çin takvinine gore hamilelikte cinsiyet

ebrunun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2013
91
8
arkadaslar bu cın takvımıne gore cınsıyet belırleme dogrumu bılen uygulayan var mııı

Bu konuda herkes cok ayri fikirlerde.
Ben uygulamadim ama tesaduf bakdim sonradan erkek gosterdi ve gercekden bir oglum olacak insallah :) bu bir inanismi ne kadar gercek payi vardir tam bilinmez ama cogu kiside tutuyor

Bu konuda herkes cok ayri fikirlerde.
Ben uygulamadim ama tesaduf bakdim sonradan erkek gosterdi ve gercekden bir oglum olacak insallah :) bu bir inanismi ne kadar gercek payi vardir tam bilinmez ama cogu kiside tutuyor

bende bılgı edınmek ıstedım canım benımde cogu arkadaslarımın tuttu bende hamıleyım yaptım ama bakalım allahın bılecegı sey hayırlısıyla olsundaaa

bence bu çin takvimi kadar saçma bişey yok. aynı yaşta olan ve aynı ay hamile kalan bayanların hepsi aynı cinsiyet mi doğuruyo yani???ben ve bi arkadaşım aynıu yaştayız aynı ay hamile kaldık onun kızı var benim oğlum. sadece bu örnek bile yeterli :))) tutma ihtimali yüksek olduğu için insanlar inanabiliyo sonuçta yüzde elli ihtimal var ya kız ya erkek.. ihtimal az olunca tutma ihtimali artıyo ve böylece insanlar inanabiliyo. bence saçma tabi şahsi fikrim :)))

bana göre doğru değil benim oğlum olması gerekirdi çin takvimine göre ama kız cevremdede var bunun gibi örnekler

Tutmuyo kızlar tamamen güvenmeyin sonuçta yüzde 50 bi şansınız var

Son düzenleme:
X