Eşini aldatan kadınlar

Ben onu bunu bilmemde. KADIN ALDATIYORSA harbi birsey vardir demektir. Erkek zurna zirt dese aldatmaya bahane arar ama kadin sabirlidir sabir eder. Aldatiyorsada erkege olan aski bitmis demektir bence...

artık sevmediğiniz eşiniz/sevgilinizden ayrılır yada boşanırsınız kendinize başka bir yok çizersiniz.

Ama ilişkiniz devam ettiği sürece sevmediğinizi söyleyip başka birisiyle birlikte olursanız işte o ş.sizlik aldatmak olur. kendimizi kandırmayalım.

kimsenin önce aldatıp sonrasında zaten ben seni sevmiyordum demeye hakkı yok.

Aldatmak istedikten sonra bahane bulması kolay oluyor.
Kendini bilen kişi aldatmamalı.

erkek karısını neden aldatıyorsa, kadının kocasını aldatması da bundandır. edepsizliktendir. suçu karşı tarafa atmak , ''sen hak ettin, bana ilgi göstermedin...'' sözleri de en büyük acizliktir. anlaşamıyorsan ayrılırsın. anlaşıyorsan da başka maceralara girişmezsin.

konuyu okuduğumda bu cümleleri yazacaktım sen yazmışşın aynı düşüncedeyim..........

kendine saygısı olmayan zayıf karakterli insanlar aldatır..kadın içinde erkek için de bu böyle bence..yanındakini istemeyen eş , şerefiyle ayrılmak ister çeker gider..ondan sonra ne yaparsa yapsın onu ilgilendirir..

bu zamana kadar hep erkekler aldatır üstelik toplumca erkektir yapar denirdi şimdi sıra kadınlarda iyi yapıyorlar eğer mutsuzlarsa anlaşamıyorlarsa kadının hakkıdır. kadınlar erkekler gibi sırf macera için aldatmayacağından kesinlikle sağlam bir nedeni vardır bence.

düşünceniz çok yanlış bence erkekte aldatsa kadında aldatsa ikiside hainliktir nasıl mazur görürsünüz :KK30:

illa ilgi görmeyen ya da kötü şeyler yaşayan kadın aldatır diyemiyorum.

bi kadın vardı tanıdığım, nişanlıydı, nişanlısı dört dönerdi etrafında, zengindi baya

bir de başka bi çocuk vardı bu kadınla ilgilenen, fiziksel bişey yaşanmadıysa da( ben şahit olmadım ) duygusal olarak etkileniyolardı brbirlerinden.

çocuk da sözlüydü işin ilginci.

kadın nişanlısıyla evlendi, çocuk da sözlüsüyle. diğer iki kişinin bunlardan haberi yok...

kadının nişanlısıyla çocuğu konuşurken görmüştüm içim acımıştı çok...

Kimse aldatılmayı haketmez.kötüyse bırak gitsin..
ama bazı tipler var özellikle bayanlarda bıraksanda gitmiyor..
annemin arkadaşlarından biliyorum.kocası kadını aldatmış
kadın bırakamıyor (imkanları olmasına rağmen)
aslında biz kadınlar maddi imkansızlık,çocuk gibi bahanelere sığınıyoruz kimi zaman.
ama imkanı olan çocuğu olmayan bazı bayanlarda bırakmıyor eşini.

bence en tehlikeli olanı fiziksel aldatmanında ötesinde başkasına ilgi duymak içten içe beğenmek..
ben bu gibi durumlardan çok korkuyorum
allah kimsenin başına vermesin.

Aldatmak ya da aldatılmak ikisi de ürkütücü. Kendine ve birbirine saygısı olmayan insanların yapacağı bir şey tam anlamıyla ahlak yoksunluğu. Bir kadına, anneye, başka bir deyişle bir ana baba evladına yakışmayan davranış.

bazı arkadaşlar öyle büyük konuşmuşlarki..işte ben aldatmam,aldata sudur budur bilmem nedir.benim düşüncem şu asla ve asla bir şeyi yapmam dememeli insan. aldatmak kesinlikle boşluktur,aradıgın sevgiyi aradığında bulamamaktır,sebebpsiz kadın da erkek te aldatmaz bence.mutlaka altında yatan bir sevgi yoksunluğu vardır.insanlar hala kumaları üstlerinde aynı evde yaşıyorlar aldatmanın meşrulaştırılması söz konusu ne yapsınlar iş yok ekonomik özgürlük yok dayanacakları bir kapı yok aldatan erkeğin kahrını çekiyorlar.kadınlar bunu yapamıyorlar neden çünkü toplumumuzda kadın güçsüz,siz hiç erkeğin üstüne metres tutulduğunu kuma getirildiğini gördünüzmü duydunuzmu. duymadınız neden çünkü kadının hiç bir anlamda gücü yok.aldatmak fırsat işidir fırsatını bulan evinde sevgiden yoksunsa aldatır,aklından geçirir,beyninden geçirin yada fiziksel olur,ruhsal olur aldatan aldatır.büyük konuşmamak gerek onun için şüphesiz ahlak dışıdır ama egolarımıza ve ruhumuza yenik düşmek var işin ucunda.hiç bir kadın bunu dile getiremez ama mutlaka eski bir sevdiğini, yada bir başkasını evlendikten sonra aklından geçirmiştir. başkalarına kolay yalan söylenir ama kendine yalan söyleyemez insan..sevgisiz bırakmayın eşlerinizi tabi onlarda sizi bir boşluğa bakar zira..

not: fiziksel bir aldatma yaşamadım,yaşatmadım.

Kadında erkekte ahlak,edep ve iman eksikliği yüzünden aldatır.Anlaşamıyorsan,sevmiyorsan boşanırsın.Karşı tarafı yıpratmaya,onun gururuyla oynamaya kimsenin hakkı yok.

bazı arkadaşlar öyle büyük konuşmuşlarki..işte ben aldatmam,aldata sudur budur bilmem nedir.benim düşüncem şu asla ve asla bir şeyi yapmam dememeli insan. aldatmak kesinlikle boşluktur,aradıgın sevgiyi aradığında bulamamaktır,sebebpsiz kadın da erkek te aldatmaz bence.mutlaka altında yatan bir sevgi yoksunluğu vardır.insanlar hala kumaları üstlerinde aynı evde yaşıyorlar aldatmanın meşrulaştırılması söz konusu ne yapsınlar iş yok ekonomik özgürlük yok dayanacakları bir kapı yok aldatan erkeğin kahrını çekiyorlar.kadınlar bunu yapamıyorlar neden çünkü toplumumuzda kadın güçsüz,siz hiç erkeğin üstüne metres tutulduğunu kuma getirildiğini gördünüzmü duydunuzmu. duymadınız neden çünkü kadının hiç bir anlamda gücü yok.aldatmak fırsat işidir fırsatını bulan evinde sevgiden yoksunsa aldatır,aklından geçirir,beyninden geçirin yada fiziksel olur,ruhsal olur aldatan aldatır.büyük konuşmamak gerek onun için şüphesiz ahlak dışıdır ama egolarımıza ve ruhumuza yenik düşmek var işin ucunda.hiç bir kadın bunu dile getiremez ama mutlaka eski bir sevdiğini, yada bir başkasını evlendikten sonra aklından geçirmiştir. başkalarına kolay yalan söylenir ama kendine yalan söyleyemez insan..sevgisiz bırakmayın eşlerinizi tabi onlarda sizi bir boşluğa bakar zira..

not: fiziksel bir aldatma yaşamadım,yaşatmadım.

Aslında erkeğin aldatılmamasının sırrı burda sen ne güzel yazmışsın eşinizle ilgilenin , eğer bir kadın eşiyle severek evlendiyse eşide ondan ilgi ve sevgisini eksik etmiyorsa o kadın asla aldatmaz
tabi eşiyle istemeyerek veya sevmeyerek evlenen kadınları demiyorum

Bnu kmse ypmamalı, ck zor bırsey ya basına gelse?aldatan kısının? Yoluyla ayrılmalı,allah kımseyı acız etmesın

Kadında erkekte ahlak,edep ve iman eksikliği yüzünden aldatır.Anlaşamıyorsan,sevmiyorsan boşanırsın.Karşı tarafı yıpratmaya,onun gururuyla oynamaya kimsenin hakkı yok.

sırf boşanmak istediği için öldürülen binlerce kadın var bu ülkede ayrıca eğer erkekte boşanmaya sebep olacak bir suç yoksa mahkeme boşamıyor yani kadın eşimi sevmiyorum deyip mahkemeye gidemiyor. o kadar kolay değil işte boşanın ne yaparsanız yapın demek. bu ülkede yaşamıyorsunuz herhalde?

sırf boşanmak istediği için öldürülen binlerce kadın var bu ülkede ayrıca eğer erkekte boşanmaya sebep olacak bir suç yoksa mahkeme boşamıyor yani kadın eşimi sevmiyorum deyip mahkemeye gidemiyor. o kadar kolay değil işte boşanın ne yaparsanız yapın demek. bu ülkede yaşamıyorsunuz herhalde?

O boşanırsa öldürülecek olan kadın aldatırsada öldürülecek olan kadındır.Asıl siz bu ülkede yaşamıyorsunuz sanırım.Aldatmanın hiç affı yoktur bu ülkede.Ayrıca anlaşamadığınız için boşanabiliyorsunuz bu ülkede.

Son düzenleme:
kadın isterse çaktırmadan öyle bir aldatıyor ki kocasının ruhu duymuyor o yüzden sıkıntı yok. ama asıl mesele yurtdışında kadının beyanıyla boşanma rahatça gerçekleşirken bizde yıllarca uzaması.

kadın isterse çaktırmadan öyle bir aldatıyor ki kocasının ruhu duymuyor o yüzden sıkıntı yok. ama asıl mesele yurtdışında kadının beyanıyla boşanma rahatça gerçekleşirken bizde yıllarca uzaması.

Maalesef kanunlarımızı yurt dışından aldığımız için uygulamada aksaklıklar çıkıyor çünkü aldığımız kanunlar aile yapımıza uygun değiller.Ayrıca profilinize baktımda bu ülkede yaşamıyormuşsunuz gerçekten?

Kadınlar zannettiğimizden daha fazla aldatıyor. Bunu maalesef bir çok defa şahit olmuşluğum, hatta kendi ağızlarından duymuşluğum var. Bu arada sosyal ve kültürel olarak gelişmiş, insanların mahalle baskısı olmadan yaşayabildikleri bir yerde yaşamıyorum. Daha ilginci bunlara köyde bildiğimiz kendi halinde kadınlarda da rastlamışlığım var. Hatta birine şok olmuştum. Anlattığı hikaye ise şöyle.

Yıllar önce genç kızken köydeki kızların yabanlığı ve gündeliği olurmuş, yani yabanlık şehirden akrabalarını ziyarete bayramdan bayrama gelen şehirli çocuklar. Gündelik ise köydeki sürekli flörtleri. Neyse bu hanım teyze (torununun çocuğu var) ilkokuldan beri beraber olduğu gündeliğiyle severek vede isteyerek kaçarak evleniyor. Yıllar sonra yabanlığı köyde bu teyzeyi buluyor ve o gençliklerinde hissettikleri heyecan var ya aynısını yaşamaya başlıyorlar. Çarşıda pazarda gizli gizli buluşmalar başlıyor. Teyze çocuklarını sık sık ziyarete gitmeye başlayarak buluşmak için ortam hazırlanıyor. Ama bu arada heyecan dorukta. Bana işin cinselliğe kadar gittiğini söylemedi ama kocasının o konularda tükendiğinden sık sık şakayla karışık şikayet etmişliği vardır. Bilemiyorum anlatmadı. Var da diyemem yok ta. Adam iyice kafayı bozmaya başlamış kaçalım falan deyince işin rengi değişmeye başlamış. Bu adamı uzun süre başından atamamış. O zaman yaşadığı gençlik heyecanı yerini üç buçuk atmaya çevirince bırakmak için yollar arıyordu en son. Yani düşünsenize kocası avcı adam silahı her şeyi var. 6 oğlu ve onlardan olma boyunca torunları... En son ev telefonunu kapattırdı sanırım yatalak oldum çıkamıyorum falan bir şeyler demişti en son.

Bir aşk hikayesi de böylece bitti ama kocasını o kadar seviyor ki herkes onu gösteriyor "bak huriye teyze kaç senelik kadın kocasını nasıl seviyor" (yersen)...

Kadınlar zannettiğimizden daha fazla aldatıyor. Bunu maalesef bir çok defa şahit olmuşluğum, hatta kendi ağızlarından duymuşluğum var. Bu arada sosyal ve kültürel olarak gelişmiş, insanların mahalle baskısı olmadan yaşayabildikleri bir yerde yaşamıyorum. Daha ilginci bunlara köyde bildiğimiz kendi halinde kadınlarda da rastlamışlığım var. Hatta birine şok olmuştum. Anlattığı hikaye ise şöyle.

Yıllar önce genç kızken köydeki kızların yabanlığı ve gündeliği olurmuş, yani yabanlık şehirden akrabalarını ziyarete bayramdan bayrama gelen şehirli çocuklar. Gündelik ise köydeki sürekli flörtleri. Neyse bu hanım teyze (torununun çocuğu var) ilkokuldan beri beraber olduğu gündeliğiyle severek vede isteyerek kaçarak evleniyor. Yıllar sonra yabanlığı köyde bu teyzeyi buluyor ve o gençliklerinde hissettikleri heyecan var ya aynısını yaşamaya başlıyorlar. Çarşıda pazarda gizli gizli buluşmalar başlıyor. Teyze çocuklarını sık sık ziyarete gitmeye başlayarak buluşmak için ortam hazırlanıyor. Ama bu arada heyecan dorukta. Bana işin cinselliğe kadar gittiğini söylemedi ama kocasının o konularda tükendiğinden sık sık şakayla karışık şikayet etmişliği vardır. Bilemiyorum anlatmadı. Var da diyemem yok ta. Adam iyice kafayı bozmaya başlamış kaçalım falan deyince işin rengi değişmeye başlamış. Bu adamı uzun süre başından atamamış. O zaman yaşadığı gençlik heyecanı yerini üç buçuk atmaya çevirince bırakmak için yollar arıyordu en son. Yani düşünsenize kocası avcı adam silahı her şeyi var. 6 oğlu ve onlardan olma boyunca torunları... En son ev telefonunu kapattırdı sanırım yatalak oldum çıkamıyorum falan bir şeyler demişti en son.

Bir aşk hikayesi de böylece bitti ama kocasını o kadar seviyor ki herkes onu gösteriyor "bak huriye teyze kaç senelik kadın kocasını nasıl seviyor" (yersen)...

:KK53: saskinlik icersindeyim:KK53:
istisnadir bence, inanmak istemiyorum bir kadin ve bu olay cok eski :KK50:

X