Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak ve bakım için ''Turplu su''

canım 2 tane havucun başlarını kes iyice yıka kabuklarıyla beraber rendele 3 yada 4 bardak suda kaynat bi 20 25 dakika sonra süz ve saçına masaj yaparak sür istersen 1 tane yumurta sarısıda katabilirsin ama tabi soğuduktan sonra kaydirigubbakcemile3

Kizlar tam net olmasada, sacimdaki luleler harika ve cok guzel bi parlaklik kazandi saclarim =)))

Paylasiyim dedim =)

3656236779_6866304528.jpg

ENEEEMMM TATLIM SACLARIN HARIKA OLMUSSSSS :)) kaydirigubbakcemile2
SEN TAM OLARAK NELER DENEDIN RICA ETSEM TEKRARLAYABILIRMISIN ???BEN BU SAC BAS ISLERINDEN UZAKLASTM15GUNDUR

ENEEEMMM TATLIM SACLARIN HARIKA OLMUSSSSS :)) kaydirigubbakcemile2
SEN TAM OLARAK NELER DENEDIN RICA ETSEM TEKRARLAYABILIRMISIN ???BEN BU SAC BAS ISLERINDEN UZAKLASTM15GUNDUR

Tatlim ben oncelikle hergun biotin tabletleri kullaniyorum, bi ikinci olarak haftada iki gun turplu su ve son olarak sarmisakli sampuan. Haftada uc kere saclarimi yikiyorum.. acikcasi bu donem cok uzadi, artik sicaklardanmidir bilemiyorum ama feci farkediliyo =)

Tatlim ben oncelikle hergun biotin tabletleri kullaniyorum, bi ikinci olarak haftada iki gun turplu su ve son olarak sarmisakli sampuan. Haftada uc kere saclarimi yikiyorum.. acikcasi bu donem cok uzadi, artik sicaklardanmidir bilemiyorum ama feci farkediliyo =)

cook tesekkur ederım canım :))
ılac kullanmak ıstemıorum yaa :S turp ta yok b u mevsımde buralarda gerıye yapabıleceım sarımsaklı sampuan kaldı:S
uff o da kokar yaa,erkk arkdsım 3gun önce yeıdgım sarımsagın kokusunu bıle alıo konusurken saclarımı 1km öteden alır kokusunu kaydirigubbakcemile3

turp bulamayanlar havuç kullanabilir arkadaşlar
havuçta da keratin olduğu için saçı uzatır
turpla aynı mevsimde çıkarlar ama marketlerde paketler halinde havuç bulmak daha kolaydır
ben şampuanıma sarımsak katıyorum saçlarım kokmuyo çünkü 2. kez kendi şampuanımla yıkarken iyice yıkıyorum
elma sirkesi de onun kokusunu alıyo bence koku falan kalmıyo kuyurunca hele hiç hiç kalmıo
bende sorun olmuyo :)

turp bulamayanlar havuç kullanabilir arkadaşlar
havuçta da keratin olduğu için saçı uzatır
turpla aynı mevsimde çıkarlar ama marketlerde paketler halinde havuç bulmak daha kolaydır
ben şampuanıma sarımsak katıyorum saçlarım kokmuyo çünkü 2. kez kendi şampuanımla yıkarken iyice yıkıyorum
elma sirkesi de onun kokusunu alıyo bence koku falan kalmıyo kuyurunca hele hiç hiç kalmıo
bende sorun olmuyo :)

tatlım ben havuç denedim. ama bir işe yaramadı malesef :1no2: :1no2: :1no2: :1no2: :1no2:

tatlım saçların ve sen harikasınız sarmısaklı şampuan şu yeni çıkan ;zigavus mu acaba ?

cook tesekkur ederım canım :))
ılac kullanmak ıstemıorum yaa :S turp ta yok b u mevsımde buralarda gerıye yapabıleceım sarımsaklı sampuan kaldı:S
uff o da kokar yaa,erkk arkdsım 3gun önce yeıdgım sarımsagın kokusunu bıle alıo konusurken saclarımı 1km öteden alır kokusunu kaydirigubbakcemile3

aaa sende koksa bizde yapmayiz dimi, hic koku kalmiyo sekerim.. dene bi kerelik hosuna gitmezse yapmazsin.. ama elmali sirkeyi unutma ha :KK66:

kaldiki dun yapmadim sirkeyi yinede koku kalmadi :)

X