2013 Şubat Anneleri....

HANGI DOGUMU TERCIH EDERSINIZ

• normal dogum

OY: 67 56,8%
  • sezeryanla dogum

OY: 30 25,4%
  • basarili gectikten sonra farketmez

OY: 21 17,8%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
kızlar ben de anasınıfı öğretmeni olrak kendim yaparım diye düşündüm Eki Görüntüle 565569 Eki Görüntüle 565570
alın işte oğlum için bunları çok beğendim :):) keçe alıp yapcam şu doğum izni 6 ay olursa önümüzde hafta inşşşaaaaalllaahhh diğer pazartesi izne ayrılacam ben de oturup bunları yapacam olmazsaaaa yılbasından sonra gitmeyip sonra ücretsiz izin alacam yaza doğru kalan zamanda da hem belki o zamana kadar da cıkar su izin işi...
ama bu bebek şekeri konusunda siz ne düşünüosunuz ben aslında doğumda dagıtmıcaktım ama bunları cok begendm :)

Çook güselleeer ne kadarmış tanesi ve kaç paraya çıkıcak sana kendin yapınca? hazır almak daha mantıklı olurmu acaba?

vay be okadar pahlımıymış onlarda, e ozamna gereksiz tabiii.. valla benim aklım abaşka bişey gelmedi şekerimm..

sanırım anahtarlığa doğru kayıcam eşime de anahtarlık daha mantıklı gelmiş onlara bakıyorum şimdi de...

Ayy canım yaa hamile haliyle ne korkmuştur.Çok şükür onlara bişiii olmamış Allah korumuş.Çarpan kadında hem ehliyetsiz,hem acemi sanırsam.

aynen öyleymiş maalesef...

kızlar ben de anasınıfı öğretmeni olrak kendim yaparım diye düşündüm Eki Görüntüle 565569 Eki Görüntüle 565570
alın işte oğlum için bunları çok beğendim :):) keçe alıp yapcam şu doğum izni 6 ay olursa önümüzde hafta inşşşaaaaalllaahhh diğer pazartesi izne ayrılacam ben de oturup bunları yapacam olmazsaaaa yılbasından sonra gitmeyip sonra ücretsiz izin alacam yaza doğru kalan zamanda da hem belki o zamana kadar da cıkar su izin işi...
ama bu bebek şekeri konusunda siz ne düşünüosunuz ben aslında doğumda dagıtmıcaktım ama bunları cok begendm :)

çoooook güzel ve çoooook tatlılar canım ne güzel elinden geliyo ben yapamam gibi sanki...bi de kullanılabilecek bişey olsun diye taktım kafaya bi kere yok sabun yok anahtarlık yok magnetli çerçeve öyle aralarda gidip geliyorum büyük ihtimal bunlardan birini yaptırcam

bugün tetanoz aşısının ikincisini oldum, bişeyim yoktu aslında şimdi baş ağrısı halsizlik yapmaya başladı :KK43: soğuk soğuk terliyorum ilkide çok kötü olmuştu bu da mı öyle olacak acaba :KK14:

Bende anahtarlık diye düşündüm gerçi hala karar veremedim :44: bu sevimli geldi gözüme ama arı mayaya benziyo sankim

Eklentiler

• $ANAHTARLIK-BEBEK-SEKERI-yeni-model__67949762_0.jpg
    $ANAHTARLIK-BEBEK-SEKERI-yeni-model__67949762_0.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 26
bugün tetanoz aşısının ikincisini oldum, bişeyim yoktu aslında şimdi baş ağrısı halsizlik yapmaya başladı :KK43: soğuk soğuk terliyorum ilkide çok kötü olmuştu bu da mı öyle olacak acaba :KK14:

ben hiç olmadım ki :KK76: ama öyle olduğunu okumuştum...

kızlar akşam akşam lahana kaynattık iç hazırladık çiğ çiğ lahanaya sardım yedim. annem diyor bir tek seni gördüm çiğ çiğ seven şunu yok mu yaaa ben gibi yiyen ben pişmemişken içi hazırken yemeği daha çok seviyorum... :)

Bende ölee bi etki yapmadı ama kolum çok ağrımıştı ilkinde.. acaba biraz yatıp uyusan geçermi kii:44:

Çook güselleeer ne kadarmış tanesi ve kaç paraya çıkıcak sana kendin yapınca? hazır almak daha mantıklı olurmu acaba?
canım normalde nette en ucuz şey 3.5 tl tırnak kadar şeyler mümkün değil o kadar tutması biz sürekli bayram tebriği,anneler günü,babalar günü için sürekli böyle şeyler yaptığımızdan biliyoruz az çok maliyetini...1 m-1m keçe 8tl konyada ki o da perakende satış yapan dükkanlarda düşünsene 1metreden kaç tane çıkar, zaman var elim de boşa cıkacak izne ayrılınca niye bosuna para döküyüm diye düşndüm aslında çok model buldum da en cok bunları beğendim nedense :)

sanırım anahtarlığa doğru kayıcam eşime de anahtarlık daha mantıklı gelmiş onlara bakıyorum şimdi de...
çoooook güzel ve çoooook tatlılar canım ne güzel elinden geliyo ben yapamam gibi sanki...bi de kullanılabilecek bişey olsun diye taktım kafaya bi kere yok sabun yok anahtarlık yok magnetli çerçeve öyle aralarda gidip geliyorum büyük ihtimal bunlardan birini yaptırcam
aman hocam yaparsın kendin boşa para harcamayın vallahi bunlara bakın anasınıflarında eva diye bi malzeme kullanıyoruz biz kesimi çok kolay bakın şimdi hemen siz bunları okurken kurban bayramı magnetimizin resmini çekip geliyim bu keçeden yapılmıslardan kendiniz model cıkarıp eva ile yapabilirsiniz :) :KK66: bekleyin geliyorum kuzucuklarım :):)

Burada hamilelik sirasinda tetanoz asisi yapmiyorlar...
Sirketim yaptiracakti hamile oldugumu duyunca hamilelikte yapamayiz dogumdan sonra dediler..
Sana doktorun mu tavsiye etti?

ben hiç olmadım ki :KK76: ama öyle olduğunu okumuştum...
bende olup olmama konusunda kararsızdım, illa doğum sırasında değil hamileykende başıma bişey gelir vs diye yaptırdım ama sanırım pişman oldum :KK43:
neyse ben çıkayım dinleneyim biraz, muhabbetiniz bol olsun görüşürüz..

Burada hamilelik sirasinda tetanoz asisi yapmiyorlar...
Sirketim yaptiracakti hamile oldugumu duyunca hamilelikte yapamayiz dogumdan sonra dediler..
Sana doktorun mu tavsiye etti?
canım burda herkese yapıyolar rütin bişey yani, beni takip eden ebe arayıp çağırdı, genelde herkesi çağırıyolar... bi zararı olmuyomuş araştırmıştım ben

şu keçeden nasıl yapılıorki:26::26:bende takı kursuna gitmiştim bir sürü boncuğum kaldı değerlendiririm iyi olurdu:KK9:

canım normalde nette en ucuz şey 3.5 tl tırnak kadar şeyler mümkün değil o kadar tutması biz sürekli bayram tebriği,anneler günü,babalar günü için sürekli böyle şeyler yaptığımızdan biliyoruz az çok maliyetini...1 m-1m keçe 8tl konyada ki o da perakende satış yapan dükkanlarda düşünsene 1metreden kaç tane çıkar, zaman var elim de boşa cıkacak izne ayrılınca niye bosuna para döküyüm diye düşndüm aslında çok model buldum da en cok bunları beğendim nedense :)

aman hocam yaparsın kendin boşa para harcamayın vallahi bunlara bakın anasınıflarında eva diye bi malzeme kullanıyoruz biz kesimi çok kolay bakın şimdi hemen siz bunları okurken kurban bayramı magnetimizin resmini çekip geliyim bu keçeden yapılmıslardan kendiniz model cıkarıp eva ile yapabilirsiniz :) :KK66: bekleyin geliyorum kuzucuklarım :):)

Ya elinden geliyosa eğer yapmak een mantıklısı canım yaa.keşke bende becerebilsemde bende yapsam ne güzel olurdu.seçtiklerini bende çok beğendim çok sevimli göründü gözüme:KK16:

işte geldiiimm. bu eva malzemesi çok ucuz arkadaslar paketinde 10 renk var normal a4 boyutunda tam maliyetini bilmiyorum bizim okula kırtasiye malzemesi toptan olduğu için ama pahalı olsa alamazdık :)
biz bunları kurban bayramı için yaptık velilerimize hediye ettik arkalarına da bi etliekmekçiden ya da denk gelen yerlerden topladığımız buzdolabı için dükkan reklamlarından kesip yapıştırdık :):) normal uhuyla falan yapışır yapımı kolay görüntüsü de bence hoş... hepiniz yaparsınız kolaylıkla anahtarlık da olur bu malzemeden hem...
ammaaannn ekleyemedimm :KK43::KK43: kızlar boyutu cok büyük oldu yaaaa nasıl küçülteceeem:KK43:

Eki Görüntüle 565596
haahh oldu işte kızlar bunlar... aşağıya da bulduğum keçe örneklerinin diğerlerini koyuyum bakın...

Eklentiler

• $IMG_1429.JPG
    $IMG_1429.JPG
    66,3 KB · Görüntüleme: 30
  • $bebek şekeri (4).JPG
    $bebek şekeri (4).JPG
    79,9 KB · Görüntüleme: 30
  • $bebek şekeri (8).JPG
    $bebek şekeri (8).JPG
    67,3 KB · Görüntüleme: 34
  • $rengim (6).JPG
    $rengim (6).JPG
    54,1 KB · Görüntüleme: 35
  • $DSCF3493.JPG
    $DSCF3493.JPG
    92,8 KB · Görüntüleme: 31
  • $baby (42).jpg
    $baby (42).jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 30
ben de araba kullanırken bir o yana gidiyor bir bu yana gıdıklıyor... oğlum napııyonn bir dur diyorum... ay nasıl hareket ediyor kuşum... çok merak etmeye başladım ben... merak hat safhada.. allahum bir insan benim bizim olacak... elleri ayalkları kıpır kıpır karşımda... neye kime benzeyecek???? konuşuyorum oy yerim ben o ayakları diyorumç bazen kafasını şişiriyor göbeğime doğru okşuyorum... tüp bebekle geldi bebeğim keşke babası da görseydi henz yeni hareketlendiğinde girmişti hiç yaKALAYMIYORDUK HAREKETLERİNİ O ZAMAN elleri karnımda geziyordu yok... şimdi olsaydı ne güzel görecekti.. neyse... hayırlısı.. buggün patavatsız bunak bir öğretmen arkadaş sen erken doğurabilirsin bu haftadan sonra her hafta bekle diyor.. deli mi ne.. ne insanlar var..
ayyyy uyuz oluyorum çok bilmiş tiplere yaa... keşke soksaydın lafı "o eskidenmiş" ya da "kendinizden mi biliyosunuz" diye. hoş diyene bak.. sanki ben becerebiliyom da.:KK1: laf çok bende de ama söleyebilen yok
hoşbuldukkkk :) pofikçi kafama soktu şu sabun olayını onu araştırıp duruyorum çok pahalı geldi ama eşim kalıp bulursak ben normal sabundan yaparım böyle galiba dedi deniycez bakalım önce bi şekil verebiliyo muyuz diye ona göre üretime geçebiliriz :KK1:
tam soracaadım ki cvplamışsın :KK66:
ben yüzünü hiç görmedim daha görmekte istemiyorum, doğduktan sonra göreyim sürpriz olsun istiyorum, büyüsü kaçmasın :KK16:
kız sen bi gör bak "içimde insan var" diyosun:KK53::nazar:
herkes akşam yemeğini yiyip geldi galiba cnm :)
ben hala kocişi bekliyorum yemek yemek için:KK43: tabi bu arada
ağzım boş durmadı koca bi kase aşureyi götürdüm çıkmayan
şekeri çıkartcam yakında zaten:)
oohhh afiyet olsun. geçen hafta ben de yaptıydım ama az yaptım. kaynanamlar geldi oturmaya. gelirken eli boş gelmemiş yine bişeyler getirmiş sağolsun aşure de vardı heralde komşusu falan yapmış. yiyelim diye bize getirdiği aşureyi bıraktık benim yaptığımı bitirdik:KK1: bi de mmh mmhh çok güzel olmuş nası yaptın diyo:KK34:
benım kocam 11 de gelcek,onsuzda yemek ıcımden gelmıyo meyvyla gecıstırdım ama kesmedı de... ohhh afıyet olsun,bızım burda daha bı asure veren olmadı, sınırlerım bozuk:KK34: ye cnm ya bıseycık olmazz :)
aynen ya benimki de o saatlerde gelicek:KK31: ben de bekleyemiyom o saate kadar şeker çok düşüyo. yedik biz kızımla:KK56: kız gel yapalım beraber yiyelim valla benim de cnm çekti yine zuzumm yüzünden:KK9:
benim bebekliğim ve çocukluğum çok güzelmiş
sarışın kıvırcık saçlı beyaz tenli, şimdi kumral oldum ama
benden de herkes sarışın kıvırcık saçlı bi kız bekliyo, benim eşimde
esmer kalın kara kaşlı kimse eşime benzeme ihtimalini düşünmüyo
görümcelerim bile abilerinden çok bana benzeyeceğini düşünüyolar :)
aslında esmerlerin genleri daha baskın olurmuş ama biz de merak içindeyiz
eşim de sana benzesin diyo :)
aynen biz de öyleyiz. bizim bıdık babasına benzicek galiba. gerçi ilk vesikalığında kendime benzetmiştim çok. şimdi sanki başka bebek aynen babasıı.:KK19: ama bana benzemesini çok isterim. arada tembihliyom "kızım bana da benze biraz" diye.:KK9:
kızlar,midenizi bulandırmak ıstemezdım ama solemezsem,olcemm evıme fare gırmıss oluyorum korkudan:18:
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
kızlar hepinize iyi akşamlar okuyan bilir diş diş diş hayatımı maffetti iltabın gecmesini bekliyorum büyük ihtimalle pazartesi cektircem inşşşşşşşşşşş bebeğim zarar görmez ben görsemde sorun değil ne olur dua edin inşşşşşşşşşşşşş sorunsuz cektiririm
geçmiş olsun cnm. bişicik olmaz bebene merak etme. sen iyi ol da doğuma kadar iyileşsin dişin inş.
Kızlar bir şey soracagım çatlak kremi ne kullanıyorsunz benim karnım çatlamış ve çatlıyor nemlendirici krem kullanıyorum amaa fayda etmiyor
lierac kullanıyorum. bonal f de kullandım. ikisi de çok iyi.

işte geldiiimm. bu eva malzemesi çok ucuz arkadaslar paketinde 10 renk var normal a4 boyutunda tam maliyetini bilmiyorum bizim okula kırtasiye malzemesi toptan olduğu için ama pahalı olsa alamazdık :)
biz bunları kurban bayramı için yaptık velilerimize hediye ettik arkalarına da bi etliekmekçiden ya da denk gelen yerlerden topladığımız buzdolabı için dükkan reklamlarından kesip yapıştırdık :):) normal uhuyla falan yapışır yapımı kolay görüntüsü de bence hoş... hepiniz yaparsınız kolaylıkla anahtarlık da olur bu malzemeden hem...
ammaaannn ekleyemedimm :KK43::KK43: kızlar boyutu cok büyük oldu yaaaa nasıl küçülteceeem:KK43:

ay çok merak ettim yaa bi an önce koy hadi çatlıycam şimdi:KK1: fotoğraf makinesinden çözünürlük ya da foto kalitesini düşür boyut da küçülür hadi bekliyom bak heyecanla :KK52:

ayy merak ettimmm:KK5::KK5:pikselini küçült resim özelliklerine gir boyutunu küçült:KK37:

X