kız bebekleri olanlar kaçıncı hafta doğum yaptınız

kardelencicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
208
2
42
merhaba benimde biz kızım olacak ve duyduğuma göre kız çocukları erken dünyaya geliyormuş gününden 15-20 gün önce kadar doğrumu bu

mrb cnm
benimde 15 ocakta kızım oldu
40 haftamız 20 ocakta doluyordu
yani doğum 39+2 gün
sanırım söylenenle alakası yok :uhm:

benim doğumum biraz farklı oldu doktor 38 haftada bebeğin kalp atışlarının 200 olması nedeniyle acil sezeryana aldı ama kızım 7 aylıkken doğal yollardan gelmek istedi zor durdurduk...
babasıda bende sabırsız ve aceleciyiz bize çekti galiba :ecrin_bebek:

bekledik bekledik gelmedi..
sezeryanla zor doğdu 40. haftada..
sakın haa erken gelir kız bebekler diye bi beklentiye girmeyin sakın..
son 3 hafta hiç geçmez yoksa benim gibide bunalıma girersiniz ben ne zaman doğurcam diye...

benim oğlum olacak şuan 39+1 gerçektende çok zor son günler sıkıntıya giriyosun ne zaman doğacak diye

merhaba benimde biz kızım olacak ve duyduğuma göre kız çocukları erken dünyaya geliyormuş gününden 15-20 gün önce kadar doğrumu bu

ah canım benim ya
kolaycacık doğurursun inşallah
valla öyle diyolar ama hiçde öyle olmuyo
benim 41. hafta bitti hala tık yoktu
suni sancı denedik 13 saat yine olmadı
sonunda sezeryan oldum
benim gördüğüm kadarıyla çok hareketli ve bol bol yürüyenler çabuk ve kolay doğuruyolar
ben çok hareketsiz bi hamilelik dönemi geçirdim

bekledik bekledik gelmedi..
sezeryanla zor doğdu 40. haftada..
sakın haa erken gelir kız bebekler diye bi beklentiye girmeyin sakın..
son 3 hafta hiç geçmez yoksa benim gibide bunalıma girersiniz ben ne zaman doğurcam diye...

ayy valla bende bunalıma girmiştim
38. hafta filan doğar derken 41. haftayı bitirdim

valla canim benimde 40 haftam doldu.ozaman sezeryanla dogum yaptim.ama gelmedi bizim meleğimizde.anca cıkardık rahat yerinden:))ama asla kızlar erken dogıuyor diye bi kaide yok.bebek bu erkeklerde ayni kizlarda aynı oranda gelişiyor.

3 mayıs dedi doktorum dediği gün doğdu benim kuzum 40.kaftam dolmuştu çok dakik :ecrin_bebek:

X