Saç Rengi ve Saç Boyama karamel saclar

oslemdenis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
110
0
kızlar uhm:kafamçokkarıştı bişi sorcam ben sacımı voila karamel boyadım 7,8 ama sacım kızıl oldu tekrar boyamak istiyorum bal rengi gibi nasıl yapabilirim o renge ?

kızlar uhm:kafamçokkarıştı bişi sorcam ben sacımı voila karamel boyadım 7,8 ama sacım kızıl oldu tekrar boyamak istiyorum bal rengi gibi nasıl yapabilirim o renge ?

canım voilanın renkleri bir değişik.o yüzden farklı tutabiliyor.
istersen palette 7-55 karamel ile boya .ben kullanmıştım,tam kutunun üstündeki renk oluyor.,stersen bir kataloğundan bak canım.

ben artık karamel istemiyorum kızıl gibi oluyo bal köpüğü mü diyolar bal rengimi öyle bişey sacım şimdi kestane regi oldu onun üstüne olurmu acaba

ben artık karamel istemiyorum kızıl gibi oluyo bal köpüğü mü diyolar bal rengimi öyle bişey sacım şimdi kestane regi oldu onun üstüne olurmu acaba

canım karamel doreli bir renktir kızıllı değil.
bal rengine de yakındır.altın yansılmalı bir renk.
o nedenle palette dedim.kataloğa bir bak istersen.ama karamelde bakırlık olmaz.

kızlar karamel bugday tene yakışır dimi,beyaz tene gitmez?? kime gider karamel rengi çok seviyorum ama bana gitmezmiş gibi gelio beyaz tenliyim şuanda röfle var saçımda

kızlar karamel bugday tene yakışır dimi,beyaz tene gitmez?? kime gider karamel rengi çok seviyorum ama bana gitmezmiş gibi gelio beyaz tenliyim şuanda röfle var saçımda

canım ben tabiri caizse süt kadar beyazım ve yıllarca da karamel rendini kullandım.ve de herkes çok yakıştırıyordu
neden olmasım ?bence sende de çok güzel durur.

beyaz tende karamel süper duruyor...tarafımca test edip onaylanmıştır ..palettin karamel rengi gerçekten hoş...bronz kahveside çok güzel.....şimdi yine karamel mi bronz kahve mi yapsam kararsız kaldım...:)

VOİLA 7.8 karameli 2 buçuk yıl önce doğal kumral saçımın üstüne boyamıştım kutunun üstünde ki renkten koyu olmuştu 2-3 hafta sonra renk aktı bal rengi gibi açık karamel e döndü harika bir renk oldu bir daha da o rengi elde edemedim :KK43:( açık renk üstüne uyguladıysan biraz bekle yıkandıkça açılıyor kızıllık kalmıyor...

ben uzun zamandır karamel kullanıyorum ve cok memnunum
en son sacıma kumral ve bakır karıstırarak baoyattım oda karamale yakın oldu biraz acığı
ben esmerlere de yakıstırıyorum karemeli
mesela cağla şikele ne kadar yakısıyordu yerimseniben

evet ya voilanın rfenkleri çok thaf
saçımın altı karamel koyu kahveydi ara ara açık sarı aldım sarıya boyadım anca karamel tonunu elde ettim

kızlar benim saçlarım turuncu ama biraz aktı.. çağla şıkelin karamel bakır arası bir rengi var biliyorsunuzdur onu elde etmek istiyorum.. evde boyamayı düşünüyorum bana önerebileceğiniz bi marka ve numara var mı?

bi hafta içinde o kızıllıktan eser kalmıcak ve çok güzel bi renk elde etmiş olucaksın.biraz sabret bence çünkü voilanın 8 ile biten renkleri çok güzel oluyor.yeni boyandığı için bu şekilde duruyor muhtemelen şimdi.

ben beyaz tenliyim saçlarımın doğal rengi koyu kumral. karamel olması için kolestonun vanilya sarısına boyuyorum ve karamel de oluyor. herkes çok beğenyor tonu nasıl tutturduğumu soruyorlar

X