kanda gebelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur

sehrayin

gül kokulu kızım
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2009
321
5
arkadaşlar kanda gebelik ilişkiden tam kaç gün sonra belli olur
nolur cevap yazın çok önemli

arkadaşlar kanda gebelik ilişkiden tam kaç gün sonra belli olur
nolur cevap yazın çok önemli

geblk oluştuktan sonra bi kaç gün sonra belli oluyr die biliyorum ama idrarda hemen çıkmaz çünkü o salgılanan hormonun idrardan atılması zaman alırmış

gebelik oluştukdan sonra derken? yani ilişkiye girer girmez gebelik oluşuyormu belirli bir zaman geçmesi gerekmiyormu

canım en az 10 gün sonra filan belli olur. döllenme olduktan 1 hafta sonra hcg yükselmeye başlıyor.

ben ilişki olduktan 1 hafta sonra kan tahlili yaptırdım çıkmadı. ama hala adet olmadım.

geç döllenme olmuş olabilir canım.benim oğlumda ilişkişden 15 gün sonra kan tahlili negatifti.ama 20.günde çıkmaya başladı.şimdi ise ilişkiden 9 gün sonra bhcg değeri 0-5 arası normalken 5 küsür çıkmıştı.

benim adetime daha 5-6 gün varken öğrenmiştim sanırım muhtemel yumurtlama tarihinden 9-10 gün sonrasıydı ve testim pozitif çıkmıştı. hatta değerimi de yazayım Hcg değerim 5.19 idi. umarım işine yarar

bence bir kaç gün daha bekle çünkü benim hemen çıkmamıştı üstelik regl zamanım bir gün geçtikten sonra tekrar yaptırdım değer düşük çıktı birde onun için ayrıca telaşlandım dış gebelik olabilir diye en sağlıklısı 3-4 gün geçmesi Allah kalbine göre versin inşallah :))

Aşılama yaptırdığım gün doktorum 1 hafta sonra test yaptır dedi. yani 1 hafta sonra belli olurmuş. benim negatifti sonucum....

bayanlar benim önemli bir sorum olucak. Hayatımı etkileyebilir. İlişkiden sonra ertesi gün hapı aldım ama yinede çok korkuyorum her ihtimale karşı doktoruma gidip gebelik testi yaptırıcam. İlişkiden 23 gün sonra randevum. gebelik varsa kesin çıkar değilmi? yada ertesi gün hapı kullandığım için düşük bir ihtimal mi lütfen yardımcı olun :/:/

bayanlar benim önemli bir sorum olucak. Hayatımı etkileyebilir. İlişkiden sonra ertesi gün hapı aldım ama yinede çok korkuyorum her ihtimale karşı doktoruma gidip gebelik testi yaptırıcam. İlişkiden 23 gün sonra randevum. gebelik varsa kesin çıkar değilmi? yada ertesi gün hapı kullandığım için düşük bir ihtimal mi lütfen yardımcı olun :/:/

ilişkiden 23 gün sonra yazmışsın doğru dime? yani hiç adet olmadınmı ilişkinden sonra....23 gün geçtiyse ilişkinden kesinlikle çıkar kanda hatta idrarda bile çıkması lazım....

ilişkiden 23 gün sonra yazmışsın doğru dime? yani hiç adet olmadınmı ilişkinden sonra....23 gün geçtiyse ilişkinden kesinlikle çıkar kanda hatta idrarda bile çıkması lazım....

ilişkiden hemn sonra ertesi gün hapı aldm ve ilişkiden tam bir hafta sonra adet oldum hamilelik ihtimali yüksk mi ?

Adet olduğuna göre düşük bir ihtimal....kan testinde hemen çıkar olup olmadığı hem hamile kalmak o kadar kolay olmuyor ben 10 aydır deniyorum ama hala yok:KK43: Allah gönlüne göre versin....

peki kızlarben bunu anlamıyorum

şimdi hamile kaldınız diyelim son adet gününe göre hesaplanıyo ama bu en az 2 hafta ediyo
son adet ilk gün 14 ü diyelim 28 i ovulasyon zamanı peki bu zamanda ilişkiye girdiniz 10 gün sonra çıktı diyelim ee yani ozaman çocuk nerdeyse 1 aylık mı oluyo
arkadaşım doğumunu terazi burcuna denk getirmek istiyo bu hesaba göre 20 eylül çıkıyo :KK53: ama ilişkiden itibaren hesaplarsan 4 ekim oluyo anlayamadık kızlar .........

Arkadaslar ben en son 25 aralik da adet oldum bir hafda önce tes yapdirdim ama birsey yok dediler ama daha adet olmadim

kızlar peki ne gibi değişiklikler oluyor ben bu ay korkuyorum yumurtlamadan 2 gün önce ilişkiye girdim ve rahim ve mesane sürekli ağrı içinde kime sorduysam yer ayarlıyo diyor şişkinlik sürekli sık sık yemek canım istiyo hatta normalde 21 de adet oldum adetten sonra ki ilişkide kaldım sanırım beklemek ne sıkıcı

22 şubat adet tarihim, 8mart ilişki tarihi yani tam 14.gün, tam yumurtalama dönemi. Hamileemiym değilmiyim çok merak ediyorum. aşırı belirtiler yok son zamanlarda hafiften bulantı ve kasık agrılarım oldu. adet tarihime 8 gün var hamilelik olup olmadığı belli olmuşmudur bu zamanda... :KK17: :KK17:

Merhaba.ben daha 3 aylık evliyim ve adetlerim normalde de gecikiyo du ama bu kadar olmuyodu en azından.Ben aralık ayının 5 ile 10 nunda regl olmuştum ama şimdi ocak ayının 2ile 7si arasinda olmam gerekti ve olmadım 13gun geçti.10 ocakta idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Ve aynı hamilelik belirti olmaya başladı mide bulantısı hassasiyet goguslerde bel ağrısı vs bana yardımcı olurmusunuz..benim hangi zaman aralığında ilişkiye girmem gerek çocuk için ve eşimle çocuk istiyoruz.ve bu adet gecikmesi içinde yorum yaparsaniz sevinirim ..iyi gunler simdididen tesekkur ediyorum..

Merhaba.ben daha 3 aylık evliyim ve adetlerim normalde de gecikiyo du ama bu kadar olmuyodu en azından.Ben aralık ayının 5 ile 10 nunda regl olmuştum ama şimdi ocak ayının 2ile 7si arasinda olmam gerekti ve olmadım 12gun geçti.10 ocakta idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Ve aynı hamilelik belirti olmaya başladı mide bulantısı hassasiyet goguslerde bel ağrısı vs bana yardımcı olurmusunuz..benim hangi zaman aralığında ilişkiye girmem gerek çocuk için ve eşimle çocuk istiyoruz.ve bu adet gecikmesi içinde yorum yaparsaniz sevinirim ..iyi gunler simdididen tesekkur ediyorum..

X