Cildimde sarkmalar başladı

pasa07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2006
140
2
Arkadaşlar,
Dudak kenarlarımda hafif sarkma belirtileri var.Moralim çok bozuk.Aslında yaşımı hiç göstermem ama bunlar dahada fazlalaşmadan bir çare bulun.lütfeeeeen

pasa07 arkadasım ben avon kullanıyorum senelerdir üyeyim satış olarak değil sadece kendim için alıyorum ve çok uygun fiyatlarla kremleri çok etkili ve kısa zamanda görebiliyorsunuz faydasını avonun bunun için yeni çıkardığı bir ürünü var onu tavsiye ederim...
avonun makyaj malzemelerinden çok memnun değilim fakat kremlerinin üstüne hiç bir markadan aynı sonucu almadım eğer isterseniz kullanın derim kısa zamanda göreceksiniz faydasını ...

Narinim,bende 15 gündür avonun yeni çıkan kremlerine başladım bilmiyorum artık faydası olurmu?T.ederim

paşacım hem kremini sür hemde ağız jimlastiği yap faydasını görürsün

canım arısütü bal polen karışımı ciltte harikalar yaratıyo cilt sarkmasını gecirip sımsıkı yapıyor cildin bir süre sonra makas alınmıycak duruma gelicek inan bana

hani şu arısütü,bal,polen karışımı macunlar var ondan haftada bir yüzüne maske şeklinde uygula hem cilt yumuşacık oluyor hemde sıkılasıyor

Canım çok teşekkür ederim.Bir tek sen yardımcı oldun.Pazartesi alacağım bu macunu.Aktarlardamı satılıyor.

Ablacığım,ben de şu tavsiyede bulunabilirim(Suna Dumankaya'nın tarifi,ben hergün yapıyorum):pastörize sütü buz kalıplarına koyup buzlukta donduruyorsun,günde 1 kez temizlenmiş cildinde eriyinceye kadar gezdiriyorsun.Ben çok faydasını gördüm.Sigara kullandığım için cildimde sarkmalar baçlamıştı,şimdi çok memnunum.Dene,faydasını görürsün.Sevgiyle....

Canım çok teşekkür ederim.Bir tek sen yardımcı oldun.Pazartesi alacağım bu macunu.Aktarlardamı satılıyor.

evet canım aktarda bulunabilirsin,ayrıca arı sütü de al onuda yüzüne sür cildini inanılmaz toparlıyor bu ürünler...ben cok kilo vermiştim ve cildim sarkmıştı bu karışımı hem yedim hemde yüzüme sürdüm.sonuca gercekten inanamadım:1yes2: umarıım sana da cok iyi gelecektir:içelim:

aksu vital markasını kullanmıştım ben bulabilirsen o markayı tavsiye ederim canım...tekrar gecmiş olsun

çok teşekkür ederim.yaptın bir iyilik nasıl zayıfladığınıda anlat o zaman ::))

çok teşekkür ederim.yaptın bir iyilik nasıl zayıfladığınıda anlat o zaman ::))

bişey değil canım umarım yaralı olur..
öncelikle zayıflamak için aburcubur ve sekerli yiyecekleri kestim,aksam yemek yemedim daha cok bitki çayına yöneldim ve hergün yürüyüş yaptım canım.sonunda 70 kilodan 50 ye düşmeyi başardım..şekeri azaltmak cok önemli çünkü inanılmaz kilo aldırıyo:1yes2:

Benim derdim şeker değilde hamur işi ve abur cubur.Aslında akşam yemeği yemesem herşey güzel olacak.

Benim derdim şeker değilde hamur işi ve abur cubur.Aslında akşam yemeği yemesem herşey güzel olacak.
evet canım yaa hamurişine bende bayılırım:1yes2: birgün yemesem özlerim ama cildi en cok sarkıtan hamurişi ve makarnaymış bu besinler bağırsakta yapışkan etki yapıp zamanla sarkmalara yolacıyomuş bende cook seviyorum ama azaltmak lazım cildimiz için:çok üzgünüm:

nasıl sürücez cildimize sürüp bekleticezmi yoksa yıkıcazmı
tek başınamı sürcez

birde sarkmalar için maden suyu+limon buzlukta dondurulup yüze sürülüyordu bir yerde okumuştum
bu aralar yapıyorum henüz 2 gün oldu bakalım faydası olacakmı

X