tüm hamileler kaç kilo aldınız..

20+3 gunluk hamısım ve malesef 9 kg aldım:KK43:artık bıraz dıkkat edıyorum ve doktora gıtmeme 1 hafta var gıdene kadar hıc kılo almamaya calısıcam ama kesın azar ısıtcem:KK43:

15+ 4 haftalığım ve 3 kilo aldım. Şimdilik normal ama ben hamile kalmadan önce sigara içiyordum. Şimdi sigarayı bıraktığım içinde kilo alırmıyım? Tecrübeli arkadaşlar bilgi verebilirmi?

canım bende hamile kalınca sigarayı bırakanlardanım inan sigara içmemenin de etkisiyle 17 kilo aldım yani dikkat et ve ben günde 1 paket içenlerdendim.. sigarayı ilk başlarda canım hiç istemedi şimdi son zamanlar çok fena istiyor ama kendimi kontrol ediyorum bebeğim için

canım bende hamıle kalmadan once 1 paket sıgara ıcıyordum:KK43:hamıle kaldıktan sonra sıgara hayatımdan cıkınca bende yemege dadandım...cok dıkkat etmek lazım cunku her sıgara aklıma geldıgınde bırseyler yemeye baslıyorum malesef...ıste 20+4 oldu bende 9 kg aldım dusun..

ne güzel çoğunuz az kilolar almışsınız umarım bende öle olurum henüz 5 haftalık hamişim ve sanırım 1 kilo aldım ama o şişliğimde olabilir çünkü çok gazım var

30. haftaya 3 gün kaldı, 57 kilo ile hamile kaldım, şu an 66 kiloyum,yani 9 kilo almış durumdayım. az mı çok mu? sonuna kadar daha ne kadar alırım acaba?

30. haftaya 3 gün kaldı, 57 kilo ile hamile kaldım, şu an 66 kiloyum,yani 9 kilo almış durumdayım. az mı çok mu? sonuna kadar daha ne kadar alırım acaba?

bend eo kadar olmıstım dogumu 13 kıloyla tamamladım oglum bır aylık 11 kılo verdım

45 ile hamiş kaldım şuan 65 im boy 1,67
yne 45 e donmek ıstemıyorum 50 lsam yeter dogumdan sora
bu arada hazıran annesı olucam ınsallah

23 haftalık hamıleyım toplamda 5 kılo aldım ama 4 unu son 1 ayda !!....:eek: aslında aylara göre dagılıma bakarsak sımdıye kadar 6-9 kılo almak normal dıye yazıyor br kac yerde ama 1 ayda bırden 4 kılo almak ne derece normal onu bılmıyorumm :1no2:

ben daha almadım ama almam yakındır ya bu arada karnınız ne zaman şişti ben endişeleniyorum bende daha bişey yok acaba bir gariplik mi var haftaya doktora bir soracam:tomato:

Doğumuma 28 gün kaldı..Sonuna geldik artık bu yolculuğun..Geçen hafta son muayenem vardı benimde..
Hamileliğim boyunca 11 kg aldım..Doktorum çok memnun bu konuda..13 kiloyu geçirmememi söylemişti..İlk hamileliğimde de 13 kg ile doğuma gitmiştim..

Gerçekten ölçülü aldım kiloyu..Buna paralel bebeğim gayet iri ve kilosu yerinde..Şu anda 2,740 gr..Doğuma kadar o da artmış olur..

Kısaca doğuma kadar 1 kilo daha alırsam,toplamda 12 kilo ile doğum yapmış olacağım:)))
Hepinize sorunsuz ve sağlıklı doğumlar diliyorum:)))

X