Ankara Akay Hastanesi hangi Doktor?

ZuZuu

kelebeğimm koynumda
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
7.352
112
selam kızlarr..32. haftanın içindeyiz..bu zamana kadar 29mayıs hastanesine gidiyodum hatta doğumu da orda yapmayı düşünüyodum...ama fikrim değişti akay hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum artık..ama sorun şu ki bisürü kadındoğumcu war orda we ben hiçbirini tanımıyorum..özellikle bayan doktor istiyorum ,kime gidiym :)

akayla ilgili bilgim yok ama ben sana balgattaki akropol hastanesini önerebilirim.illa bayan dr istersen orada nurten hn var.ben tesadüf eseri gittim ve gerçekten insanı rahatlatıyo ve benim sormadığım şeyleri bile uzun uzun anlattı.fiyatlarıda diğer özellere göre çok makul.araştırmanı tavsiye ederim.

akayla ilgili bilgim yok ama ben sana balgattaki akropol hastanesini önerebilirim.illa bayan dr istersen orada nurten hn var.ben tesadüf eseri gittim ve gerçekten insanı rahatlatıyo ve benim sormadığım şeyleri bile uzun uzun anlattı.fiyatlarıda diğer özellere göre çok makul.araştırmanı tavsiye ederim.

akropolu daha önce hiç duymamıştım..yeni bi hastane mi?? bi araştırıym bakiimm..teşekkürler..

kimselerden ses çıkmayınca aradım hastaneyi emine gül savcıdan randewu aldım,en erken o warmış..inşallah memnun kalırımm

Geçenlerde Bir arkadaşım epidural sezeryan ile akayda tolga bey ile doğum yaptı
ınanılmazdı.videoya falan çekmişler.
Ben Serdar orala gidiyorum ama tavsiye ederim cnm

Geçenlerde Bir arkadaşım epidural sezeryan ile akayda tolga bey ile doğum yaptı
İnanılmazdı.videoya falan çekmişler.
Ben Serdar orala gidiyorum ama tavsiye ederim cnm

saol canım ilgin için.. opuyorumnanaktan

zuzuuu ben 8 haftalık hamileyim ve Akaydan gül savcı hanımdan randevu aldım sırada o varmış sen memnun kaldınmı herkez tolga bey diyor acaba değiştirsem mi cevap bekliyorum en kısa zamanda tşk

Bende Akay hastanesine ilk defa bugün gidicem,Tolga Beyden randevu almıştım.Akşama sizlere yazarım..

zuzuuu ben 8 haftalık hamileyim ve Akaydan gül savcı hanımdan randevu aldım sırada o varmış sen memnun kaldınmı herkez tolga bey diyor acaba değiştirsem mi cevap bekliyorum en kısa zamanda tşk

kalmadım canımm..yani eski doktorumdaki ilgiyi güleryüzü görmediğim için belki de..çok soğuk geldi bana,muayenemi olup gidiyorum..tabi durup duurp doğuma biay kala gittiğim için iplemiyoda olabilir beni:))) gerekli ölçümleri filan yapıyo tabi bilgi weriyo ama çok kısa sürüyo muayenesi..bide dedim ya güleryüz önemli benim için..pek ööle biri diil

sağlıkla al iişallah kucağıan yawrunu..

Bende Akay hastanesine ilk defa bugün gidicem,Tolga Beyden randevu almıştım.Akşama sizlere yazarım..

tolga beyden memnun kalmıyanı görmedim cnm..

arkadaşlar Tolga bey gayet ilgili davrandı.Bebeklerimiz 8 haftalık 4 gün olmuşlar şu an bi sıkıntı yok dedi.Bütün sorularımı cevapladı yaklaşık 20 dakika falan kaldık doktorun yanında..Bebeklerimizin kalp atışlarını duyduk çok şükür.Tolga bey çok ilgilendi..Ben memnun kaldım..

ay evet bnde akay.da tolga bey ii die duymuştum bide güvende sibel hanım iyiymiş cnm

arkadaşlar Tolga bey gayet ilgili davrandı.Bebeklerimiz 8 haftalık 4 gün olmuşlar şu an bi sıkıntı yok dedi.Bütün sorularımı cevapladı yaklaşık 20 dakika falan kaldık doktorun yanında..Bebeklerimizin kalp atışlarını duyduk çok şükür.Tolga bey çok ilgilendi..Ben memnun kaldım..

maşallah canım..sağlıkla geçir inşallah hamileliğini..ikiz bebekmi bekliyosunn

Tolga bey çok yoğun eskisi gibi değil ama yinede ilgili...Az kalmış zuzum doğumuna artık biryer seçmelisin cnm

Tolga bey çok yoğun eskisi gibi değil ama yinede ilgili...Az kalmış zuzum doğumuna artık biryer seçmelisin cnm
haklısın canım gün sayıyoruz artık..akayda olcak doğum..pek memnun kalmasamda dewam ediyorum gül hnma..nası olsa yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik..hem zaten doğuma girme garantisi wermedi takip ettiğim bi hasta diilsin dedi..ogün artık hangisi denk gelirse..
Allah nasip ederse evet ikiz bekliyoruz..Çok güzel bir duygu rabbim herkese yaşatsın inşallah..

oyy negüsel..opuyorumnanaktan

Arkadaşlar Tolga bey Güven hastanesinde de doğum yaptırıyormuş..Doğum ücretide 1000 tl..

kızlar bende akay hastanesine gidiyorum gül hanıma çok memnundem fakat bu hafta hastaneden ayrılmış şimdi ne yapacağımı bilmiyorum bana oradaki sekreterler coşkun bey için randevu yadılar cumartesi ona gidecem tolga bey için hastanede normal gebelere bakmıyomuş tüp bebekle ilgileniyomuş fakat muaynehanesine gidildiğinde bakıyomuş nuayne ücreti 160 tl arkadaşım özeline gidiyo oradan biliyorum

kızlar bende akay hastanesine gidiyorum gül hanıma çok memnundem fakat bu hafta hastaneden ayrılmış şimdi ne yapacağımı bilmiyorum bana oradaki sekreterler coşkun bey için randevu yadılar cumartesi ona gidecem tolga bey için hastanede normal gebelere bakmıyomuş tüp bebekle ilgileniyomuş fakat muaynehanesine gidildiğinde bakıyomuş nuayne ücreti 160 tl arkadaşım özeline gidiyo oradan biliyorum

coşkun bey den memnun kaldınız mı, çok merak ediyorum.

X