Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel bakır saç rengim - amca ben hayatımda hiç dip boya yapmadım. ( fotoğraflı )

Paleland

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
376
318
saçımı hayatımda ilk defa kuaförde boyattım. karamel içinde biraz bakır vardı. ilk hali daha şugardı. şimdi acıldı sacıldı bişeyler oldu. kızıllığı kalmadı :KK43: fotoğrafta da görüldüğü üzere dip boyam geldi. ama ben hayatımda hiç dip boya yapmadım ve nasıl yapılır da bilmem. saçımı komple boyamak istiyorum. garniere nin bakır kızılına. biraz kızıl olsun istedim. SORUM: ben sacımı komple boyayacağım, diplere işlem uygulamam gerekir mi. gerekirse ne yapacağım. evde kolestonun yoğun sac acıcısı var. dibine onu mu sürmem lazım. sürdükten sonra yıkamam, kıurutmam bu boyayı komple öyle mi sürmem lazım. yoksa boyaya mı dökmem lazım. her genc kız kendi diplerini kendisi boyayabilmelidir. :) saç acıcı vesaire cok yabancı olduğum şeyler. boyalarım ve ben cevabınızı bekliyoruz :KK43:

not: bana kuaföre git demeyin, kendim öğrenmek istiyorum. Balık tutmayı öğretin bana.

Bu sacımın şimdiki hali:

http://i51.tinypic.com/op8dok.jpg

Bu da sacımı komple boyamak istediğim, yakınındaki kardeş rengimiz: (bence)
http://www.europlus.shop.by/pics/items/6.46%20-%20Ognennyii%20mednyii_a.jpg

Son düzenleme:
Diplerin cok koyu, boyamadan önce acman gerekebilir. Ama diplerini %9luk oksidanla boyarsan kutudakine yakin bir renk olabilir.
Eger diplerini accaksan; önce aciciyi normal boya sürer gibi sürüp bekletiyorsun, sonra yikayip kuruluyorsun saclarini. Daha sonra en az bir gün bekleyip istedigin renge boyuyorsun saclarini.

Diplerin cok koyu, boyamadan önce acman gerekebilir. Ama diplerini %9luk oksidanla boyarsan kutudakine yakin bir renk olabilir.
Eger diplerini accaksan; önce aciciyi normal boya sürer gibi sürüp bekletiyorsun, sonra yikayip kuruluyorsun saclarini. Daha sonra en az bir gün bekleyip istedigin renge boyuyorsun saclarini.

çook mersiler efendim ^_^

boyayacağın renk koyu bu arada ve daha kızıl. senin saç rengine yakın olan tarçın bakır var.
palette saç açıcı al önce, diplerini aç, hızlı hızlı boya diplerini tabii. diplerin açılınca komple boya saçını.

ben senin şu anki saç rengini çook sevdim çok cici bi turuncumsu yavruağzı , bu aralar bu renklere bitiyorum :82:, kızıllık değilde daha bi bakırlık verebilirsin daha çarpıcı olur... Renk çok güzel :KK51:

bence yapmadan önce bi kere daha düşün kendi rengin daha güzel sonra o renkten bide dönmesi var saçların yıpranmasıda cabası :KK43:

X