2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

tamam canım ne torpil ne torpil canım turnayı tam gözünden vurdular yani:KK52:

Tama canım öyle yazalım , ünite sayılarına nereden bakyorduk unuttum canım ben ya

Ben derslerime baktım , kitap indirmeden de kitapların ünite sayısına baktım o şekilde öğrendim .Daha kolay bir yolu vardır mutlaka .

Ausum, beni listeye eklememişsin, fena bozuldum. :)) Söylememe gerek var mı, fosforlu kalemlerimle heyecanla bekliyorum yeni okul dönemini.:)))

Ben bir sayıp geleyim üniteleri yine yanlışlık olmasın ama toplamda 49 da, vizeye kadar olanları istiyorsun değil mi, bir sayıp da geleyim...

Canım benim , herkes bölümünü , sınıfını ve ünite sayısını bildirim yapıyor , o şekilde ekledim bende her geleni.

Sen hangi bölümdün şekerim :KK52:

aman da biberonum gelmiş..hoşgelmiş..:KK16:
ausu kandırdık açtırdık topiği ama şimdiden pişman oldu gibi zavallım :KK52:
başının etini yeriz artık aylarca :KK53::KK53:
aus şu kadar çalıştım ekle, aus bunu ekle, aus yanlış olmuş düzeltiver...:KK60: :KK60:
yettiniz be deyip her an istifa edebilir :KK6:

Hmmmm , başıma iş aldım biliyorum bende , ahh ahhh kaç topik birden :KK53:

Liste düzgün görünse sorun yokta , yeni bilgi eklemek işkence gibi .

Akşama el atacağım .

selamlar bende geldimmm :))

Hoşgeldin , bizimle beraber motivasyonun doruklarında ders çalışmak istersen ,
Bölümünü , kaçıncı sınıf olduğunu ve vizede sorumlu olduğun üniteleri bildirir misin ?
Sonrasında ünite bitirdikçe haber verirsin tabloya ekleriz .

Hoşbuldum gazelim, ders olur da ben olmaz mıyım aşkolsun.:)))

Aaa, kızdırmayın ausumu.:))) Bak şimdiden aralık demiş zaten çalışma programına, daha başlamadan kaytarma planları yapıyor derslerden. :)) Gerçi o son dakikada çalışıp our belgesi alanlardan, topiğin zeki öğrencilerinden kendisi...Biraz daha konuşayım da hakkında gelsin buralara, özledim kendisini.:))

Doktordaydık canım , geldim şimdi .Maalesef Yusufun geçmeyen öksürüğü ve anlamayan , yanlış ilaç veren aile hekiminin teşhisi , 4 gün kaybettirdi bize . Larenjit olmuş , ciğerlere inmiş yani .
O öksürdükçe içimden bir şeyler kopuyor .
Çorba içirdim zar zor , uyudu şimdi .
Zeki miyim değil miyim bilemeyeceğim de ezberim kuvvetli o kesin , görsel olarak sayfaları kafama yerleştirebiliyorum
:KK52:

Selamlar herkese bu yıl bende ilk defa bu sayfayı takip edeceğim. Çalışılan ünite bildirimleri her gün mü yapılıyor. Birde sorumlu olduğumuz üniteler nerden bakacağız acaba bilgisi olan var mı, tek tek sayacak mıyız yoksa :)

Derslerin ünite sayısı kaç ise yarısı kadar vizelerde sorumluyuz , herhangi bir yerde özellikle yazıyor mu bilmiyorum .
Ben ders ünitelerine bakarak toplam sorumlu olduğum üniteyi hesapladım .
Bildirim kısmı çalışma tempona göre değişir.
Ne zaman ünite bitirirsen tabloya ekleriz.
Tabi önce bölümünü , sınıfını ve ünite sayısını yazarsan adını tabloya ekleyebirim .

ilk sayfaya tabloyu nasıl yaptın ben onu bilmiyorum merak ettim aslında...
word de veya excelde yapıp da mı ekledin ausum? o yüzden zor oluyordur..
keşke tabloyla falan uğraşmasaydın, sadece yazı olarak yazsadın karşılarına da üniteleri eklerdin...
baya zor olacak tabloyla...
yusufcuğa üzüldüm, inşallah bronşite çevirmez ausum, felaket tellallığı yapmak istemem ama bizim ufaklıkda doktorun azizliğine uğradı yavrum...
önce grip dedi yolladı, sonra üşütmüş dedi verdi şurubu yolladı..en son öksürük artınca götürdük özele, doktor dedi bronşit olmuş nerde kaldınız bu zamana kadar dedi :KK53::KK53: ondan sonra diğer doktora söve söve yattık hastaneye..
inşallah yusufda bronşite çevirmez...sıcak su torbası varsa doldur ve gece yusuf uyuduğunda göğsüne koy...
çok faydası oluyor doktorumuz tavsiye etmişti..
hatta seninki tv izlerken falan koyabilir, ben benimkine uyanıkken koyamadım attı istemedi..

ilk sayfaya tabloyu nasıl yaptın ben onu bilmiyorum merak ettim aslında...
word de veya excelde yapıp da mı ekledin ausum? o yüzden zor oluyordur..
keşke tabloyla falan uğraşmasaydın, sadece yazı olarak yazsadın karşılarına da üniteleri eklerdin...
baya zor olacak tabloyla...
yusufcuğa üzüldüm, inşallah bronşite çevirmez ausum, felaket tellallığı yapmak istemem ama bizim ufaklıkda doktorun azizliğine uğradı yavrum...
önce grip dedi yolladı, sonra üşütmüş dedi verdi şurubu yolladı..en son öksürük artınca götürdük özele, doktor dedi bronşit olmuş nerde kaldınız bu zamana kadar dedi :KK53::KK53: ondan sonra diğer doktora söve söve yattık hastaneye..
inşallah yusufda bronşite çevirmez...sıcak su torbası varsa doldur ve gece yusuf uyuduğunda göğsüne koy...
çok faydası oluyor doktorumuz tavsiye etmişti..
hatta seninki tv izlerken falan koyabilir, ben benimkine uyanıkken koyamadım attı istemedi..

Sağol canım ya , aile hekimimizi çok severim ama önemli bir şey yok , geniz akıntısı öksürük yapıyor dedi , şurup verdi sadece .
Bir hafta geçmezse bakarız tekrar dedi.
Ben 4 gün bekleyebildim sadece .Bugünde larenjit dedi.Sesi kısık yavrumun , öksürük fena . Antibiyotikler veri ,ilk kez kullanacağız.

Tablo yapayım da afilli gözüksün dedim şekerim , akşam bakacağım , düzelmezse dediğin gibi yaparım , bu şekilde eklemek cidden çok zor. Şifreli kodlu çıkıyor karşıma herşey tablo olarak çıkmıyor çünkü .

Ama böyle de daha bir güzel gözüküyor değil mi ahretlik :KK1:

Slmmm bende araniza katilmak istiyorum bolumum sosyoloji yeni kayit 7 tane kitap verdiler galiba ilk sinaw aralik ayinda peki ilk sinawa kadar 7 kitabin hepsine mi calisicam tardimci olursaniz sevinirim

haydi benide ekleyiver Aus:KK3:, ama bi haberim herşeyden ya :KK25:. bi konsatrasyonumu tamamlayamadım. inş. bi hafta içinde kalemimi defterimi silgimi , kitabımı tammalyıp tastamam olcem örtmenim:KK8:

Sağol canım ya , aile hekimimizi çok severim ama önemli bir şey yok , geniz akıntısı öksürük yapıyor dedi , şurup verdi sadece .
Bir hafta geçmezse bakarız tekrar dedi.
Ben 4 gün bekleyebildim sadece .Bugünde larenjit dedi.Sesi kısık yavrumun , öksürük fena . Antibiyotikler veri ,ilk kez kullanacağız.

Tablo yapayım da afilli gözüksün dedim şekerim , akşam bakacağım , düzelmezse dediğin gibi yaparım , bu şekilde eklemek cidden çok zor. Şifreli kodlu çıkıyor karşıma herşey tablo olarak çıkmıyor çünkü .

Ama böyle de daha bir güzel gözüküyor değil mi ahretlik :KK1:

güzel olmasına çok güzel olmuş, süper ötesi hatta eline sağlık...ama ben çok uğraşırsın adamı strese sokar her gün hergün çekilmez diye dedim ahretim...
kolayına kaç, bizim için önemli olan üniteler gözüktümü tamamdır :KK70:

Slmmm bende araniza katilmak istiyorum bolumum sosyoloji yeni kayit 7 tane kitap verdiler galiba ilk sinaw aralik ayinda peki ilk sinawa kadar 7 kitabin hepsine mi calisicam tardimci olursaniz sevinirim

her dersin ilk 6 ünitesinden sorumlusun sanırım canım...
finalde de hepsinden sorumluyuz...

Her dersin ünite sayısı kaç ise toplamda , vizede yarısından sorumlusun .
Aynı dersin finalinde tüm kitaptan sorumlu olacağız.

Örnek ; X dersinin ünite sayısı toplamda 10 ise ilk 5 üniteden , diğer Y dersinin ünite sayısı toplamda 8 ise ilk 4 ünitesinden sorumlu olacaksın .

Ünitelerini hesaplayınca bildir , tabloya ekleyeyim

haydi benide ekleyiver Aus:KK3:, ama bi haberim herşeyden ya :KK25:. bi konsatrasyonumu tamamlayamadım. inş. bi hafta içinde kalemimi defterimi silgimi , kitabımı tammalyıp tastamam olcem örtmenim:KK8:

Ooooooo cadum hoşgeldin .

Kalem silgi bakanımız biberon arkadaşımız , her sene fosforlu kalemleri ile aramıza katılır , muntazam defterleri ile gözlerimizi yaşartır ve yüksek onur belgesi alarak fosforlu kalemin sırrını bize gösterir :KK9:

Ben hep son dakika çalışırım , kayıt bile son gün olurum .

Ama tablo yap , topik aç dediler hemen koştum :KK8::KK8:

Sende bölümünü , sınıfını yazıver , sonrada ünite sayılarına bak vizede kaç üniteden sorumlusun onu yaz , eklerim tabloya.

Sonra ne zaman çalışmaya başlarsan arada bize bakıver , hergün bakarsan memnun oluruz tabii .

aus çok önemli bişeyi unuttum ben yaa :KK60:
dün fosforlu kalem aldım onu diyecektim nasıl unuturum :KK60:
birde telli defter aldım not alıyorum bazen..ondan sonracığıma renkli sticker not kağıdı aldım :KK60:
sonra sonra bir tane de 07 kalem aldım :KK60:
yeni eğitim ve öğretim sezonuna hazırım örtmenim :KK62: :KK62: yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim...:KK60:
hepimize hayırlı olsun yeni sezon...

Örnek ; X dersinin ünite sayısı toplamda 10 ise ilk 5 üniteden , diğer Y dersinin ünite sayısı toplamda 8 ise ilk 4 ünitesinden sorumlu olacaksın .

Kalem silgi bakanımız biberon arkadaşımız , her sene fosforlu kalemleri ile aramıza katılır , muntazam defterleri ile gözlerimizi yaşartır ve yüksek onur belgesi alarak fosforlu kalemin sırrını bize gösterir :KK9:

Sende bölümünü , sınıfını yazıver , sonrada ünite sayılarına bak vizede kaç üniteden sorumlusun onu yaz , eklerim tabloya.

Sonra ne zaman çalışmaya başlarsan arada bize bakıver , hergün bakarsan memnun oluruz tabii .

benim sekiz dersim var sekiz ünite var her derste dört üniteden mi sorumlu olacağım ?

Cvplar icin coooookkkk tesekkurler. Listeye kayidimi yapabiliriz artik:) toplam 54 unite yani 27 unite calisicam bolum sosyoloji yeni kayit. Adim meral 22 yasindayim araniza benide alin nolurrrr:)))))

Evet , her dersin ilk 4 ünitesinden vizede sorumlusun , toplam 8 üniteden finalde.

Yani güz döneminde 8 dersten 32 üniteden sorumlusun .

oh ne güzel yaa :63:
ben geçen senede bu senede ilk 6 üniteden sorumluyum alla alla :KK19:
toplam 10 ünite her ders...beş beş olsaydı bari ama değil işte öff bu aöf nin benle ne alıp veremediğ var :KK47:

oh ne güzel yaa :63:
ben geçen senede bu senede ilk 6 üniteden sorumluyum alla alla :KK19:
toplam 10 ünite her ders...beş beş olsaydı bari ama değil işte öff bu aöf nin benle ne alıp veremediğ var :KK47:

Çok ilginç gazel , benim tüm derslerim 8 ünite sadece geçen dönem tek dersim 10 ünite idi , onunda ilk 5 ünitesinden sorumluydum .
Sen yanlış biliyor olma gazelim .

Cvplar icin coooookkkk tesekkurler. Listeye kayidimi yapabiliriz artik:) toplam 54 unite yani 27 unite calisicam bolum sosyoloji yeni kayit. Adim meral 22 yasindayim araniza benide alin nolurrrr:)))))

Hoşgeldin .:KK16:

Bende aus , yaş 35 :KK52:

Ekledim zaten listeye şimdi ünitelerinide ekliyorum .

bölüm sosyoloji canım.1. sınıf. çalışmam gereken 9 dersim var. toplam sanırım 18 ünitem var:26:

Evet , her dersin ilk 4 ünitesinden vizede sorumlusun , toplam 8 üniteden finalde.

Yani güz döneminde 8 dersten 32 üniteden sorumlusun .

çooookkk teşekkür ederimmm matematik hariç 7 dersin ilk ünitelerini bitirdimm bile murat açıköğretim kitabından :))

Hoşgeldin .:KK16:

Bende aus , yaş 35 :KK52:

Ekledim zaten listeye şimdi ünitelerinide ekliyorum .

[/QUOTE]

Hosbulduk :)) memnun oldum :)

X