K-Fleks ile Zayıflama Deneyimlerimiz

kelebecik

HERŞEY GÜZEL OLACAK...
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
911
3
Selam arkadaşlar, diyet bölümünde gezinip duruyorum. Şu reklamlarda gördüğümüz K_Fleks ile 2 haftada günde 2 öğünle zayıflama vadeden ürünü deneyip olumlu yada olumsuz bir sonuç tecrübe edineniniz oldumu? Ben bugün aldım ve bu akşam başlıyorum. Sabah ve akşam yada sabah ve öğlen onu süte karıştırıp diğer öğünde ise ızgara, sebze yada salata yemeyi planlıyorum dönüşümlü olarak. Yarın sabah itibariyle tartılıcam ve buraya yazıcam bakalım ne derece faydası olacak... :kahve:

selam kelebecik konuyu açmışsın ama devamı gelmemiş nasıl gidiyor k flakes bende bugün başlıyorum10 haziranda tatile gideceğiz ve benim vermem gereken 5 kilo var umarım işe yarar bugün başlıyorum evde herkes uyuyor ve ben yürüyüşe çıkıcam 10 gün içinde tecrübelerimi paylaşırım.

bnde başlıcam alt komşumuzz yapıo 23 yaşında ve 57 kgdi. 2 hafta yaptı azimle plates flnda yaptı yürüyüşde yaptı 2 haftada 5o ye düştü ama cok uraştı ya xD

olu gelin 2 öğün yemiyorsun sadece ben bu sabah işe gelmeden saat 7 de yedim şu saat oldu hala acıkmadım
kellongs un sitesinde örnek beslenme planı var senin için yazdım ama sitesindende incelersin inşallah işe yarar.

1. Hafta için beslenme planınız

PAZARTESı

Kahvaltı 1 porsiyon (45 gr) K-FLAKES SADE– (125 ml) sütle hazırlanmış
ıçecek: 2 fincan bitki çayı
Öğle yemeği 1 kepçe çorba, 8 yemek kaşığı sebze yemeği, 1/2 kase yoğurt (kaymaksız), salata (yağsız), 1 ince dilim ekmek(kepekli)
ıçecek: Elma suyu sodası / su
Akşam yemeği 1 porsiyon K-FLAKES KIRMIZI MEYVELı – sütle
ıçecek: 1 bardak vişne-muz-suyu
ıhtiyaç duyulması halinde önerilen ara öğün alternatifleri:
1. ara öğün 1 küçük kase az yağlı meyveli yoğurt / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili
2. ara öğün 1 küçük kase çilek /K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili

SALI

Kahvaltı 1 porsiyon K-FLAKES KIRMIZI MEYVELı – sütle
Öğle yemeği 1 porsiyon K-FLAKES SADE – sütle
ıçecek: Limonlu soda / su
Akşam yemeği 200 gram derisiz tavuk eti, beş kaşık bezelye havuç (garnitür olarak) ve salata
ıçecek: 1 bardak sebze suyu
1. ara öğün 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu, 2 kepekli bisküvi / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili
2. ara öğün Taze peynir soslu kokteyl domatesleri /K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili

ÇARŞAMBA

Kahvaltı 1 porsiyon K-FLAKES Kırmızı Meyveli -sütle
ıçecek: 1 fincan sütlü kahve
Öğle yemeği Domates çorbası ve tonbalığı salatası
Akşam yemeği 1 K-FLAKES SADE - sütle
ıçecek: 1 bardak az kalorili serinletici içecek
1. ara öğün 1 küçük kase meyveli yoğurt / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili
2. ara öğün 1 tane meyve (elma veya portakal) /K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili

PERŞEMBE

Kahvaltı 1 porsiyon K-FLAKES SADE - sütle
Öğle yemeği Haşlanmış semizotu, fasulyeli pilav, 1 dilim kepekli ekmek
Akşam yemeği 1 porsiyon K-FLAKES KIRMIZI MEYVELı - sütle
ıçecek: 1 bardak domates suyu
1. ara öğün 1 küçük kase kuru üzüm / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili
2. ara öğün Taze peynir soslu 3 havuç /K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili

CUMA

Kahvaltı 1 porsiyon K-FLAKES KIRMIZI MEYVELı - sütle
ıçecek: 1 fincan sütlü kahve
Öğle yemeği 1 porsiyon K-FLAKES SADE - sütle
ıçecek: 1 bardak taze sıkılmış portakal suyu
Akşam yemeği Sebzeli makarna ve turp salatası
ıçecek: 1 bardak vişne-muz suyu
1. ara öğün 1 küçük kase meyveli yoğurt ve 2 kepekli bisküvi / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili
2. ara öğün Espresso kahvenin yanında kepekli bisküvi /K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili

CUMARTESı

Kahvaltı 1 porsiyon K-FLAKES KIRMIZI MEYVELı - sütle
ıçecek: 2 fincan meyve çayı
Öğle yemeği Izgara tavuk göğsü ve mevsim salatası
ıçecek: Meyveli soda / su
Akşam yemeği 1 K-FLAKES SADE - sütle
ıçecek: 1 bardak havuç suyu
1. ara öğün 2 tane salatalık / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili
2. ara öğün 1 üzümlü çörek veya 1 sütlü ayçöreği / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili

PAZAR

Kahvaltı 1 porsiyon K-FLAKES SADE - sütle
Öğle yemeği 1 adet tavuk butu, 1 adet domates, 1 bardak karnabahar (haşlanmış)
Akşam yemeği 1 K-FLAKES KIRMIZI MEYVELı - sütle
ıçecek: 1 bardak domates suyu
1. ara öğün Muzlu Milk-shake (120g muz, 125ml süt) / K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili
2. ara öğün Kepekli bisküvi, ekşi salatalık mezesi /K-Bar Vişneli veya K-Bar Kayısı Şeftalili

eee başka deneyen yokmu ya da konuyu açan arkadaş ne kadar verdin yazsan diorum

eee başka deneyen yokmu ya da konuyu açan arkadaş ne kadar verdin yazsan diorum

Utanmasam yazıcamda utancımdan bişey yazamadım. Daha o gün akşam bozdum çünkü ben hiç süt içemem hatta anne sütü bile almamışım. Daha önce Nestle'nin kini almıştım ve yoğurtla denemiştim tadı çok kötü olmuştu o yüzden bu kez K-Fleks ile lıght süt aldım denemeye kararlıydım, hani lıght sütya tadı fazla süt gibi olmaz diye düşündüm. O akşam kaseye döktüm ama tanelerini süzerek yiyebildim, süt olduğu gibi kaldı. Üzerine poşeti alıp kuruyemiş yer gibi yedim. Sonrasında dondurma, çekirdek filanda yedim :eek: :eek: :eek: Özür dilerim ama o günden sonra tekrar ağzıma almadım ve sürekli yiyorum :bbo:
Ama tadı gerçekden güzel yenesi bişey yani. Benim tek problemim süt içememem. Süt yerine üzerine biraz yoğurt yesem olurmu acaba :uhm:

Utanmasam yazıcamda utancımdan bişey yazamadım. Daha o gün akşam bozdum çünkü ben hiç süt içemem hatta anne sütü bile almamışım. Daha önce Nestle'nin kini almıştım ve yoğurtla denemiştim tadı çok kötü olmuştu o yüzden bu kez K-Fleks ile lıght süt aldım denemeye kararlıydım, hani lıght sütya tadı fazla süt gibi olmaz diye düşündüm. O akşam kaseye döktüm ama tanelerini süzerek yiyebildim, süt olduğu gibi kaldı. Üzerine poşeti alıp kuruyemiş yer gibi yedim. Sonrasında dondurma, çekirdek filanda yedim :eek: :eek: :eek: Özür dilerim ama o günden sonra tekrar ağzıma almadım ve sürekli yiyorum :bbo:
Ama tadı gerçekden güzel yenesi bişey yani. Benim tek problemim süt içememem. Süt yerine üzerine biraz yoğurt yesem olurmu acaba :uhm:

tabiki yoğurtla da yiyebilirsin:1closedeyes: ben de sütü hiç sevmem yoğurtla daha çok beğeniyorum tadını hem daha iyi tok tutuyomuş gibi geliyo.

bnde başlıcam alt komşumuzz yapıo 23 yaşında ve 57 kgdi. 2 hafta yaptı azimle plates flnda yaptı yürüyüşde yaptı 2 haftada 5o ye düştü ama cok uraştı ya xD

2 Haftada 7 kilo verdi yani öylemi :1shok:
Yaşı 23 olmasındanmı acaba o yaşlarda metabolizma hızlı oluyor tabiiki. Bende o yaşlarda sıkı rejim vede yürüyüşle 1 haftada 5 kilo verdiğimi bilirim. Ama şimdi zor :1ninca:

selam kelebecik konuyu açmışsın ama devamı gelmemiş nasıl gidiyor k flakes bende bugün başlıyorum10 haziranda tatile gideceğiz ve benim vermem gereken 5 kilo var umarım işe yarar bugün başlıyorum evde herkes uyuyor ve ben yürüyüşe çıkıcam 10 gün içinde tecrübelerimi paylaşırım.

Nasıl gidiyor fark varmı?

kızlar ben aldım meyvelisini
ama tadı gerçekten kötüydü
devam edemedm
alcaksanız cikolatalısını ya da sadesini fln alın bence :)))

devam edemedm

Benimkide meyvalı ama tadı gayet güzel. Özellikle içinde çilek parçaları var dilim dilim kesilmiş hem göze hem damağa hitap ediyor. Yanlız benim anlamadığım bişey var tadı oldukça şekerli, bu kadar tatlandırıcı olunca nasıl zayıflatıcak bizi ben anlayamadım :1shok:

Benimkide meyvalı ama tadı gayet güzel. Özellikle içinde çilek parçaları var dilim dilim kesilmiş hem göze hem damağa hitap ediyor. Yanlız benim anlamadığım bişey var tadı oldukça şekerli, bu kadar tatlandırıcı olunca nasıl zayıflatıcak bizi ben anlayamadım :1shok:

evet hiçte öle tatsız tutsuz bişe değil :)))

devam edemedm

oda meyvelısını yio cok beğenmiş bende bugun aldım bende çok beğendimm tbi ucundan baktım :p cikolatalısı felanda güzelmiş istersen onlarıda dene

bnde başladım buqn. ztn bütün diyetleri bi arada idare ediyorum :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba kızlar dün malesef yapamadım çünkü sabahın 5 inden akşama kadar mide ağrısı çektim ama bugün devam ediyorum ama 400 gram tartıda eksi çıkıyorum

merhaba kızlar dün malesef yapamadım çünkü sabahın 5 inden akşama kadar mide ağrısı çektim ama bugün devam ediyorum ama 400 gram tartıda eksi çıkıyorum

Geçmiş olsun.
Bende bugün itibariyle başladım sanırım... Ama bugünkü 2 öğün değil tek öğün yerine olucak. Yani sadece akşam öğününe koydum bide süt içemediğim için öncesinde 1 ufak bir kase yoğurt yedim. Birazdanda K_Fleks yiycem.. :icecream: Çok pis boğazım ben İnşallah devamını getirebilirim ve İnşallah yediğim K_Fleks beni tok tutar ve yatana kadar başka bişey yemem. cokacimcoook

Dün ilk günü 1 öğün K_Fleks diğer öğünleri kafama göre uyguladığım rejim proğramıyla tamamladım. :lepi: Sabah 1 dilim kepek ekmeği ve domates ve az yağlı peynir yedim. Öğlen azıcık tavuk ve zeytinyağlı fasulyeyle yine 1 dilim ekmek ve yoğurt yedim. Akşamda önce ufak bir kase yoğurt ardındanda 1 ufak kase (1 bardak civarı) K_Fleks yedim çıtır çıtır kuruyemiş niyetine. Öncesinde ve beraberindede su içtim bolca. Başka ara öğün filan koymadım biliyorum sağlıksız ama en azından şu şişkinliğim biraz insin diye birkaç gün böyle devam edicem sanırım. Akşam kendimi tutabildim bu çok iyi. Acaba K-Fleks'mi tok tuttu yoksa motivemmi iyidi pek bilemiyorum açıkcası. Bu arada bugün gelirken 2 paket daha aldım stok olsun evde neme lazım. :icecream:

eveeeett bende bu sabah itibariyle k_flakese başladım.. valla ben korkuyodum bana yetmez acıkırım diye çünkü ekmeksiz doyamayanlardanım ne yazık ki... -tatlicadiarzu- ama gayet tok tuttu.. ama ben 6 öğün yemeyi düşünüyorum çünkü benim metabolizma çok zayıf az öğün yedi mi kötü oluyor.. neyse bugün ayın altısı, 13.06.2009 da kilo verdim mi veremedim mi yazarım.. kolay gelsin hepinize... vereliniortak

X