Hamileliği kesinleştiren bir belirti daha var!!!

H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
slm kızlar a.s.eğer hamile olduğunuzdan şüpheleniyosanız bir deneyimimi size açıklayayım canlarım.eğer tüm belirtilerle beraber vajinanızda olağandan fazla yumuşaklık ve renk değişimi varsa bana kalırsa gözünüz aydın kesin hamilesiniz.hadi kızlar haberlerinizi bekliyorum gelişmelerden beni haberdar edin lütfenyerimsenibeninşallh hamileyizdir.Amiiiiiiiin

canım sen nerden öğrendın bu bılgıyı

bitanem ben 2 kez hamile kaldım ve yaşadım ordan biliyorum...

sagol canım aklamda bulunsun bılgın ıcın sagol

ama canım ona kalırsa bazı kadınlarda hamilelikte yaşanan çoğu şeyi yaşamaz buna ne dersin.ben bilgilendireğim istedim.bitanem hiç hamile kaldınmı?

belirtiler kişiden kişiye değişiyor ama neticede buda bir belirti ve gerçektende dediği gibi yaşayan olabilir yardımın paylaşımın için tşk hüzün yaprakları:KK66:

:1shok:peki en erken ne zaman belli olur ki :uhm:

loveli'cim en erken 1 hafta önce galiba tam hatırlayamıyom...

Anacim merak ettim.Vajinanin yumusadigini hadi iliski aninda farkettin diyelim ama bence buda zor.Renginin degistigini nasil oluyor ben normal rengini bilmiyorum ki renginin degistigini anlayim.Ne cahli kalmisim Allhaim:)

Hüzün yaprakları canım öncelikle verdiğin bilgi için teşekkür ederim.Bunu bir kaç arkadaşımdan daha duymuştum onların da tecrübeleri bu yöndeydi.Canım ben sana şunu sormak istiyorum.Benim göğüslerim hafif hafif sızlıyor ama karıncalanma gibi bişey oluyor ama göğüs uçlarım batıyor adetime ne kadar kaldığını bilmiyorum.çünkü geçen ay 8 gün erken oldum dolayısıyla bu ay ne zaman olurum bilmiyorum.senin de hamileliğinde böyle şeyler oldu mu?Canım bir de ben de acayip bi şişkinlik var.sanki her an adet olacakmışım gibi.Bu tür şeyler olabilir mi cevap verirsen sevinirim.

Anacim merak ettim.Vajinanin yumusadigini hadi iliski aninda farkettin diyelim ama bence buda zor.Renginin degistigini nasil oluyor ben normal rengini bilmiyorum ki renginin degistigini anlayim.Ne cahli kalmisim Allhaim:)

canım benim nasıl anlarsın biliyormusun.hani günlük lavabo ihtiyacından sonra temizlik esnasında anlarsın daha çok kayganlaşmış gibi his verir rengine gelince afedersin çocuk palnlıyorsun hemen o ay vajinanın rengini bi kontrol et (mesela koyuysa rengi pembemsi bir hal alıyo).ok bitanem..yerimseniben

Hüzün yaprakları canım öncelikle verdiğin bilgi için teşekkür ederim.Bunu bir kaç arkadaşımdan daha duymuştum onların da tecrübeleri bu yöndeydi.Canım ben sana şunu sormak istiyorum.Benim göğüslerim hafif hafif sızlıyor ama karıncalanma gibi bişey oluyor ama göğüs uçlarım batıyor adetime ne kadar kaldığını bilmiyorum.çünkü geçen ay 8 gün erken oldum dolayısıyla bu ay ne zaman olurum bilmiyorum.senin de hamileliğinde böyle şeyler oldu mu?Canım bir de ben de acayip bi şişkinlik var.sanki her an adet olacakmışım gibi.Bu tür şeyler olabilir mi cevap verirsen sevinirim.

aysimacım ben teşkkr ederim.eğer sende adet düzensizliği varsa kısa yol olarak test yap derim biliyorsun adet belirtileriyle gebelik belirtileri çok benziyo.birde sen adet ne kadar aralıklarla görüyosun onuda hesapla bir ayı geçmişsede yap test. inşllh hamileyizdir:Saruboceq:

valla ilk kez duyuyorum ben hic dikkat etmedim..
olabilir tabi ihtimal...

Canım benim adetime daha çok var.ben sadece bu ay erken oldum.Bir de bugün kahcerengi lekelenmem oldu ben adet oluyoruım sandım ama bitti reglime 15 gün var

Canım benim adetime daha çok var.ben sadece bu ay erken oldum.Bir de bugün kahcerengi lekelenmem oldu ben adet oluyoruım sandım ama bitti reglime 15 gün var

rengline 15 gun kala bole bi kahverengi lekelenme oludysa bu yumurtalamadanda kaynaklanan bir lekelenme olabilir ?? çünkü tam yumrtlama zamanların gibi geldi bana adetin 15gun var demişin çünkü...çalışamalara hız ver bence cnm kaydirigubbakcemile3

ahh hüzün senin dediğin gibi yumuşak ve kaygan ama ateşim düşüyor yani adet oluyorum keşke dediğinin doğru olduğunu söyleseydim ama yine takipte olcam

Birde bel ağrisi çok oluyor sanirim benim ablamin beli çok ağriyormuş hamileliğin ilk günlerinde ama daha bilmiyordu hamile olduğunu

X