Saç Rengi ve Saç Boyama Saclarina Aşk Alevi Rengini Deneyen?

ewt cnm bence ona yakın bı renk buldur cıkan yerlerını boyat ama kuafor ıslemı gorsun sora sorun yasamayasın cok ıyı olr aralarına bence bende ask alevıyle kızılı karstırıp yaptırcam benm saclarımda koyu kumral ucları hafıf acık nasıl duru bılmıyorum ıste :sm_confused:

canım peki cok mu acık kırmızıya yakınmı bende denemek istiyorum ama bi arkadasım sarap kızlıyla ask alevini karıstrıp kulandı ve mutıshh duruo:) bende ne cok acık neden cok koyu ıstıyorum

yok yaaa öyle acaip bi kırmızı değil bordo gibi diyeyim ben sana yani senin istediğin renkte anladığım kadarıyla valla bana sorarsan dene derim a.s.

sedacım röflenin üstüne direkt yaparsan turuncu gibi bişey çıkabilir ortaya çünkü röfle altından çıkar bikaç yıkamadan sonra ama sanırım ikinci kez kızıla boyamanda renk oturur ve de çok güzel olur a.s.

arkadaşlar beni de özendirdiniz yaa:) benimde saçımda siyah var.bende boyasam iyi tutarmı.bilgisi olan varmı

yok yaaa öyle acaip bi kırmızı değil bordo gibi diyeyim ben sana yani senin istediğin renkte anladığım kadarıyla valla bana sorarsan dene derim a.s.

saoll cnm ya sarap kızlıyla karıstırırsalar cok mu koyu durur oda ama ask alevini herkes onerıyor saollyerimsenibena.s.

arkadaşlar beni de özendirdiniz yaa:) benimde saçımda siyah var.bende boyasam iyi tutarmı.bilgisi olan varmı

valla siyaha boyadıysan üstüne kızıl tutması zor yani tutar da şöyle diim ben sana anca güneşe çıktığında ya da ışık altında kızıl kızıl parlar onun haricinde normalde yani gene siyah gibi durur... umarım düzgün anlatabilmişimdir karışık olmadı de mi :uhm:

saoll cnm ya sarap kızlıyla karıstırırsalar cok mu koyu durur oda ama ask alevini herkes onerıyor saollyerimsenibena.s.

valla onun hakkında bişey diemicem canım ama benim yaptığımı söyleyeyim sana açık kahve boyalıydı saçlarım onun üstüne karıştırmadan direkt olarak kızıl yani aşk alevi boyadım hatta bi resim koyucam (sadece saç rengine bak mümkünse biraz geniş bi insan olabilirim biliorum kilo vermem gerek :roflol: )benimki bu renk oldu işte....

benmg5.jpg

ayyyy bu renk mukemmelmıs gercekten sanada cok yakısmıs arkadasım masallah...ama benım sacımda mumkun degıl bole durmaz yaaaa....

yıllarca koleston ask alevı kullanmıs bırı olarak tavsıyelerım:

mutlaka ve mutlaka oncelıkle kendınıze kırmızı bı havlu edının ( annem dayanamamıs bana kırmızı bı havlu almısdı :Roflol: )

muhtemelen cabuk akıcakdır ıyıce akmasını beklemeden boyamayın..

sampuanınızı degısmeyın rengı soluyo..

profle ustune atarsanız roflenız sık degılse kalın balyajsa super oluyo sankı koyu kızıla boyanmıs ve aralarına balyaj atılmıs gıbı oluyo.. eger roflelıyse acık kahve yada acvık kumrala once boyayın ve boyadıkdan 10 gun sonra fılan kızıl yapın...

mutlaka kaslarınızıda kaş boyasıyla yakın renklere boyayın

heheh yeterlımı bu bılgıler sorucagınız bısey olursa cevaplarım cok uzun yıllar kullandım ben cunku ask alevını okulda bıle sesını cıkarmıyolardı :))

valla onun hakkında bişey diemicem canım ama benim yaptığımı söyleyeyim sana açık kahve boyalıydı saçlarım onun üstüne karıştırmadan direkt olarak kızıl yani aşk alevi boyadım hatta bi resim koyucam (sadece saç rengine bak mümkünse biraz geniş bi insan olabilirim biliorum kilo vermem gerek :roflol: )benimki bu renk oldu işte....

benmg5.jpg

muhteşemmmmmmmmmmm...a.s.a.s.a.s. aman nazar değmesin çok güzel olmuş müthiş yakışmış:nazar::nazar::nazar:

ayyyy bu renk mukemmelmıs gercekten sanada cok yakısmıs arkadasım masallah...ama benım sacımda mumkun degıl bole durmaz yaaaa....

çooook teşekkür ederim canım başta gözüm alışık olmadığı için tuhaf gelmişti bana da ama şimdi çok hoşuma gidiyor... beğenmene sevindimŞeniz

ben boyadım. baştan çok güzel pırıl pırıl oluyor, ama 1-2 hafta sonra parlaklık kayboluyor ve 1 ay sonra boyadan eser kalmıyor.

yıllarca koleston ask alevı kullanmıs bırı olarak tavsıyelerım:

mutlaka ve mutlaka oncelıkle kendınıze kırmızı bı havlu edının ( annem dayanamamıs bana kırmızı bı havlu almısdı :Roflol: )

muhtemelen cabuk akıcakdır ıyıce akmasını beklemeden boyamayın..

sampuanınızı degısmeyın rengı soluyo..

profle ustune atarsanız roflenız sık degılse kalın balyajsa super oluyo sankı koyu kızıla boyanmıs ve aralarına balyaj atılmıs gıbı oluyo.. eger roflelıyse acık kahve yada acvık kumrala once boyayın ve boyadıkdan 10 gun sonra fılan kızıl yapın...

mutlaka kaslarınızıda kaş boyasıyla yakın renklere boyayın

heheh yeterlımı bu bılgıler sorucagınız bısey olursa cevaplarım cok uzun yıllar kullandım ben cunku ask alevını okulda bıle sesını cıkarmıyolardı :))

teşekkürler canım anlattıkların için ben daha güzel anlatamazdım valla a.s. bu arada fotoğraflarına baktım demin kuzenime acaip benziosun... ve röfleli halinde güzelmiş bayaa yakışmış sana a.s.

muhteşemmmmmmmmmmm...a.s.a.s.a.s. aman nazar değmesin çok güzel olmuş müthiş yakışmış:nazar::nazar::nazar:

çook teşekkürler canım yakışmayacak die bayaa tedirgin olmuştum ama şimdi içim rahat ve renk çok hoşuma gitti benimde.. daha uzum bi süre kullanırım ben bu rengi sırnaşık şey

teşekkürler canım anlattıkların için ben daha güzel anlatamazdım valla a.s. bu arada fotoğraflarına baktım demin kuzenime acaip benziosun... ve röfleli halinde güzelmiş bayaa yakışmış sana a.s.

kuzenınemı :1shok: aboo cıddımı kız kuzenının resmını koysana catlıcam merakdan ılkkez bana benzeyen bırını gorucem hehhehehesırnaşık şey

ay kız nerden bulayım şimdi fotosunu ama bulduğumda koyucam valla... a.s.

canim bir arkadasim boyadi cok mukemmel bir renk ama akinca pek iyi olmuyor o yuzden sık sık boyaman gerekiyor sanirim.Ben Kizil büyü rengini daha cok begendim baska bir arkadasim boyamisti daha guzel bence.tabi zevkler ve renkler tartisilmaz:)

evet bence de mükemmel bi renk.. daha önceki sayfalara bakarsan zaten ben fotomu da koydum boyadıktan sonra arkadaşlarım da çok beğenmişti... haklısın bu arada zevkler ve renkler tartışılmıo... a.s.

kızlar aranızda alix avien diva saç boyası deneyen oldumu.ben dün aldım daha boyamadım.sanırım fazla akmıyormuş boya ve parlaklık veriyomuş saça.koyu kumral yoğun kızılını aldım.bir kutuda kestane kızıl.renkler süper duruyo ama tedirginim.sizlere danışmak istedim.yardım.......

bende kullandım ask alevını ama beyenmedım yada bende tutmadı turumcmsu gbı bır renk oldu

X