Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
kızlar kullandığınız ve memnun kaldığınız kahkul modellerinin resimlerini gönderebilir misiniz,bugün iş çıkışı ben de kestireceğim hayatımda ilk kez ve düzgün güzel bir şey olsun ve kullanışlı olsun istiyorum...

kahkülleriniz geriden başladığı zaman mı daha hoş ve kullanışlı oluyor,yoksa az ve seyrek olunca mı ?

kahkül kullananlardan resimlerle açıklama olursa sevinirim kızlar..
benim yüzümde ince ve uzun alnımda geniştir,hazır yeni burun estetiği olmuşken yaza girerken imajımı da değiştireyim diyorum,zaten saçımın şekli iyice kaçtı :eek:

Benim saçımda kıvırcık ilk resimdeki gibi kahkül kullanıyorum tavsiye ederim sadece Banyodan sonr fönle düzeltirsin çok basit

olur neden olmasınn föne bile gerek saçını kuruturken elinle düzeltsen bile şekle girer..
bende kuaföre gitmiştim saçlarım benim belimde ve dümdüz adam olmaz dedi kahkül kesmedi kafasına göre uzun kahkül kesti ..yok buakdar uzun saça kahkül olmazmış..

gittim başka bşir kuaföre dedim adam işinin piri harika olduu... gidipte o kuaöfre gösterdim bak böyle oluyomuş diye...

:roflol:

iyice yüreklendim şimdi,internetten kendime uygun model bulup yazıcıdan çıkartıp göstereyim kuaföre..

ilk resimdeki model de güzel ama ben daha gür dursun diye düşünüyorum,saçlarım uzun ve düz

kızlar,bi önceki mesajda da söylediğim gibi dün akşam kuaföre gittim
kuaför saçımın ön tarafında gül (döner) olduğu için perçemi kullanamayacağımı söyledi,
yana doğru kullanacağım bir model kesti,şikayetçi değilim ama ben perçem kullanmak istiyordum..
böyle bir durumda olupta perçem kullanan var mı :uhm:
ya da bi fikriniz var mı bu konuda..

bern_a merhaba,ben daha kakül kestiremedim biliomusun,aksilik çıktı evdeki hesap çarşıya uymadı ama bi sorun olmasa bi kaç gün sonra kestiricem.herşeyi göze aldım yakışsada yakışmasada gülben ergen modeli düşünüorum acayip taktım o modele sen naptın görüşmeyeli?

teşekkürler caramela bu modelde süpermiş bu da olabilir,gülbeninkiyle aynı sanırım veya benzeri teşekkürler paylaşımın için

Reese'nin kahkül modelinden ben de kullandım bir ara ve çok kullanışlı arkadaşlar.Özellikle saçlarınız düzse taramanıza bile gerek kalmıyor.

ya ben de bunu anlamıyorum dar alına kahkül gitmezmiş, yalan! onu beceremiyen kuaförler diyo.. ben yıllarca kullandım(benim alnım darmış) ama çok güzel duruyo.. yani incacik kahkül keserseniz alın dar olduğundan saçlar kısa duruyo, ama 2. sırayı kestiniz mi hemen normal boya geliyo.. yine kestircem..

dandik bi uç kesim yapan ve saçımı kestirdiğimi bile hiç kimse anlamadığı halde 20 ytl alan para delisi kuaförden nefret ediyorum..................
ohh içimi döktüm rahatladım.................

cnm fone fln gıtmıosan hıc bulasma bence.ben 2 yıl kahkullu gezdım benımkı de uzunlu kısalı kas hızasındaydı.cok guzel oluodu ama ben haftada 3kez fone gıderım.yoksa bakmak zor oluo.

dandik bi uç kesim yapan ve saçımı kestirdiğimi bile hiç kimse anlamadığı halde 20 ytl alan para delisi kuaförden nefret ediyorum..................
ohh içimi döktüm rahatladım.................

abımın dugununde hep bırlıkte kuafore gidilmişti annem ve teyzemler ilk gitti bende ardından gittim. kuafore girdim annemle teyzemı gördum. annem dediki gel sende fön çektir hadı dedi. bende anne sizinkiler duruyo daha sız nıye çektirmediniz dedim. halbukı annemle teyzemın saçına fön çekilmiş:):) düşün yanı arkadaşım ışguzar kuafore denk geldin mi parandan oluyorsun sadece.

kahküllerimden asla vazgeçemem jiletle uzunlu kısalı kestiriyorum ve her girdiğim kuaförde kim kesti nasıl kesti diya soruyorlar kahkül düz saçtahoş duruyor ve alnınızın birazda olsa geiş olması gerekiyor kızlar..

ya bizm okulda bi kız var,, saçları çok hoş =)
böle kahkül gibi, nerdeyse bütün alnını kapatıo; ama yana doğru geliyo:uhm: nası anlatıcam bilmiyorum:KK70:

pembeyle işaretlediim o işte:KK70: ama yeşil de hoşuma gitti aslnda bilmiyorum:d

şimdi ben bunu kuaföre nası anlatıcam? bunun bi adı var mı :uhm: kahkül desem dümdüz keser çünkü; şimdiki gibi:p ondan da sıkıldım:dilcikar:

umarm forumda tanıdık yoktur :p

Son düzenleme:
ya bizm okulda bi kız var,, saçları çok hoş =)
böle kahkül gibi, nerdeyse bütün alnını kapatıo; ama yana doğru geliyo:uhm: nası anlatıcam bilmiyorum:KK70:

şimdi ben bunu kuaföre nası anlatıcam? bunun bi adı var mı :uhm: kahkül desem dümdüz keser çünkü; şimdi ki gibi:p ondan da sıkıldım:dilcikar:

umarm forumda tanıdık yoktur :d

Benim resimlerimi ne koydun oraya bu kadar kıskandığını bilseydim.. laelaelaelaelae

Şaka :lepi: Bahsettğin yada gösterdiğin kesim benimde çok hoşuma gider sana tavsiyem yazıcıdan çıkarıp kuaöföre göstermen. Anlaması daha kolay olur daha sağlam olur. Bende hilary duff'ın kahküllerine ölüyorum ya .....

Benim resimlerimi ne koydun oraya bu kadar kıskandığını bilseydim.. laelaelaelaelae

Şaka :lepi: Bahsettğin yada gösterdiğin kesim benimde çok hoşuma gider sana tavsiyem yazıcıdan çıkarıp kuaöföre göstermen. Anlaması daha kolay olur daha sağlam olur. Bende hilary duff'ın kahküllerine ölüyorum ya .....

korktum bi an cidden:KK70: evt öyle yapıcam galiba,, anlatamam yoksa ben yada kuaför anlamaz:d zaten aram hiç ii değil kuaförlerle..

hilary duff'ın kahkülleri de çok güzel, ben de seviyorum =))

korktum bi an cidden:KK70: evt öyle yapıcam galiba,, anlatamam yoksa ben yada kuaför anlamaz:d zaten aram hiç ii değil kuaförlerle..

hilary duff'ın kahkülleri de çok güzel, ben de seviyorum =))

sorun genellikle kuaförlerde oluyor zannımca... =)) en iyisi resmi götürmektir. yalnız belki de kesimle alakalı değil fönle, tarama şekliyle veya banyodan sonra verdiği şekillede alakalı olabilir saçların kahkülse denemeni öneririm önce boşuna 'makas altına yatma'mış olursun. a.s.

X