Hamilelik Müjdesi!

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım :)

Bir arkadaşım bebek müjdesini ailesine Bayram Kartı Hazırlayarak (Babanneciğim, büyükbabacığım Bu ilk bayramımız ellerinizden öperim! Beni bekleyin! :)) şeklinde bir haber verme şekli tercih etmişti.

Siz Eşinize ilk hamile olduğunuzu nasıl söylediniz?

Ailelerinizle nasıl paylaştınız?

O anlara geri dönün ve bize yaşadıklarınızı paylaşın hadi :))
Biz yeniler de düşüncelerimizi planlarımızı paylaşalım böylelikle değişik fikirler ortaya çıkabilir :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)))

Ben masaya bir tabak daha koyardım. O kime diyecek tabi ki sormadan durmaz. Bende 9 ay sonra bir misafirimiz gelecekmiş yeni öğrendim yavaş yavaş hazırlık yapıyorum derim herhalde.

Ayyy düşüncesi bile güzel..Yarabbim nolur tez vakitte bana da ver kurbam olduğum..:KK14:

Kızlar merhaba ben foruma yeni katıldım :)

Bir arkadaşım bebek müjdesini ailesine Bayram Kartı Hazırlayarak (Babanneciğim, büyükbabacığım Bu ilk bayramımız ellerinizden öperim! Beni bekleyin! :)) şeklinde bir haber verme şekli tercih etmişti.

Siz Eşinize ilk hamile olduğunuzu nasıl söylediniz?

Ailelerinizle nasıl paylaştınız?

O anlara geri dönün ve bize yaşadıklarınızı paylaşın hadi :))
$family-relaxing-together-on-sofa-with-newborn-baby-thumb14926046.jpg Biz yeniler de düşüncelerimizi planlarımızı paylaşalım böylelikle değişik fikirler ortaya çıkabilir :)

Yorumlarınızı bekliyorum :)))

Ben masaya bir tabak daha koyardım. O kime diyecek tabi ki sormadan durmaz. Bende 9 ay sonra bir misafirimiz gelecekmiş yeni öğrendim yavaş yavaş hazırlık yapıyorum derim herhalde.

Ayyy düşüncesi bile güzel..Yarabbim nolur tez vakitte bana da ver kurbam olduğum..:KK14:

Serapçım inanmıycaksın ama eşimin de benden istediği oydu :)) Masaya bir tabak daha koy ben anlarım demişti :))) bir an önce belli olması için dua ediyorum bende.. henüz beklemedeyim anlayacağın :)

biz kan vermeye eşimle gitmiştik ama eşim hiç beklemıyordu pozitif sonucu çünkü istemıyordu
ben sonucu aldım eşimin gelmesini bekledim söyledim ama inandırabilene aşkolsun
inanmıyor adam
kan verdiğim yere kadar aradı ama ordan da bilgi veremeyız size dediler
pek hayalimdeki gibi olmadı ama beklediğim tepkiydi

annemler uzakta ama k.valideme emziği paketleyıp verdik sana hediye aldık diye
açtı baktı ve dondu kaldı
sonra evde çığlıklar havada uçuştuu
malum oğaulları istemiyorduu:KK9::KK9:
Ama Allahıma binlerce kez şükür ki:nazar: eşim de ben de şuan çok mutuyuz
Allahım tamamına erdirir inşallah:nazar:

Serapçım inanmıycaksın ama eşimin de benden istediği oydu :)) Masaya bir tabak daha koy ben anlarım demişti :))) bir an önce belli olması için dua ediyorum bende.. henüz beklemedeyim anlayacağın :)
ama benim ki biraz zor canım eşim benden daha meraklı test getiriyor hasta olmadan hadi bakalım diyor büyük bir ihtimal biz beraber öğreneceğiz.

Bu başlığın devamı niye gelmemiş ki ilginç fikirler merak ediyorum yok mu sürprizler :)

X