Catlatma ignesi ile hamile kalanlar,kalmayi bekleyenler..

eee kizlar nerdesiniz bilmiyorumkismile bugun kan testi yaptiracaklarrrr sizi bekliyoruzz kaydirigubbakcemile5 guzel haberlerle gelirsiniz umarim hihoyyyt

eee kizlar nerdesiniz bilmiyorumkismile bugun kan testi yaptiracaklarrrr sizi bekliyoruzz kaydirigubbakcemile5 guzel haberlerle gelirsiniz umarim hihoyyyt

ben yarın yapayım diyorum testi.. ya senın durumunu merak edıyorum senle aynı gun iğne olmustuk cunku bende gogus agrısı yok bulantı basdonmesıde yok anlayacagın belırtı falan yok sadece arada kasık agrısı ve karın sıslıgı (gaz:kedi:) oluyor onun dısında bısey yok sende durum ne

ben yarın yapayım diyorum testi.. ya senın durumunu merak edıyorum senle aynı gun iğne olmustuk cunku bende gogus agrısı yok bulantı basdonmesıde yok anlayacagın belırtı falan yok sadece arada kasık agrısı ve karın sıslıgı (gaz:kedi:) oluyor onun dısında bısey yok sende durum ne

bende kasik agrisi ve bacak agrisi var canim bilmiyorumkismile ne tuaf dimi... gögüslerimde bisi yok ne agri ne Büyüme mafoldumben en cok da ondan umutsuzum yarin sonucu mutlaka yazz insalah hamilesindirr :Saruboceq:

ben yeni kan testi yaptirdim sonuclari aksam 5 te alacam cok heycanliyim. bu sabah midem bulandi ilk defa oluyo insallah hamileyim.

amma geç veriyolar sonucu yaw akşama kadar ne incelicekler :)) hadi bakalım saat 5 te müjde verisin

kızlar topiğinize bayıldım benide alın aranıza geçen ay çatlama iğnesi oldum tutmadı.bu ay cumartesi tekrar olacam ama bu sefer iğne değişik morfinin içinde ve özel ambalajda 82 tl fiyatı sizin iğneleride yazarsanız hadi hayırlısı sizlerden güzel haber almak benim için büyük mutluluk haberlerinizi yazın

canım sen daha test yapmadın mı ben pazartesi günü yapıcam adetime bi gü kala inşallah hamileyimdir

kızlar test sonucum 0.88 yanı negatıf olmadı bu ay reglıme 6 gun var.doktor adetın gecınce tekrarlayalım dedı ama benım hıc umudum yok artacak degermı yanı bu kaldı yanı bu ay

kızlar test sonucum 0.88 yanı negatıf olmadı bu ay reglıme 6 gun var.doktor adetın gecınce tekrarlayalım dedı ama benım hıc umudum yok artacak degermı yanı bu kaldı yanı bu ay

çok üzüldüm canın senin adına ama adetini bekle umutsuzluga kapılma belkide hamişsindir bnce testi tekrarla derim ben

kizlar ya karnima dayanilmaz bir agri saplanyo 4-5 saniye suryo duruyo. boyle gunde bir kac defa oluyo sizde olyo mu? neyin habercisi bir fikriniz varmi?

ben yeni kan testi yaptirdim sonuclari aksam 5 te alacam cok heycanliyim. bu sabah midem bulandi ilk defa oluyo insallah hamileyim.

ayy hadi bakalim bak bende heyecanlandim simdiolumunekankayizsmile guzel haberlerini bekliyoruz insallah hamilesindirr:CüvCüv:

kızlar topiğinize bayıldım benide alın aranıza geçen ay çatlama iğnesi oldum tutmadı.bu ay cumartesi tekrar olacam ama bu sefer iğne değişik morfinin içinde ve özel ambalajda 82 tl fiyatı sizin iğneleride yazarsanız hadi hayırlısı sizlerden güzel haber almak benim için büyük mutluluk haberlerinizi yazın

merhaba.. aramiza ho$geldin burasi catlatma igneleriyle sonuc bekleyenler le dolubilmiyorumkismile umarim gelecek ay guzel sonuclar alirsinolumunekankayizsmile bende bu ayin 12 sini bekliyorum test yapilacak eyvahedigeldismile ignelerin fiyatini bilmiyorum ben yurtdisinda yasiyorum ama anladigim kadariyla türkiyede daha pahali

üzülme canim demekki hayirlisi buymu$ diceksin:teselli: gelecek ay guzel haberlerle gelirsin insallah dualarimiz seninleolumunekankayizsmile

akasia arkadasim hala agrilarin varmi baska ne belirtilerin var bende sadece kasik agrisi var yaa sanki olmadi bu ay:gitme:

evet canim ya kasik agrisi, gogus agrisi,bu sabah ilk defa fena sekilde mide bulantisi, simdide midem bulanyo ama az cok deil, sik idrara cikma, insallah bunlari catlama ignesi yapm
yodur insallah hamileyim. 2 inci kez yaptiriyorum catlma ignesini bu defada olmazsa ne olur bilmiyorum ama kendimi bu konuda cok suclu hissediyorum esime karsi o beni anliyo ama olmazsada olur dyo ama ben yapamyorum iste anne olmak istiyorum ya anneee!!!

Son düzenleme:
evet canim ya kasik agrisi, gogus agrisi,bu sabah ilk defa fena sekilde mide bulantisi, simdide midem bulanyo ama az cok deil, sik idrara cikma, insallah bunlari catlama ignesi yapm
yodur insallah hamileyim. 2 inci kez yaptiriyorum catlma ignesini bu defada olmazsa ne olur bilmiyorum ama kendimi bu konuda cok suclu hissediyorum esime karsi o beni anliyo ama olmazsada olur dyo ama ben yapamyorum iste anne olmak istiyorum ya anneee!!!

cok iyi anliyorum seni mafoldumben sende neguzel gene bitakim belirtiler varmi$ sende bende onlar bile yok :sinifsinif: anne olamamak cok aci 3 yillik evliyim 2 yildir yanip tutu$uyorum anne olabilmek icin ohaoldumsmile ama olmadimi olmuyor.benim esimde olmazsa olur diyor ama bende sabir kalmadi artikmirmirmirmir Allah kalbimize göre versin arkadasim

kesinlikle haklisin bende 3 senelik evliyim daha 21 yasindayim ama sonucta evliyim yani evlilik demek anne baba olmak demek. ama genede allah en iyisini bilir. olmazsa turkiyede denemek istyorum orda daha iyiymis dyolar bakalim turkcem iyi olmasada genede gidip basvurucam gerekli yerlere.

bende erken evlendim senin gibi 23 yasindayim ama kaydirigubbakcemile5 gercekten dedigin gibi evli olunca insan istiyor ya$a bakmiyor bazi seyler ve ilk yillardan sonra artik bisilerin eksikligini hissediyorsun :eek: Rabbim duyar sesimizide ayni anda hamile kaliriz insalaah...türkiye konusundada yani turkcen iyi gözüküyor ama once bulundugun yerde dene derim baktin olmuyor arastirirsin artik ve deneyimi olan iyi sonuclar alan birileri yönlendirsin seni

tabi yazmasi kolay olyo birazda yazilanlara bakiyorum ona gore cumle kuryorum:eek: allah tan hayirlisi neyse ben cikyorum isim var yemek yapacam aksam yazarim sonucu

X