Bisküvi - Kurabiye Tarifi Pudngli Kurabiye ama kuru Puding tozu (Resimli)

E

EU3

Ziyaretçi
tum malzemeyi yogurun

ceviz buyuklugunde parcalar alın ve yuvarlayın tepsiye dizin

1yumurta sarısı içine akı ustune
yarım paket kabartma tozu
yarım cay bardagı sıvıyağ
yarım paket margarın
1paket pudung(toz
aldıgı kadar un

ustune yumurta akını surun
180 200 derece önceden ısıtılmış fırında 30 dakıka kadr pişirin
çıtır çıtır bi kurabıye oluyor tarıfı bılmeden içinde toz pudıng oldugunu anlayamaz
fotoraf0005joc3.jpg

[/URL

AFİYET OLSUN YEDİKCE BENI HATIRLAYIN

Herkese afiyet olsun deneyen arkadaşlr yorumalrını paylaşımalrını yazabırlermı fikir edinme acısındn

kakaolu tariflere bayılırım..

bi şey sorcam içine bir kaşık yoğurt ve nişasta da eklense daha iyi olmaz mı acaba:uhm:

hmm bi de pudingin içindeki şeker yeterli oluyor mu?

kurabiyeyi çok severim hiç duymamıştım pudinglisini eşimin kakaoyla arası pek iyi değil meyveli pudinglerlede yapılabilir sanırım en kısa zamanda denerim teşekkürler tarif için eline sağlık çok güzel görünüyor

kakaolu tariflere bayılırım..

Bi şey sorcam içine bir kaşık yoğurt ve nişasta da eklense daha iyi olmaz mı acaba:uhm:

Hmm bi de pudingin içindeki şeker yeterli oluyor mu?

evt canım yeterlı oluyor ama ben bıkaşıkta pudrasekerı koydum ama tarıfte yok canımsekr ilavesi.yogurt ve nısanta koyma bence yogurt bıraz daha dagılmasını sağlar yanı özellıgı çıtır çıtır olmasında bence

kurabiyeyi çok severim hiç duymamıştım pudinglisini eşimin kakaoyla arası pek iyi değil meyveli pudinglerlede yapılabilir sanırım en kısa zamanda denerim teşekkürler tarif için eline sağlık çok güzel görünüyor

olabılr tabı meyvelı vanılyalı cilekli falan yapılabılr ben 2kezdır kkaolu yapıyorum cunku evde başka pudıng yoktu muzlu denemeyı dusnuyorum bıde

Ve bayatlamıyorda arakdaşlr nerseyse 1hafta tazelıgını koruyor

harika gözüküyor ellerine sağlık.ay canım çekti kıııı..

valla denemeye deger diyorum
ama bende kakaoyu sevmedigim icin frambuazli var elimde onunlaa denicem insallah
ellerine emegine saglik
paylasimin icin tsklerrrrr

valla denemeye deger diyorum
ama bende kakaoyu sevmedigim icin frambuazli var elimde onunlaa denicem insallah
ellerine emegine saglik
paylasimin icin tsklerrrrr

canım zatn kurabıyeye ozellıgını vern toz pudıng olması.nelı yaparsan yap olur yani.denersen buraya ekelrmısın bıze de fıkırolsun simdiden sğl

ok tatlim ne demek ben bi yapiimde fotografinida eklerima.s.
ama basdan söyliim cok becerikli diilimdir

bende bugun yaptım.ama cıleklı pudıngle.cok guzel oldu.yalnız yumurta koymadım.hakıkaten cıtır cıtır yenılıyo.ben cok begendım.ellerıne saglık.cok saol.tarıf defterımde yerını aldı kurabıyen.

haydi bissmillah tarifi yazdim mutfaga giriyorum insallah güzel olurda paylasirim sizlerle

yaptim firina verdim 30dk sonra cikicak
allahim insallah becerebilmisimdir

bende bugun yaptım.ama cıleklı pudıngle.cok guzel oldu.yalnız yumurta koymadım.hakıkaten cıtır cıtır yenılıyo.ben cok begendım.ellerıne saglık.cok saol.tarıf defterımde yerını aldı kurabıyen.

bnde cilek araolamlıs yaptım bugun ama benım kakaoluusu daha çok hosuma gıttı akako tutuyomu ne o daha çıtırçıtır olmuştu bu normalkurabıye gıbı oldu gibi geldı bana

canım aldım tarifini cuma filan yaparım inşallah sagolll şimdidennn

X