırı çıkıyo ama ben nasıl sürcem :)

benim de bıyıklarım çabuk çıkıyo her hafta alıyorum canım ama aldıkça sür aldıkça sür sen,bıyığa bi damla gidiyo zaten ben sürüyorum artık bıyıklarıma da.sürüp memnun kalanlar olmuş :KK34:
bakalım bende memnun kalırım inşallah bıyıktan da

benim de bıyıklarım çabuk çıkıyo her hafta alıyorum canım ama aldıkça sür aldıkça sür sen,bıyığa bi damla gidiyo zaten ben sürüyorum artık bıyıklarıma da.sürüp memnun kalanlar olmuş :KK34:
bakalım bende memnun kalırım inşallah bıyıktan da

kız ben hergün alıyorum nerdeyse :) bı hafta yıne ıyısın hergün sürsem zarar verme mi acaba

kız ben hergün alıyorum nerdeyse :) bı hafta yıne ıyısın hergün sürsem zarar verme mi acaba

inanamıyorum sanırım iyi durumdayım benimde 1 haftada çıkar 1 haftada hemen 3-4 tüy kalın siyah şekilde kendini belli eder bıyığa ilk seansımı uyguladım. 2 hafta geçti. 3. haftanında içindeyim bayrama yakın aldırayım diye bekliyorum rahatsız edici şekilde de çıkmadı. dedikleri gibi şarlatan düzenbaz.... vs. iseler bile (babamın oğlu değil hiç biri) iyi tutturmuşlar ürünü...

bende gıda müh. yim... dışarda yediğimiz içtiğimiz onca sağlıksız (bizi değilse de yeni jenerasyonu zehirleyecek) ürün, nasıl kullanmamız gerektiğini %100 bilmediğimiz binlerce bitki, soluduğumuz kirli hava, sporsuz hantal ve vücudumuzu hor kullandığımız sayısız zamanımız varken bana birileri sağlıksız bu ürünler aptallığınıza doymayın dediğinde ona katıla katıla gülesim geliyor.

bu başlıkta hamam otu yağı kullananların yorumları var... herkes yorumunu yapmakta özgür ama ben başlığa uyanları sonuç alanları gözlem yapabilenleri ve ayrıca deneyimlerini paylaşan nötr insanları okumaktan yanayım. ve sanırım sadece onlara cevap vereceğim.

sorgulayan o tutumlarla bir olursak marketlere gidip ucuz salam sucuk alan insanların ellerine vurmak lazım... herkesin ayrı bir alım gücü var herkesin farklı bir yargılama mekanizması var...

hamam oyunun yağa dönüşmüş hali tozdan daha etkilidir umarım.. Denemekte yarar var kullananlar yorumlarını eksik etmesin lütfen..

ablam kullandı cnm çok tüylüydü genital bölgeye kullandı.cok gec cıkmıs ve tüylerin %40 ı cıkmıs (ilk seansı)
önce agda,epilasyon kökünden almak gerekıyor sonra agda yaptıgın aksamndan baslayarak 5 aksam yatmadan 10dk masaj yaparak sürmeniz gerekıyor.ben ayın 18inde aldım bugun 27aralık neredeyse 10 gün oldu hala gıc cıkmadı normalde cıkardı.1.ayım 6ay sürmek gerekıyor sonurları tekrar yazarım.suda var ürünün sahte olmamasına dikkat edilmeli hürrem hamam otu yagı denılınce sıtesı cıkıyor zaten.hamam otuyla hiç bir bağdaşması yoktur.ben hamam otunuda kullandım o resmen tuy dökücü gibi tozu sulandırıp sürüp beklıyorduk sonra su doketrek tuylerden kurtuluyorduk jılet gıbı bu ıse öyle degil.

Ablam kullandı cnm çok tüylüydü genital bölgeye kullandı.cok gec cıkmıs ve tüylerin %40 ı cıkmıs (ilk seansı)
önce agda,epilasyon kökünden almak gerekıyor sonra agda yaptıgın aksamndan baslayarak 5 aksam yatmadan 10dk masaj yaparak sürmeniz gerekıyor.ben ayın 18inde aldım bugun 27aralık neredeyse 10 gün oldu hala gıc cıkmadı normalde cıkardı.1.ayım 6ay sürmek gerekıyor sonurları tekrar yazarım.suda var ürünün sahte olmamasına dikkat edilmeli hürrem hamam otu yagı denılınce sıtesı cıkıyor zaten.hamam otuyla hiç bir bağdaşması yoktur.ben hamam otunuda kullandım o resmen tuy dökücü gibi tozu sulandırıp sürüp beklıyorduk sonra su doketrek tuylerden kurtuluyorduk jılet gıbı bu ıse öyle degil.

Markasız olarak bu ürün hakkında paylaşım yapabilirsiniz ....

ABLAM KULLANDI CNM ÇOK TÜYLÜYDÜ GENİTAL BÖLGEYE KULLANDI.COK GEC CIKMIS VE TÜYLERİN %40 I CIKMIS (İLK SEANSI)
ÖNCE AGDA,EPİLASYON KÖKÜNDEN ALMAK GEREKIYOR SONRA AGDA YAPTIGIN AKSAMDAN BASLAYARAK 5 AKSAM YATMADAN 10DK MASAJ YAPARAK SÜRMENİZ GEREKIYOR.BEN AYIN 18İNDE ALDIM BUGUN 27ARALIK NEREDEYSE 10 GÜN OLDU HALA GIC CIKMADI NORMALDE CIKARDI.1.AYIM 6AY SÜRMEK GEREKIYOR SONURLARI TEKRAR YAZARIM.SUDA VAR ÜRÜNÜN SAHTE OLMAMASINA DİKKAT EDİLMELİ xxxx HAMAM OTU YAGI DENILINCE SITESI CIKIYOR ZATEN.HAMAM OTUYLA HİÇ BİR BAĞDAŞMASI YOKTUR.BEN HAMAM OTUNUDA KULLANDIM TOZ, O RESMEN TUY DÖKÜCÜ,JİLET GİBİ TOZU SULANDIRIP SÜRÜP BEKLIYORDUK SONRA SU DOKETREK TUYLERDEN KURTULUYORDUK 3,4GÜN SONRA CIKIYORDU TEKRAR:nazar:

Merhaba, ürünü 10 şişe olarak aldım ben hevesle.. Ama bi türlü programlı kullanamıyorum..
Yani epilasyon sonrası altı gün diyor ve ben bi iki gün yapıp sonra unutuyorum.
Tüm vücut ağda yapıyorum .. Bi iki gün düzenli masajlı yapıp unutuyorum.
Makyajı temizliyorum akşam yatarken rafta gözüme çarpıo alıp sürüyorum mesela..
Zaman kontrolsüz yapıyorum. O yüzden tamamen bitme gibi bi durum yok ama yarı yarıya azalttım diyebilirim :KK9:
Tenden tene mutlaka fark ediyordur. Birimizde işe yararken diğerinde hiç bi işe yaramıyordur. Bu ihtimal hep var.
Ayrıca kokusu çok güzel :KK31:

Arkadaşlar ben daha önceden de yazmıştım kullanıyorum iyigdiyo diye şu an son seansıma geçtim 6. ayım yani tam olarak ayda bir defa uyguladım ama mutlaka düzenli kullandım tam 10 dakika masaj yaparak sürdüm her gün.Bacaklarıma 3 seans yaptım üşendim devam edemedim ama edicem genital bölgede çok etkili oldu tüylerin yüzde 70 i çıkmıyor çıkanlar ise çok geç çıkıyor onlar da artık kalın değiller son seansta tamamen biteceğine inanmıyorum ama artık rahatsız edecek kadar tüy kalmadı zaten sanki daha yeni almışım gibi sürekli.Kısacası ben gayet memnun kaldım.

Bende merak etim hamamotu yağını cidden azalma oluyormu almak istiyorum.kantaron yağıda biraz seyreltti bende işe yaradı bide bunu bakayım güzelse..

X