bebek giyimi kampanyaları veya outlet mağazaları?

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.586
15
bebeklerimize alacağımız kaliteli ve uygun bebek kıyafetleri için devam eden kampanya,indirim veya outlet mağazaları hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi?teşekkürler.
:81:

benim bildiklerim ve araştırdıklarım şöyle:
Chicco outlet depo-tuzla mermeriler organize sanayi sitesi-ben hiç gitmedim, ayda iki gün indirim günleri oluyormuş- 444 24 42 tel nodan bilgi alabiliyoruz,depo günleri veya indirim olduğunda telinize sms geliyor-chicco baby kart da avantaj sağlıyor..
Mothercare outlet-Optimum AVM. İstiklal sok. No:10/4 Mağaza No: 56 Yenisahra - Kadıköy – İst./ 216 664 11 50 tel/ diğer mothercare’lerde her ayın tam ortasında indirim oluyormuş,ben tekstil ürünlerini tek geçerim, çok çocuk büyütecek cinsten.
Sevibebe outlet-beylikdüzü migrosun karşısında Açelya Cad. No:17 / 1 Yakuplu (Bakırcılar Sanayi Sitesi.) Beylikdüzü / İstanbul- hamile bebe giyimi üzerine ihraç fazlası ürünler 5tl’ye organic body’ler bulabilmeniz mümkün
Çeşit bulabileceğiniz alışveriş merkezleri:kadir has çocuk dünyası avm (2 katta sadece çocuklar için giyim vs mağazaları bir arada görebilirsiniz),Bakırköy carousel(diğer birçok avmye göre nispeten daha çok alternatif var en alt katında)
Eminönü havuzlu han (yerini bilmiyorsanız mutlaka google map’ten adresine bakıp bir çıktısını alıp çıkın yola..şıp diye bulunacak bir yerde değil..semtlerdeki küçük çaplı bebe mağaza sahiplerinin bile oradan alışveriş yaptığını duydum,bebek adına her şeyi bulabilirsiniz,alttan itibaren 3-4 kat sırf bebek mağazaları,gezilip görülmeli, fiyatları gerçekten çok uygun,sıfırdan her şeyi edinip evinize dönebilirsiniz,bir de peşinde extra indirimleri oluyordu bilginiz olsun,havuzluhanın bir cadde üzerinde chicco’nun tekstil üzerine küçük bir outleti var, havuzlu handan çıkınca etrafındaki bebe mağazalarına da bakmakta fayda var,bir de kürkçühan deniyor internette ama benim oraya bakacak mecalim kalmamıştı,o da havuzluhana yakınmış)
Bir de özellikle avcılar'da e5 üzerinde narbebe,taffy baby, aziz bebe gibi mağazalar var,ben en çok aziz bebe'yi beğendim,sanırım 5 katlı ve hem çeşit hem fiyatlar güzel,devam eden indirimleri vardı en son tekstilde..
Devam ettiğini bildiğim indirim veya kampanya yok, bilgisi olanlar yazabilirse güzel olur. :KK8:
teşekkürler

güneşli hayat park alıverıs merkezınde wenıce ın outletı var.ciddi ucuz parcalar oluyor

chicco'nun via port'ta yarın outlet mağazası açılıyormuş.. sms gönderdiler de,yarın (9 aralık) açılışa özel indirim ve %40 indirim olacakmış bilginize.. ben karşıda oturduğumdan gelemeyeceğim,çok uzak maalesef :KK58:

süper konuymuş
mothercare'e bakmak lazım optimuma ben çok sık giderim.ama gözümden mi kaçtı acaba ,ya da çok mu ufaktı girmedim hatırlamıyorum
5 katlı aziz bebe bana uzak ama gidemeyeceğim kadar deil:82:
en çok viaportu dün görmediğime üzüldüm gidebilirdim%40 da fena indirim deil
gerçi son gidişlerimde ora hep hüsran oldu bana bir şey bulamadım ama:KK68:

ben bi yer bimiyorum henüz:KK30:sadece idil baby'ye bakıyorum interneten de güzel gibi
maltepede fabrika satış mağazası varmış,ümraniye şubesinde de outlet bölümü:KK51:

süper konuymuş
mothercare'e bakmak lazım optimuma ben çok sık giderim.ama gözümden mi kaçtı acaba ,ya da çok mu ufaktı girmedim hatırlamıyorum
5 katlı aziz bebe bana uzak ama gidemeyeceğim kadar deil:82:
en çok viaportu dün görmediğime üzüldüm gidebilirdim%40 da fena indirim deil
gerçi son gidişlerimde ora hep hüsran oldu bana bir şey bulamadım ama:KK68:

ben bi yer bimiyorum henüz:KK30:sadece idil baby'ye bakıyorum interneten de güzel gibi
maltepede fabrika satış mağazası varmış,ümraniye şubesinde de outlet bölümü:KK51:

ben mothercare'in bakırköy carousel,galeria ve bayrampaşa forumdaki mağazalarından alışveriş yapıyorum indirim dönemlerinde..en iyisi galeria çünkü indirimdeyken diğer avm lerde bedenler hemen tükeniyor,galeria daha sakin olduğundan çeşit bulabiliyorsun.. arim senden ricam, chicco için viaporta veya mothercare için optimuma gittiğinde buradan izlenimlerini paylaşır mısın? bir de internette Demstock Outlet Kozyatağı / Saniye Ermutlu Sokak No:2 Kozyatağı Erenköy - İstanbul / Tel: 0216 464 66 25 olarak bir outlet adresi daha var, daha yakınsa istersen oraya da bir bak..
ben bir cts gelicem de iki markanın da outletlerine bakmak istiyorum, değmez dersen boşuna gelmiş olmayayım dünya kadar yolu.. ya da gitmiş olan arkadaşlar varsa yazabilirler mi?
aziz bebe'nin avcılar e-5 teki yeri dışında outleti başakşehirdeymiş sanırım, ben hiç gitmedim..bu arada e-5teki mağazalarında park yatak,bebek arabası vs de oldukça ucuzdu son gittiğimde..
idil baby'nin ürünleri de çok güzeldir,ben hastane çıkışı,havlu vs.. almıştım tavsiye üzerine ve gayet de memnun kaldım, "confidence in textile" amblemli her markayı seviyorum, idil baby bu konuda çok hassas.. yine anadolu yakasında olduğu için outletine gidemedim, kadir has avm'deki yerlerinden almıştım ama indirim yoktu.. outleti nasıl acaba? oraya gidenler de izlenimlerini aktarabilir mi?
:KK54:

ben mothercare'in bakırköy carousel,galeria ve bayrampaşa forumdaki mağazalarından alışveriş yapıyorum indirim dönemlerinde..en iyisi galeria çünkü indirimdeyken diğer avm lerde bedenler hemen tükeniyor,galeria daha sakin olduğundan çeşit bulabiliyorsun.. arim senden ricam, chicco için viaporta veya mothercare için optimuma gittiğinde buradan izlenimlerini paylaşır mısın? bir de internette Demstock Outlet Kozyatağı / Saniye Ermutlu Sokak No:2 Kozyatağı Erenköy - İstanbul / Tel: 0216 464 66 25 olarak bir outlet adresi daha var, daha yakınsa istersen oraya da bir bak..
ben bir cts gelicem de iki markanın da outletlerine bakmak istiyorum, değmez dersen boşuna gelmiş olmayayım dünya kadar yolu.. ya da gitmiş olan arkadaşlar varsa yazabilirler mi?
aziz bebe'nin avcılar e-5 teki yeri dışında outleti başakşehirdeymiş sanırım, ben hiç gitmedim..bu arada e-5teki mağazalarında park yatak,bebek arabası vs de oldukça ucuzdu son gittiğimde..
idil baby'nin ürünleri de çok güzeldir,ben hastane çıkışı,havlu vs.. almıştım tavsiye üzerine ve gayet de memnun kaldım, "confidence in textile" amblemli her markayı seviyorum, idil baby bu konuda çok hassas.. yine anadolu yakasında olduğu için outletine gidemedim, kadir has avm'deki yerlerinden almıştım ama indirim yoktu.. outleti nasıl acaba? oraya gidenler de izlenimlerini aktarabilir mi?
:KK54:

burada başka bi bölümden ben de adresleri tesadüfen buldum canım demstock outlet kozyatağı 8 katlıymş:KK53:
optimumda da gene demstock mağazasında satıldığından görmemişim hiç yoksa gerçekten çok sık giderim
yarın bi ihtimal gidebilirim çünkü çok yakınım
ama yarın olmazsa da fazla sürmez gitmem
ve fiyatları da izlenimlerimi de yazarım
gerçekten de bişey yoksa boşa gelmemiş olursun:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

chicco'nun via port'ta yarın outlet mağazası açılıyormuş.. sms gönderdiler de,yarın (9 aralık) açılışa özel indirim ve %40 indirim olacakmış bilginize.. ben karşıda oturduğumdan gelemeyeceğim,çok uzak maalesef :KK58:

güzel konu olmuş.. mothercare bende mutlaka gitmek isityorum.he ayın ortasında cidden indirim varmı acaba.şuan havlkar soğuk ama ısınsın biran önce gideirm.viaportada giderim ama indirimi kaçırmışım :KK70:

bende esenler de wenice indirimli magzası var .alışveirş merkezi içinde işlek olmayan bir alışverişmerkezi.bide merterde varmış çok ucuzmuş diye duymuştum.wenice nettede yüzde yetmiş indirimli ürünler satıyor.yaz sezonu içn şimdiden alınabilir aslında.

bide bluekey magzasının indirimi var ben bayramd aalmıştım kızıma çok begendim ürünlerini ve fiyatlarını tavsiye ederim ..

arkadaşlar bebek giyiminde cichlid ve mackays marka kıyafetler de çok tatlı
ama heryerde yok sadece küçük dükkanlarda
ümraniyede 1 yerde buldum ama orada da çok pahalı ürünleri
bu markaları bilen varsa ümr ve çevresinde bildiğiniz bir dükkan var mı?

güzel konu olmuş.. mothercare bende mutlaka gitmek isityorum.he ayın ortasında cidden indirim varmı acaba.şuan havlkar soğuk ama ısınsın biran önce gideirm.viaportada giderim ama indirimi kaçırmışım :KK70:

bende esenler de wenice indirimli magzası var .alışveirş merkezi içinde işlek olmayan bir alışverişmerkezi.bide merterde varmış çok ucuzmuş diye duymuştum.wenice nettede yüzde yetmiş indirimli ürünler satıyor.yaz sezonu içn şimdiden alınabilir aslında.

bide bluekey magzasının indirimi var ben bayramd aalmıştım kızıma çok begendim ürünlerini ve fiyatlarını tavsiye ederim ..

bugün mothercare'de indirim vardı ama hava muhalefeti nedeniyle gidemedim,bir sonraki aya artık.. :80: evet canım,her ayın 15inde oluyor,sadece belirli gruplarda örneğin sadece tulum-body gibi üst grup yada nevresim vs yatak grubunda gibi..(genelde üst gruplarda indirim olurmuş öyle söylemişti tezgahtar).. wenice’in beylikdüzünde de indirim mağazaları var e5te,ama ürünleri mothercare veya chicco kadar kaliteli değil,yine de fena değil.yine e5’te çekmece mimarsinanda tuna outlet var ve orada da ceylan bebe var,arada indirime giriyor orası da,o da fena değil. :KK55:

arkadaşlar bebek giyiminde cichlid ve mackays marka kıyafetler de çok tatlı
ama heryerde yok sadece küçük dükkanlarda
ümraniyede 1 yerde buldum ama orada da çok pahalı ürünleri
bu markaları bilen varsa ümr ve çevresinde bildiğiniz bir dükkan var mı?

karşıda nerededir bilmiyorum tatlım.. cichlid’i oldukça iyi diye duydum ama hiç almadım,beylikdüzü beylicium alışveriş merkezinin üstünde amblemi var cichlid’in ama girip hiç bakamadım, tavsiyen üzerine gidip bir bakayım ve beğenirsem hemen alayım :KK76:

karşıda nerededir bilmiyorum tatlım.. cichlid’i oldukça iyi diye duydum ama hiç almadım,beylikdüzü beylicium alışveriş merkezinin üstünde amblemi var cichlid’in ama girip hiç bakamadım, tavsiyen üzerine gidip bir bakayım ve beğenirsem hemen alayım :KK76:

ben bir tshirt aldım oradan uzun kolu ama çok kaliteli 18 TL idi
kartalda bir yerden 5 TL ye almıştım kısa kollu
çok değişik çıtçıtlı body ler
ve öyle güzel şeyler vardı ki
ahh ahh burada da olsa o dükkan içini boşaltırdım :)
acemiliğime denk geldi

ben dün kozyatağı demstock outlete gittim.tam bir hayal kırıklığıydı:KK19::KK19::KK19::84::84::84:
karanlık bir apartman dairesinde sanki selden kurtarılmış gibi eski püskü azcık bebek kıyafeti vardı
3lü 7li zıbın takımları vardı paketlerde tek işe yarayabilecek olan onlardı ki renkleri pek güzel değildi
optimumdan aldım ben aynı fiyata 32 lira 7lisi
ben gittim ama asla gidilmesini önermiyorum,felaketti:KK60::KK60:
giderken normal bir mothercare mağazasının indirimli hali sanmıştım :KK53::KK53::KK53::KK53:

şu ana kadar her markayı gezdim fiyat ortalamasını da modelleri de öğrendim

debenhams ve c&a dan başka tanımam:KK69::KK69::KK69:

ben bir tshirt aldım oradan uzun kolu ama çok kaliteli 18 TL idi
kartalda bir yerden 5 TL ye almıştım kısa kollu
çok değişik çıtçıtlı body ler
ve öyle güzel şeyler vardı ki
ahh ahh burada da olsa o dükkan içini boşaltırdım :)
acemiliğime denk geldi

beyliciumdaki yer açıksa ben sana izlenimlerimi bildiririm canım :KK34: hem sorarım karşıda bayiileri var mı diye :emir_bebek:

ben dün kozyatağı demstock outlete gittim.tam bir hayal kırıklığıydı:KK19::KK19::KK19::84::84::84:
karanlık bir apartman dairesinde sanki selden kurtarılmış gibi eski püskü azcık bebek kıyafeti vardı
3lü 7li zıbın takımları vardı paketlerde tek işe yarayabilecek olan onlardı ki renkleri pek güzel değildi
optimumdan aldım ben aynı fiyata 32 lira 7lisi
ben gittim ama asla gidilmesini önermiyorum,felaketti:KK60::KK60:
giderken normal bir mothercare mağazasının indirimli hali sanmıştım :KK53::KK53::KK53::KK53:

şu ana kadar her markayı gezdim fiyat ortalamasını da modelleri de öğrendim

debenhams ve c&a dan başka tanımam:KK69::KK69::KK69:

okurken çok güldüm arim :KK52: sen kalk git kar kış demeden sonuç hüsran.. oysa ben de çok umutluydum :KK53: :120: ben kesin gelmiyorum o zaman, bir bilene sormakta ne kadar fayda varmış işte :126: tabii chicco viaport çok methedilip aklım çelinmezse :103:
yalnız ben de c&a'nın ürünlerini pek beğenemedim,hem disney karakterli hem de sıradan pamuklu bodylerinden almıştım 4-5 tane,oğlum nefret ediyor o bodyleri giydirirken şekilden şekile giriyorum,yakaları çok dar ve yıkayınca pamuklandı benim aldıklarım.. :KK55:
debenhams'tan hiç alışveriş yapmadım,nasıl güzel mi ürünleri?:82:

okurken çok güldüm arim :KK52: sen kalk git kar kış demeden sonuç hüsran.. oysa ben de çok umutluydum :KK53: :120: ben kesin gelmiyorum o zaman, bir bilene sormakta ne kadar fayda varmış işte :126: tabii chicco viaport çok methedilip aklım çelinmezse :103:
yalnız ben de c&a'nın ürünlerini pek beğenemedim,hem disney karakterli hem de sıradan pamuklu bodylerinden almıştım 4-5 tane,oğlum nefret ediyor o bodyleri giydirirken şekilden şekile giriyorum,yakaları çok dar ve yıkayınca pamuklandı benim aldıklarım.. :KK55:
debenhams'tan hiç alışveriş yapmadım,nasıl güzel mi ürünleri?:82:

ben de ablamla gittim binayı görünce ablam beni bıraktı koşuyordu,çıkınca güldük,ne bekliyorduk diye:KK52::KK52:
c&a yı kendi mağazam gibi seviyorum niyeyse,aldıklarım da kaliteli duruyor şimdilik
tek badi almadık,pantolonlu kombinler aldık onların badileri de arkadan düğmeli yakayla problem yaşamam

debenhams c&a dan daha iyi
ama oradaki kadar çeşit yok bir de sadece cevahirde var
ben henüz hamileyim:KK49::KK49: ve bebeğim kız
ama özellikle c&a da çok tatlı erkek kıyafetleri de var
öyle her bulduğumuzu almıyoruz,çok geziyoruz o yüzden tavsiye ediyorum
bence bakmana değer takrar
kendini yenilemiş halidir belki bu c&anın

Son düzenleme:
ben de ablamla gittim binayı görünce ablam beni bıraktı koşuyordu,çıkınca güldük,ne bekliyorduk diye:KK52::KK52:
c&a yı kendi mağazam gibi seviyorum niyeyse,aldıklarım da kaliteli duruyor şimdilik
tek badi almadık,pantolonlu kombinler aldık onların badileri de arkadan düğmeli yakayla problem yaşamam

debenhams c&a dan daha iyi
ama oradaki kadar çeşit yok bir de sadece cevahirde var
ben henüz hamileyim:KK49::KK49: ve bebeğim kız
ama özellikle c&a da çok tatlı erkek kıyafetleri de var
öyle her bulduğumuzu almıyoruz,çok geziyoruz o yüzden tavsiye ediyorum
bence bakmana değer takrar
kendini yenilemiş halidir belki bu c&anın

canım öncelikle Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin, ticker'ın da olmayınca anlayamadım,ne kadar kaldı? :emir_bebek:
c&a'nın 2-3 mağazasını gezdim,kullanırken edindiğim izlenim bu.alırken değil kullanırken anlıyor insan,mesela bazı markaların bedenleri küçük oluyor,kimilerinin yakaları dar oluyor,kimilerinin bel lastikleri dar oluyor vs..birsürü markayı denedikten sonra şunu söyleyebilirim: her iki yanı çıtçıtlı veya zarf yaka bodyler en iyisi,body deyince de mothercare,chicco,aziz ve idil baby, tulumlarda ortadan çıtçıtlı olanlar en iyisi,yine onda da aynı markalar.. ama hamileysen ve vaktin yoksa bütün alışverişi bir günde yapabileceğin yer eminönü havuzlu han.. 7-8.aydan sonra ve bebek doğunca ilk 1 ay bebeğe lazım olabilecek şeyler için ya çıkamıyorsun yada yakınların çıkıyor ancak, sonra 3-6,6-9 gruplarını kendin alabilirsin yine bebişinle..
debenhams'a makyaj ürünleri için girmiştim,ykm-boyner tarzı bir yer,bebek bölümü olduğunu bilmiyordum,iyi oldu yazdığın :KK54:
bu arada unutmuşum yazmayı, kanz'ın outleti de yenibosnadaki airport alışveriş merkezinde.. bir de lcw'nin ikitelli'de büyük bir outleti var 212'ye gelmeden tem'de.. ilgilenenlere.. :nazar:

canım öncelikle Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin, ticker'ın da olmayınca anlayamadım,ne kadar kaldı? :emir_bebek:
c&a'nın 2-3 mağazasını gezdim,kullanırken edindiğim izlenim bu.alırken değil kullanırken anlıyor insan,mesela bazı markaların bedenleri küçük oluyor,kimilerinin yakaları dar oluyor,kimilerinin bel lastikleri dar oluyor vs..birsürü markayı denedikten sonra şunu söyleyebilirim: her iki yanı çıtçıtlı veya zarf yaka bodyler en iyisi,body deyince de mothercare,chicco,aziz ve idil baby, tulumlarda ortadan çıtçıtlı olanlar en iyisi,yine onda da aynı markalar.. ama hamileysen ve vaktin yoksa bütün alışverişi bir günde yapabileceğin yer eminönü havuzlu han.. 7-8.aydan sonra ve bebek doğunca ilk 1 ay bebeğe lazım olabilecek şeyler için ya çıkamıyorsun yada yakınların çıkıyor ancak, sonra 3-6,6-9 gruplarını kendin alabilirsin yine bebişinle..
debenhams'a makyaj ürünleri için girmiştim,ykm-boyner tarzı bir yer,bebek bölümü olduğunu bilmiyordum,iyi oldu yazdığın :KK54:
bu arada unutmuşum yazmayı, kanz'ın outleti de yenibosnadaki airport alışveriş merkezinde.. bir de lcw'nin ikitelli'de büyük bir outleti var 212'ye gelmeden tem'de.. ilgilenenlere.. :nazar:
daha var canım 26.haftadayım:KK49::KK49:
bakalım ben aldıklarımdan memnun kalacak mıyım
cevahirdeki c&a dan aldık nerdeyse hepsini
havuzlu hanı çok duyuyorum anadolu yakasındayım ama gidebilirim annemlerle
aslında kıyafet işi baya halloldu sade zıbın badi almadık pantolon,elbise süslü bi sürü şey aldık:82::82:
şimdiden sonrası zevk için olacak
kanzın outletine gitmeyi çok isterim yazdıklarının arasında ama yenibosna nerde ben nerde gene de imkansız deil
önce forum istanbul var aklımda -z&co sanırım yazılışı böyle:KK9:- mağazasını merak ediyorum
idil baby de ümraniyede yeni mağaza açmış outlet bölümü varmış,maltepede de fabrika satış mağazası onlara da gidebilirim

asıl anakucağını nereden bulabilirim o lazım,öyle rastladıkça bakıyorum 3- 5 model var:KK19:
bunların bulunduğu yerler nerede

daha var canım 26.haftadayım:KK49::KK49:
bakalım ben aldıklarımdan memnun kalacak mıyım
cevahirdeki c&a dan aldık nerdeyse hepsini
havuzlu hanı çok duyuyorum anadolu yakasındayım ama gidebilirim annemlerle
aslında kıyafet işi baya halloldu sade zıbın badi almadık pantolon,elbise süslü bi sürü şey aldık:82::82:
şimdiden sonrası zevk için olacak
kanzın outletine gitmeyi çok isterim yazdıklarının arasında ama yenibosna nerde ben nerde gene de imkansız deil
önce forum istanbul var aklımda -z&co sanırım yazılışı böyle:KK9:- mağazasını merak ediyorum
idil baby de ümraniyede yeni mağaza açmış outlet bölümü varmış,maltepede de fabrika satış mağazası onlara da gidebilirim

asıl anakucağını nereden bulabilirim o lazım,öyle rastladıkça bakıyorum 3- 5 model var:KK19:
bunların bulunduğu yerler nerede

arim, idil baby outletine gidersen yorum yazabilir misin? anakucağı için acele etme,ben aldım hiç kullanmadım, zaten anakucakları 3-4 aydan sonra kullanılabiliyor,hemen alma bence.
forum istanbul'da e-bebek vs birçok bebek mağazası var,oraya da bakabilirsin.ama forum istanbuldaki mağazalar çok indirimli değil,ancak marka indirime girerse, yani pek outlet gibi değil.
aklımdayken yazayım,şu link'e de bakabilirsin:
http://www.kadinlarkulubu.com/bebeklerimiz-cicileri/374621-yenidogan-bebislere-lazim-2.html

arim, idil baby outletine gidersen yorum yazabilir misin? anakucağı için acele etme,ben aldım hiç kullanmadım, zaten anakucakları 3-4 aydan sonra kullanılabiliyor,hemen alma bence.
forum istanbul'da e-bebek vs birçok bebek mağazası var,oraya da bakabilirsin.ama forum istanbuldaki mağazalar çok indirimli değil,ancak marka indirime girerse, yani pek outlet gibi değil.
aklımdayken yazayım,şu link'e de bakabilirsin:
http://www.kadinlarkulubu.com/bebeklerimiz-cicileri/374621-yenidogan-bebislere-lazim-2.html

forum istanbulu biliyorum outlet değil ama merak ediyorum hiç gitmedim,yanında da ikea varmış oraya da bakmış olurum gidersem ,english home mağazasında çok güzel bi karyola vardı bebek için ablam sormuş ikeanın demişler
beşik konusunda da en ufak araştırmam yok
e-bebek sadece internetten satış yapmıyor mu:90: eğer öyleyse merkezi çamlıcada dye biliyorum bana daha yakın
anakucağı konusunda haklısın aslında hemen işime yaramayabilir sadece annem almak istiyor.güzel bulursak alınsın
idil babyye gidersem de yazarım tabi:KK49::KK49::KK49:

linke baktım
ayy ne liste yazmışsın:KK9:
önce eşim görsün ya ölür ya beni öldürür
el kadar bebe kundağa sararız ne gerek var diyor şunlar alınacak dedikçe bana:KK4::KK4:

listeye göre bebeğin giysileri nerdeyse tamam
alta açma yatağını aldık incecik battaniyesi var,polar gibi bi battaniye daha aldık sanırım bu kadar elimdekiler:KK59::KK59:

beşik yok,bakım malzemeleri yok
değişik emzik bakıyorum bulamadım:emir_bebek:
hastane çıkışını ablam almıştı ama parçaları çok eksik
yeni bir set almak da istemiyorum debenhamstan çok tatlı süslü bi tulum almıştık şapkasıyla ayaklı.onu uygun şekilde kombinleyip hastane çıkışı yapmaya karar verdim bunu da eksik sayabilirim
kendime pijama ile sırt çantası almak istiyorum -hiç bi yerde görmedim istediğim gibi çanta- onlar yok

ama iyi ki de yok
yoksa ne almak için dolaşırdım bu soğukta:KK55::KK55:

X