çok su içiyorum...lavaboya gitmiyorum

kara_gul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
247
1
kızlar sorum şu ben çayı kahvaltılarda bile içemiyorum yani çay içmiyorum...bu aralar çok su içiyorum çok içmek istiyorum ama lavaboyada gitmiyorum...ağzım kuruyor yemek yerken bile 3 -4 bardak su içiyorum....gün içerisinde sürekli pc başında oturuyorum işim gereği pek hareket etmiyorum yani...kabızlık problemim var ayrıca....buunun nedeni nedir acaba sürekli su içiyorum ağzım çok kuruyor ama lovobayada gitmiyorum böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu acaba :44:

hem çok su içip hem kabız olmak enteresan bir durum olmuş arkadaşım.ben yaşamadım acaba vitamin yada kan ilacı kullanıyormusun ?bunlar kabızlık yapıyor çünkü...istersen sen bir dr.a danış bu konuyu ben bilemedim.

ılk aylarda bende sen gibiydim aklıma takılıyordu baktım ki zamanla vucudun su ihtiyacı yokmusda öle olmus
sanırım şimdide tuvaletten cıkamıyorum bende cok su içiyorum hem bende kabız olmustum enteresan sekılde ve kayısı yedim düzeldi lavoba işimde yoluna girdi

her insanın farklı oluyor demekki bende ilk şaşırdım çok su içiyorm hem kabızım megadadyn hapı kullanıyorum sadece

kızlar sorum şu ben çayı kahvaltılarda bile içemiyorum yani çay içmiyorum...bu aralar çok su içiyorum çok içmek istiyorum ama lavaboyada gitmiyorum...ağzım kuruyor yemek yerken bile 3 -4 bardak su içiyorum....gün içerisinde sürekli pc başında oturuyorum işim gereği pek hareket etmiyorum yani...kabızlık problemim var ayrıca....buunun nedeni nedir acaba sürekli su içiyorum ağzım çok kuruyor ama lovobayada gitmiyorum böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu acaba :44:

canım bende senin haftalarındayken yanı sorunum vardı kabızlık oluyor kan hapları yapıyor şuanda 23 haftalığım günde 2 litre su içiyorum bende bilgisayar başında çalışıyorum kabızlığım yok şükür çok su içiyorum bir okadar da vc gidiyorum sıkıcı durum

Şeker seviyenize baktırdınız mı ? Şeker sorunu olanlarda ağız kuruluğu çok olur diye biliyorum ama.

canım böbreklerde sorun olabilir üroloğa görün derim bu kadar su içip tuvalete çıkmamak anormal bi durum benimse hayatımın 3te2si klozette geçiyo:))))))

X