2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

test bozukmuş canım
tekrar alma imkanın varsa al ama başka marka
bebetime den şikayet edende vardı

Merkezi bir yerdeyim hemide bağdat caddesinde çalışıyorum buradaki eczanelerin 3 ündede aynı marka satıyorlar,meraktan kuduracağım neredeysae birde bozuk test bana denk geliyor yaaa offfff allahım sen sabır verr :KK53::KK52:

Canımmmmm cok sevindim allahım kucagımıza almaya nasip etsin inşallah ne büyük bir mutluluk aslında ama dedigin gibi hamile kalıp kaybettikden sonra insanın daha cok korkuları oluyor bende ve sende oldugu gibi aynı duyguları yaşıyoruz şuan seni cok iyi anlıyorum hatırlıyormusun ben gördügüm rüyayı anlattım 1 hafta sonra hamile oldugumu ögrendim sende bana anlattın rüyanı ve sende hamilesin rüyalarımız gercek oldu ayccaaaaa diger bebegimide kaybettigimi rüyamda görmüştüm ve 1 hafta oldugunuda biliyordum ölümünün doktora söyleyince şaşırmıştı rüyan ve hisslerin cok dogru demişti
Anneme daha önceden anlattıgım icin doktorun söyledikleriyle aynı oldugunu duyunca cok şaşırmıştı kalbimiz cok temiz canım benim kıldıgımız namazlar okudugumuz duaları kabul etti rabbim şükürler olsun inşallah saglıklı bir gebelik yaşarız ve yavrumuzu kucagımıza alırız inşallah allahın izniyle rabbim bir kez daha hayal kırıklıgı yaşatmasın bize sonucunu sabırsızlıkla bekliyorum adet günün ne kadar gecmişti hepsini yaz kacıncı günü test yaptın vücudunda degişim varmı okuyan arkadaşlara faydası olur belki
:KK16::KK16::KK16:

benim yok denecek kadar az dolgunluk var başka belirtimde yok normaldir inşallah hadi hayırlısı tatlım aynı anda oldu bizimki saglıkla kucagımıza alalım ben bu gün sabah namazına kalkıcam hamilelerimiz ve hamile kalamayanlar icinde dua okuycam rabbim kucagımızı boş bırakmasın inşallah hakkımızda hayırlısı bence herkes kalksın ve birbirimize dua edelim daha güzel olur yarın kalkıp namaz kılanlarda topigimize girip yazarız hepimiz kimler kıldı kimler kılmadı anlarız icinden gelenler yapıcak zorla olmaz bu gün mübbarek gün perşembeyi cumaya baglıyor :KK16::KK16::KK16:allahım saglıkla kucagımıza allalım evlatlarımızı lütfen sorunsuz problemsiz bir gebelik olsun bizim icin cok endişeliyim :18:

Kızlarr 2 gün önce ben dayanamayıp test yapayım dedim ama test bozuktu sanırım. 2. çizgi altta yatay bir şekilde duruyordu anlamadım ki bebetime markasıydı daha önce kullananınız var mı kızlar kutusunun üzerinde t ve c altında dik çizgi olursa pozitif diyor ama benim kullandığım yatay bir cizgi vardı :KK35:

Bozuktr o bi daha o markadan alma:KK20:

Merkezi bir yerdeyim hemide bağdat caddesinde çalışıyorum buradaki eczanelerin 3 ündede aynı marka satıyorlar,meraktan kuduracağım neredeysae birde bozuk test bana denk geliyor yaaa offfff allahım sen sabır verr :KK53::KK52:

canım zaten bu idrar testlerinin büyük yanılma payı var.
senin yerinde olsam hemen başka bi eczane bulurum
başka marka yoksa da ikinci kez denemeyi hakediyosun
3 gün geçmiş

ya ne bileyim beceremiyoz herhalde biz yapmayı:KK17: hep batırıyoruz :KK52: ortalığı onun için öyle düşünüyorum

gerekenleri yapıyorsan olacaktır elbet
kalçana yastık koymak,1 saat yataktan kalkmamak,
vajinal duş almamak,ayakları dikmek gibi şeyleri yapıyorsan
zamanı gelecektir elbet

canım zaten bu idrar testlerinin büyük yanılma payı var.
senin yerinde olsam hemen başka bi eczane bulurum
başka marka yoksa da ikinci kez denemeyi hakediyosun
3 gün geçmiş

Başka marka bulmaya çalışıcam şimdik benim zarganama söyliyeyim diyeceğim oda gider aynı markayı alır zaten almam diyor ona kalsa pazara kadar bekle diyor sonrada kan testi yaptır diyor neden bizim kadar heyecanlı olmazki bu kocişler :KK4::KK50::KK19:

gerekenleri yapıyorsan olacaktır elbet
kalçana yastık koymak,1 saat yataktan kalkmamak,
vajinal duş almamak,ayakları dikmek gibi şeyleri yapıyorsan
zamanı gelecektir elbet

evet yapıyorum yastık koyuyorum , yataktan kalkmıyorum ama işte kısmetimizde değil herhalde henüz. hayatta kısmete çok inanırım ama işte insan hemen olsun istiyor

X