Eximia İle Zayıflayanlar Parmak Kaldırsıııın!!!!!

ozzder

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
152
0
arkadaşlar eximia nın bölgesel zayıflama konusunda çok iyi olduğunu duydum... şu anda yaptırmayı düşünüyorum. eğer içinizde yaptıran varsa biraz bilgi verebilir mi?? gerçekten söylendiği gibi çok iyi bir yöntem mi?
bir de Ankara'da yaptırabileceğim tavsiye edeceğiniz yerler var mı??? kaydirigubbakcemile5

Ozzder başladın mı seanalara? Ben haftaya başlayacağım bakalım. Eğer sen başladıysan ilk izlenimlerini anlatsana

Ozzder başladın mı seanalara? Ben haftaya başlayacağım bakalım. Eğer sen başladıysan ilk izlenimlerini anlatsana

nazancım daha başlayamadım çünkü hala yer arıyorum. bi bulsam hemen başlayıp gelişmeleri de yazıcam kaydirigubbakcemile2 sen nerde buldun ankara'da mısın?

arkadaşlar eximia yaptırıyorum bende ankarada haftada 3 gun gidiyorum ilk defa gitiim ama iyimii bilmiyorumm işte adresini verwbilirim ümitköyde benim gittigim yer töyko villaları die sitenin orda galeria karşısı isim veremdigimiz için bukadar bilgi verebiliyorum böyle ara aramamotorunda çıkar adı

arkadaşlar eximia yaptırıyorum bende ankarada haftada 3 gun gidiyorum ilk defa gitiim ama iyimii bilmiyorumm işte adresini verwbilirim ümitköyde benim gittigim yer töyko villaları die sitenin orda galeria karşısı isim veremdigimiz için bukadar bilgi verebiliyorum böyle ara aramamotorunda çıkar adı

canım çok teşekkür ediyorum. hafta sonu gidip konuşmayı düşünüyorum. nasıl gidiyor bu arada var mı ölçülerde bir değişiklik? umarım vücuda herhangi bir zararı olmaz...
fiyatlar nasıl? mesela seansı kaça??

canım rica ederimm yeterki zayıflayalımm önemli olan buu şudurumda:):)ben 2 kere gittim aynı zamanda power platede gidiyorum sen gidince zaten yonlendirirlerde yani daha bişi diemiyorum bide power plate çokk yorucuu:KK43:::KK43:ben zor yapabiliyorum ama işe yarayacagını duşunuyorum şuanlık pek bişii yok işte 12 seanss gidicem bakalımm neler olucakk bidee hiç bişi hissetmiyosun ama parçalıyormuşşş hayırlısıı:):)

power plate ne kızlar yaa nası bi alet?? eximia dene alet serren serengili zayıflatan aletmi? yani bir tür kavigasyon cihazımı bu eximia? seansı ne kdr kaç seansta kaç beden-kilo garantisi veriyorlar

şimdiden teşekkürler, valla bende hafta sonuna göğüs ameliyatına giriyorum kızlar yanında lipo yapsammı yapmasammı karar veremedim, sizler deneyimlerini aktarırsanız karar vermemde etken olucak yanii

Ben de başladım Eximia'ya. Henüz ilk seansa gittim. Yarın 2.ye girecem. Ses dalgaları kulağı biraz çınlatıyor ama acı falan yok. Masaj gibi. Önce ultrason jeli gibi birşey sürüyorlar. Sonrada fazlalıklarına aleti gezdiriyorlar. Ardından beni kasları sıkılaştırmak için 30 dakka da pasif elekrikli jimnastik aletine soktular.Bir dahakine de powerlate sokacaklar 10 dakka. ılk seansta ölçtüler kalçadan 2 santim gitti dediler. Ama ben kendim ölçtüm, 1 santim gitmiş. Gerçi annem bile farketti, o yağlı görüntü azalmış kalçamda ve bacağımda. Bence işe yarayacak gibi. Ben 7 seans gideceğim. Zaten seansları da uzun tutuyorlar. 1,5 saat sadece eximia sürüyor. Bol bol su iç dediler. sıvılaşmış yağ hücreleri idrarla atılıyormuş vücuttan.

Canım senin nasıl gidiyor? Farketmeye başladı mı? Umarım verdiğimiz paranın karşılığını TAM OLARAK alırız yavvvv :S

ben lipodan vazgeçtim kızlar, işlh bu cihazlar işe yarıyordur, olmadı istanbula slimlipo denen şeyden yaptırmaya gelicem,ulen güzellik için teptiğimiz yollara bak, küçükken annem markete git dediğinde cıngar çıkartırdım :)) hadi allah selamet versin heppinize bb:KK70:

haa bu arada yağlar sıvılaşınca idrar kesesinemi gidiyormuş doğrudan brz saçma değilmi sizce kızlar, yaptıranlar gittiğiniz yere bir sorarmısınız, göbekte kalçada eriyen yağ nasıl idrar kesesine gidiyormuş diye, bakın çok kazık yiyen insanlar var sormakta fayda var bence, belki yağlar eriyince görüntüde ölçüde fark ediyordur ama 3-5 ay sonra yine donarsa hemde olduk olmadık yerlerde o zmn napıcaksınız, yani sorgulayalımki doğruya ulaşabilelim dilmi kızlar hadi selametle bb

merhaba bugün gittiğim bir güzellik merkezi bana eximia ile bölgesel zayıflamayı önerdi. Basen bölgemde çok az bir fazlalık var. Daha önce starvac yaptırmıştım aynı yerde faydasını gördüm. Yeniden starvac niyetinde iken bana eximiadan bahsettiler ve çok daha etkili olduğunu söylediler.Fakat 1 seansta 12 cm 7 cnm gibi şeyler okuyorum eximia hakkında ve bana hiç sağlıklı gelmedi. Ben sadece 2-3 cm incelmek istiyorum. Bir yandanda starvactan tam kurtalamadığım bölgesel yağlardan kurtulurmuyum diye denemek istedim. Çok yeni bir şey olduğundan çekiniyorum. Yaptırmış olanlar lütfen bir fikir verebilirmi? Zararı olabilir mi?

eximia ile ilgili bir broşür geçti elime.
nettende biraz araştırdım.
yaptıran varmı?
yararı oldumu?

birde eski post larda fiyat sorulmuş ama cvp veren olmamış CADIARZU

power plate ne kızlar yaa nası bi alet?? eximia dene alet serren serengili zayıflatan aletmi? yani bir tür kavigasyon cihazımı bu eximia? seansı ne kdr kaç seansta kaç beden-kilo garantisi veriyorlar

şimdiden teşekkürler, valla bende hafta sonuna göğüs ameliyatına giriyorum kızlar yanında lipo yapsammı yapmasammı karar veremedim, sizler deneyimlerini aktarırsanız karar vermemde etken olucak yanii

eximia seren serengil i gülben ergeni beyazıt öztürkü ve ismini sayamadığım bir çok ünlüyü formunda tutan cihazdır ayrıca yalnış anlaşılmasın eximia (kavitasyon) aleti zayıflatmaz bölgesel incelme yapar yani beden olacam cm olarak inceltir mesela karın bölgesi baldır iç baldır popo kısım kısım bölgesel incetiyor ve gerçekten inceltiyor noter onaylı sonuçları mevcut ilk seansta 3-12 cm zayıflatıyor ilk seanstan sonra kesinlikle farkını anlıyorsunuz bende eximia ile paket satın aldım ve 4.seanstayım 7 cm incelme oldu göbek kısmında valla kızlar ben tavsiye ederim bu arada gögüs toparlamada yapıyor eximia o uygulamayıda aldım ve paketi aldığıma pişman değilim şuan yeni açmış olan güzellik salonunda fiyatlarda uygun olduğundan yaptırıyorum yaptırmayı düşünenler varsa gittiğim yeri söyleyeyim ben istanbuldayım bu arada açılış fiyatı uygun olan yerin adı [ me 2 ] Beaty Salon Ekip Diva nın içerisinde bahçeşehir finansbank ın yanı uzmanlarıda çok bilgili zaten uygulamayı yapmadan önce 30 dakika bilgi veriyorlar ve herkezide uygulamaya sokmuyorlar bazı hastalığı olanları almıyorlar mesela iğne yaptıran diyabet hastaları benden bukadar bilgi verebildiysem size ne mutlu bana:)

Biri de fiyatından bahsetse artııııkkk :)

ben eximia(kavitasyon) + pasif jimlastik 10 seans 1500 tl tek seans 200 tl paket daha mantikli ama ben bu fiyata yaptirdim canim haftada 2 seans goruyosun

ben eximia(kavitasyon) + pasif jimlastik 10 seans 1500 tl tek seans 200 tl paket daha mantikli ama ben bu fiyata yaptirdim canim haftada 2 seans goruyosun

Çok teşekkür ederim cevabına. Peki işe yaradı mı? önerir misin?

Çok teşekkür ederim cevabına. Peki işe yaradı mı? önerir misin?

rica ederim bilgi paylaştıkca güzeldir..

işe yaradı gerçekten ben üst bölge paketini satın almıştım göbek kısmı ilk seansta ölçülerimi aldılar ben bile inanamadım ama 8 cm gitti ve bu ilk seans asıl sonucu toplam 10 seans sonunda görüyormuşsun ve şunuda belirteyin yalnış bilmesin herkez ben ilk seansta 8 cm verdim her seans 8 cm gidecek diye birsey yok diğer seanslar daha azalıyor ama toplamda güzel bir sonuç alınıyormuş ben inanıyorum çok farkediliyor her seans sonunda anlıyorsunuz valla bu eximia yı çıkarandan allah razı olsun lipo dan kurtardı beni ki o daha pahalı ve acılı zahmetli...: şiddetle öneririm ihtiyacı olanlara bide şuna dikkat etmenizi öneriyorum bazı güzellik salonları veya merkezleri kavitasyondan önce 2 litre su içirip ölçü alıyolarmış 2 litre su içtikten sonra şişer haliyle bölgeniz olcüde fazla çıkar ve kavitasyonu yaptıktan sonrada tuvalete yolluyor sizi ki haliyle insanın tuvalet ihtiyacı oluyor işlemden sonra sonra geliyor ölcüyolar abartı bi ölçü farkı çıkıyor bu aldatmaya girer buna kanmayın yaptırdığınız yerde çok önemli benim gittiğim yer ilk olarak beni uyardı böyle yapıyolar diye ama biz hem estetisyenliğimize hemde cihazımıza güvendiğimiz ve güzel bir izlenim bırakmak istediğimiz için bu gibi girişimlerde bulunmıyoruz diyede nokta koyuyolarki ben o an zaten karar vermiştim yaptırmaya orda sizde yaptıracağınız yere dikkat edin iyi araştırın kızlar.. sorusu olan olursa burdan yine cevaplayabilirim enbuyukkk:

Son düzenleme:
X