Eşimi kendime nasıl bağlarım?

canım benim eşin seni bu konuda kandırıyor bence balonn için nie harcasın onları ayrıca mastürbasyon için prazervatif gerekmiyorki kimi hamile bırakcak. bence bu sözünden sonra baskası varmı yokmu ondanda emin olmaya bak derim. pek güvenilir gelmedi bana:kızgın:

banada gelemdi ama nasıl ispat edicem bi yardım etsen.ben bilmiyorum prezarvatif şeylerini sadece masturbasyon geldi güvenmiyoum ona

bakkaldan balon alıp al bunları şişir de baska işinmi yok sen çocukmusun ya canın ben barken nie sıkılıyo de sert çık canım senle ilgilenmiyorsa bi şekilde otur konus madem güzelsin çocugunda yok arkanda ailen varsa ezdirme kendini konus saydır kendini bak sen dert ediyosun o nie dert etmiyo 10 kere ilşkimi olur 6 ayda ben onu 1 ayda yaparım eşinde eksiklikmi var bu prezervatif işinden sonra benim aklıma senden baskası olabilecegi geliyo bi arastır günahını almim ama üzüldüm şimdi ya sen en iisi al karsına konus güzel bi dille.

canım benim eşin seni bu konuda kandırıyor bence balonn için nie harcasın onları ayrıca mastürbasyon için prazervatif gerekmiyorki kimi hamile bırakcak. bence bu sözünden sonra baskası varmı yokmu ondanda emin olmaya bak derim. pek güvenilir gelmedi bana:kızgın:

bencede yani
kesinlikle pek güvenilir değill

6 ayda 10 kez ılıskı bu nasıl ıs ya
en guzel zamanlar bunlar
bak cogunluk aynı seyı soyluyor al esını karsına konus bakalım
neymıs derdı acık acık anlatsın
beım ıhtıyaclarımı karsılamıyorsun falan de
yalnız ben su prezarvatıflerın eksılmesıne cok takıldım ya

bakkaldan balon alıp al bunları şişir de baska işinmi yok sen çocukmusun ya canın ben barken nie sıkılıyo de sert çık canım senle ilgilenmiyorsa bi şekilde otur konus madem güzelsin çocugunda yok arkanda ailen varsa ezdirme kendini konus saydır kendini bak sen dert ediyosun o nie dert etmiyo 10 kere ilşkimi olur 6 ayda ben onu 1 ayda yaparım eşinde eksiklikmi var bu prezervatif işinden sonra benim aklıma senden baskası olabilecegi geliyo bi arastır günahını almim ama üzüldüm şimdi ya sen en iisi al karsına konus güzel bi dille.

tek sorun onu çok seviyorum...senağlamasenağlama

üzerine cokmu düsüyosun. insanı sıkacak derecede mi.oda olabilir. eger oyleyse biraz bırak bakalım bu sefer napacak.

en guzel zamanlar bunlar

bende :kızgın:

en guzel zamanlar bunlar

benim hala içim acıyor aklıma geldi fıtırıcağım yaa ona en büyük dersi vermem lazım çünkü ben sadece sevdim hereşyi herkesi sildimsenağlama

canım illaki seviyosun sevmesen zaten o nie böyle die kendini yıpratmazdın biraz sırnaş sen istekli gibi bastan çıkar onu o zamanda yok derse konus ve iş açıga çıksın.

üzerine cokmu düsüyosun. insanı sıkacak derecede mi.oda olabilir. eger oyleyse biraz bırak bakalım bu sefer napacak.

normal igilineiyorum ama onu çok sevdiğimi biliyor hepsi bu yüzden sanırım:KK43:

canım illaki seviyosun sevmesen zaten o nie böyle die kendini yıpratmazdın biraz sırnaş sen istekli gibi bastan çıkar onu o zamanda yok derse konus ve iş açıga çıksın.

baştan çıkaracak herşeyi yaptım:KK43:

aalah yardımcın olsun dicem ama eşini bence bi takip et aldatma olabilirmi acaba hem neden mastürbasyon yapsınki sen varsın bu adam bekar değil hem yapsada neden prezervatif kullansın anlamadım eşinin bi problemimi var acab ya.

bide banyoya girdiğinden uzun süremi kalıyo eğer öyleyse kendi kendine tatmin oluyodur yani sen bi izle cnm.

Çocukmusun sen diyemedinmi.Takibe al arkadaşım banada bu işte bir gariplik var gibi geldi.Yeni evliyiz beni aldatmaz diye düşünme.3 aylık evliyken bile aldatılan bir arkadaşımız vardı burda.İnşallah öyle bişey yoktur ama sen yinede takipte ol.Yeni evliyken her konuda bu kadar ilgisiz olması normal değil

prezervatiflerin eksilmesi ve onun balon yapması bana da düşündürücü geldi..

arkasını bırakma bu işin güzelim..

telefonlarını kontrol et..telefonundaki arayan no, cvp sız no, aradığı no ları kağıda yaz eşin uyuduğu zaman.

ertesi gün gizli nodan teker teker ara ses dinle..

biz üni deyken bir arkadaşım erkek arkadaşını denemişti..hatta telefonundaki tüm erkekleri kağıda yazıp hepsini teker teker aramıştı..

hasan isminde ki no yu bir bayan açmıştı..ve kız kimsiniz diye sorduğunda ben ayşeyi aramıştım diye tabi karşıdan gelen cvp ben candan olmuştu...sonra arkadaşım araştırınca candan ın diğer sevgili olduğunu bulmuştu!!!!

yani takip edemem diyorsan böyle birşey deneyebilirsin..

peki pazar günü kahvaltıdan sonra annesine gittiğine abileriyle vakit geçirdiğine eminmisin eşinin??

ben evlendıgımde eşimle ıilşkimiz sizinki gibiydi ben cok uzulurdum neden boyle dıye
ama bazı erkekler sonradan acılıyo bızımkı sonradan degıstı bence senın esınde degısır bıraz soylenmemek lazım erkeklere

Çocukmusun sen diyemedinmi.Takibe al arkadaşım banada bu işte bir gariplik var gibi geldi.Yeni evliyiz beni aldatmaz diye düşünme.3 aylık evliyken bile aldatılan bir arkadaşımız vardı burda.İnşallah öyle bişey yoktur ama sen yinede takipte ol.Yeni evliyken her konuda bu kadar ilgisiz olması normal değil

kızlar nasıl takip edicem çalışıyorum sabah 8de çıkıyorum eşim öğlen 12de işe gidiyor:KK43: ben prezervatif olayında ona inanmıştım beni aldatabileceği aklıma zerre gelmez benim için okadar çok şey ypamışken

X