Tüp Bebek Merkezleri bursada tüp bebek merkezi tavsiye edin lütfen bana.

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
41
1,5 yıl oldu bebek isteyeli. bir erken düşüğüm var.daha önce eşime de bana da gerekli testler yapılmıştı.bi sorun yok dendi. muhtemelen yumurta takibi yapılır önce. nereyi tavsiye edersiniz.

1,5 yıl oldu bebek isteyeli. bir erken düşüğüm var.daha önce eşime de bana da gerekli testler yapılmıştı.bi sorun yok dendi. muhtemelen yumurta takibi yapılır önce. nereyi tavsiye edersiniz.

jinemed murat erdemir ve soranus serbülent orhaner bu işin piridir

selam
bende dr.serbülent orhaner soranus'a gidiyorum. çok memnunum her yer bebek resimleri ile dolu çok başarılı

fiyatlar baya yüksekmiş diye duydum orada .muayene ücreti yumurta takibi ücreti nekadar canım. ben şuan jinemed de murat erdemire gidiyorum ordada gayet iyi ilgileniyolar.

fiyatlar baya yüksekmiş diye duydum orada .muayene ücreti yumurta takibi ücreti nekadar canım. ben şuan jinemed de murat erdemire gidiyorum ordada gayet iyi ilgileniyolar.

muayene ücreti ultrason dahil 110
yumurta takibinde hep ücret almıyorlar
ama yapılanlar tüm işlemler ilaçların dahil ücretli anlaşması yok. bir tek tüp bebekte anlaşması varmış ama onun fiyatlarınıda bilmiyorum.
ama gerçekten profesyonel çok başarılı sonuçları görüyorum

herkese merhaba, ben soranus serbülent orhaner'e gittim geçen ay, ilk tüp bebek deneyimim ve şuan hamileyim. geçen hafta öğrendik. diğer merkezlerden biraz daha pahalı sanırım ama ekibi olsun malzemeleri olsun son teknolojiye göre. ilgiside iyi yalnız çok alakadar birini bekleme o kadar ilgili değil ama senide cevapsız bırakmıyor. perşembe kese göremeye gideceğim allah'ın her isteyene nasip etsin

herkese merhaba, ben soranus serbülent orhaner'e gittim geçen ay, ilk tüp bebek deneyimim ve şuan hamileyim. geçen hafta öğrendik. diğer merkezlerden biraz daha pahalı sanırım ama ekibi olsun malzemeleri olsun son teknolojiye göre. ilgiside iyi yalnız çok alakadar birini bekleme o kadar ilgili değil ama senide cevapsız bırakmıyor. perşembe kese göremeye gideceğim allah'ın her isteyene nasip etsin

çok sevindim
hayırlı olsun
tüp bebek fiyatlarıyla ilgili bilgi verebilirmisin

canım ben 5000 liraya yaptırdım herşey dahil
ama dışardan ilaçlar alıyorsun o da transferden sonra aldığın ilaçlar iki haftada bir 35 ytl
göbekten iğne veriyor (ücretsiz) ama bunu sen kendine yapabiliyorsun fakat kalçadakine bi sağlık merkezinde yaptırman gerekli. yani toplam 5500 gözden çıkarman lazım.ama merkeze 5000 lira veriyorsun. perşembe gittim tek kese var. 1 tane bebeğim olacak inş.Allah'ım sizlere ve her isteyene nasip etsin inşallah..eşimdeydi problem fakat ben çok aşamalardan geçtim en son çaremizdi tüp bebek ilk aşılamayla başladık olmadı uzun bi süre ara verdik Allahım yüzümüze baktı ilk denemede tuttu. moralinizi bozmayın zor bir süreç ama sonu inş güzel biter

canım ben 5000 liraya yaptırdım herşey dahil
ama dışardan ilaçlar alıyorsun o da transferden sonra aldığın ilaçlar iki haftada bir 35 ytl
göbekten iğne veriyor (ücretsiz) ama bunu sen kendine yapabiliyorsun fakat kalçadakine bi sağlık merkezinde yaptırman gerekli. yani toplam 5500 gözden çıkarman lazım.ama merkeze 5000 lira veriyorsun. perşembe gittim tek kese var. 1 tane bebeğim olacak inş.Allah'ım sizlere ve her isteyene nasip etsin inşallah..eşimdeydi problem fakat ben çok aşamalardan geçtim en son çaremizdi tüp bebek ilk aşılamayla başladık olmadı uzun bi süre ara verdik Allahım yüzümüze baktı ilk denemede tuttu. moralinizi bozmayın zor bir süreç ama sonu inş güzel biter

çok sevindim. senin adına
allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

slm bende acıbademde yaptıracagım önümüzdeki ay şahin beye gidiyorum çok güler yüzlü ve işini iyi yapıyor fiyat olarak ta ilaçlar hariç 35 bence çok iyi.

selam bende acıbadem hast. şahin bey de tedavimi yaptırdım.şuanda transfer sonucunu bekliorum.hastane gerçkten çok hijyen..personel pozitif..önemli olan sizin doktorla uyuşmanız...ve doktora güvenmeniz...dahan önce hep doktor sorunum vardı.şahin bey e ön görüşme için gitmiştim..sonra çıkışta tedaviye karar verdim...gerçekten önemli olan doktor ve ekibi

selam bende acıbadem hast. şahin bey de tedavimi yaptırdım.şuanda transfer sonucunu bekliorum.hastane gerçkten çok hijyen..personel pozitif..önemli olan sizin doktorla uyuşmanız...ve doktora güvenmeniz...dahan önce hep doktor sorunum vardı.şahin bey e ön görüşme için gitmiştim..sonra çıkışta tedaviye karar verdim...gerçekten önemli olan doktor ve ekibi

slm aslıhan bende bursa'da tedavi görmeyi düşünüyorum acıbademi çok duydum memnunmusun gerçekten birde fiyatlar konusunda bilgi verirmisin canım.

Merhaba arkadaşlar,ben de Acıbadem'de Şahin Hocama tüp bebek yaptırdım.Sonucum pozitif, transfer günümde hocam benle beraber 6 kişiye transfer yapmış 5 imizin sonucu pozitif, şimdi bizimle hayatı paylaşacak kuzularımızın kaç tane olacağını öğreneceğiz.Hocam fiyat konusunda yardımcı oluyor ve korkulacak fiyatlarda değil hem değmez mi! Sizlere tavsiyem her zaman pozitif olun göreceksiniz ki herşey yolunda ben tedavimin başında daha olumlu düşünüyordum tabi bunu bana doktorum ve ekibi sayesiyle oldu.Herkes tüm isteklerine kavuşmasını dilerim.

Sadece fiyat düşünmemeliyiz deil mi arkadaşlar.Doktorun ve diğer yardımcı personelin eğitimi,tecrübesi,ilgi,pozitifliği inanın fiyatından daha çok etkileyecektir tedaviniz boyunca.Ben Murat Erdemir i şiddetle tavsiye ederim.Bebişli günler hepimize...

Selam, arkadaşlar dün keseme bakıldı ve benim dünya tatlısı yavrumun geçici süreli evini gördüm.Bir yavrum var onu içimde her gün sevgimle dokunacağım.Darısı başınıza...

Merhaba arkadaşlar,ben de Acıbadem'de Şahin Hocama tüp bebek yaptırdım.Sonucum pozitif, transfer günümde hocam benle beraber 6 kişiye transfer yapmış 5 imizin sonucu pozitif, şimdi bizimle hayatı paylaşacak kuzularımızın kaç tane olacağını öğreneceğiz.Hocam fiyat konusunda yardımcı oluyor ve korkulacak fiyatlarda değil hem değmez mi! Sizlere tavsiyem her zaman pozitif olun göreceksiniz ki herşey yolunda ben tedavimin başında daha olumlu düşünüyordum tabi bunu bana doktorum ve ekibi sayesiyle oldu.Herkes tüm isteklerine kavuşmasını dilerim.

slm sevkul.allahım bebeğinin yüzünü görmeyi nasip etsin sana.sana sorum şu olacak.bende tüp bebek yapmayı düşünüyorum.acaba acıbadamde tüp bebek fiatı ne kadara maal oluyor.cevap verirsen sevinirim

Güzel dilekleri için teşekkür ederim. Bursadaki ben tüp bebek merkezlerinden fiyat aldık. Acıbadem dediğimiz vakit içimize bir korku sarıyor ama sana şunu söylemeleyim ek ücret cıkmıyor ve diğer tüp bebek merkezlerinden farklı.Doktorundan,embriyoluğundan v.b. fark var. Bunu bizzat gördüm. Hocamla ilk görüşmeye gittiğimizde fiyat ve ilaçlarda yardım edeceğini söylemişti. Dediği gibi elinden geleni yapıyor.ılk deneme 3.700TL .3.Denemede ücret alınmıyor.Gerek kalmadı bizde.Darısı başına...

Güzel dilekleri için teşekkür ederim. Bursadaki ben tüp bebek merkezlerinden fiyat aldık. Acıbadem dediğimiz vakit içimize bir korku sarıyor ama sana şunu söylemeleyim ek ücret cıkmıyor ve diğer tüp bebek merkezlerinden farklı.Doktorundan,embriyoluğundan v.b. fark var. Bunu bizzat gördüm. Hocamla ilk görüşmeye gittiğimizde fiyat ve ilaçlarda yardım edeceğini söylemişti. Dediği gibi elinden geleni yapıyor.İlk deneme 3.700TL .3.Denemede ücret alınmıyor.Gerek kalmadı bizde.Darısı başına...

canım şimdi okudum mesajını cevap verdiğin için teşekkür ederim.ben 3.aşılamamı yaptıracağım perşembe günü.eğerolmazsa tüp bebeğe geçeceğim.bir sorum daha olacak.bu fiat sgk raporlu halimi onu merak ediyorum.şu an gittiğim doktora göre 3 aşılamadan sonra bebek olmadığı takdirde sgk dan yararlanabiliyomuşum.bilgilendirirsen sevinirim.2 senedir çok yıprandık hem maddi açıdan hemde manevi.

X