annemle babamı ilişkiye girerken gördüm....

--
konusmam pek bişey değiştirir mi bilmem anneme kavgayla anlatmak lazım ancak öyle anlayan cinslerden..
anneme gidip desem şöyle olucak :
Anne lütfen özel şeylerinizi gece ben uyuduktan sonra yapın seslerden rahatsız oluyorum !
Annem : ahahhahahah tamam hahaha sen bizi mi dinliyosun hahahaha diye kahkaha atar

Annen hep mi böyle rahattır yoksa,bu konuda mı böyle ?
Belli ki çok etkileniyosan,gerekiyosa dediğin gibi kavga ederek derdini anlat

sesten etkileniyorsan müzik aç sende kullaklıkta takabilirsin ve onlar orada ne yapıyor diye düşünme.onlar birbirlerini hala seviyorlar diye düşün.

--
zaten uyku problemim var geceleri karanlık korkum oldugu için zor uyuyorum ..
Ama işte 1.ye susarum 2.ce susarım 3.cüye susarımda artık yeter yani çocuklarının oldugunun bi farkına varsınlar artık

--
bi tane abim var o da anlıyo hatta anneme çok kızıyo herşeyi çok zamansız yerinde söylemiyosun diye ama işte o da pek ses çıkartmıyo...

demekki konuşmak kar etmiyor bu durumda bari söyleyin sağlam bi yatak alıp duvalarada ses izalasyonu yaptırsınlar ...
birde konu başlığında ''gördüm '' yazdınız sadece sesler duymuşsunuz ???

kaç yaşındasın
piskolog olduğunu yazmışsın
nasıl konuşucağını psikologsun ya daha iyi bilmen gerekir
ya akşam akşam
ne anlatmalarını bekliyosun insanların
kim kimi yakalamış onumu dinlemek istiyosun
anladıysan sende al kulağına kulaklığını müzik dinle uyumaya çalış
ne dinliyosun
sendede merak diz boyu
annem babam nezaman kahkaha atcaklar diye
koskoca çocuksunuz sizin uyumanızımı beklicek kadın bide gelmiş konu açıyosun
annene söyle bidaha ilişkiye girmeden önce seni ayaklarında sallayarak uyutsun
sonra işine baksın
emi güzel kızım
allah ım akıl ver pskolog kızımıza

Annen hep mi böyle rahattır yoksa,bu konuda mı böyle ?
Belli ki çok etkileniyosan,gerekiyosa dediğin gibi kavga ederek derdini anlat

--
bizle konusurken pek çekinmez yani
demek ki artık öyle yapıcam kavga edicem ... kavga edincede gider hemen babama yetiştirir (annemin ağzında bakla ıslanmaz ) babama yetiştirince alay konusu olurum gülerler

kaç yaşındasın
piskolog olduğunu yazmışsın
nasıl konuşucağını psikologsun ya daha iyi bilmen gerekir
ya akşam akşam
ne anlatmalarını bekliyosun insanların
kim kimi yakalamış onumu dinlemek istiyosun
anladıysan sende al kulağına kulaklığını müzik dinle uyumaya çalış
ne dinliyosun
sendede merak diz boyu
annem babam nezaman kahkaha atcaklar diye
koskoca çocuksunuz sizin uyumanızımı beklicek kadın bide gelmiş konu açıyosun
annene söyle bidaha ilişkiye girmeden önce seni ayaklarında sallayarak uyutsun
sonra işine baksın
emi güzel kızım
allah ım akıl ver pskolog kızımıza
---
psikolog değilim henuz daha okul okuyorum ...
yardım etmiceksen sorun yaratmana gerek yok senıde anlıyorum...
merak ettiğim falan yok ne merak edicem onları yaptıgı şeyleri ya

--
zaten uyku problemim var geceleri karanlık korkum oldugu için zor uyuyorum ..
Ama işte 1.ye susarum 2.ce susarım 3.cüye susarımda artık yeter yani çocuklarının oldugunun bi farkına varsınlar artık

çocukları var diye cinsel hayat yaşayamazlar mı? bence yanlış düşünüyorsun.annene güzellikle o işi yaparken müzik açmasını istersin yada sen açarsın müziği.öyle bir başlık açmışsın ki sanki kapı açık önünde sevişiyorlar.kapıyı kitliyormuş oda onların mahremiyeti istediğini konuşur yapar.

çocukları var diye cinsel hayat yaşayamazlar mı? bence yanlış düşünüyorsun.annene güzellikle o işi yaparken müzik açmasını istersin yada sen açarsın müziği.öyle bir başlık açmışsın ki sanki kapı açık önünde sevişiyorlar.kapıyı kitliyormuş oda onların mahremiyeti istediğini konuşur yapar.

--------------
tamam ...

1 Canım merakımı af buyur sen kaç yaşındasın acaba ?
2 Okul flan demişsin sizin okullar tatil olmadı mı :O ?
3 Tabı kı de annenın yaptığı hoş değil na mahremlik diye bişey var yanı bu tür konularda dikkat etmeli helede ergenlikte bir çocuğu varsa
4 Umarım konuşunca düzelir hadi annen bu işte biraz yumuşak davranıyoda babalar böyle olmaz ne bileyim babanın daha ağır olması lazım valla ne diyeceğimi ilemedim tuaf

anneyle baba tabıkı ilişkıye gırecek bu normal bır sey ama her şeyin bır yordamı var koskoca cocugun varsa fazla gurultu etmeden yaparsın.çocugunun yanında terledın tabı hahaha felan demezsın yanı

İtiraf etmeliyim ki çoğu mesaja istemsiz sırıttım. :KK1: Benim de ablam böyle bi duruma maruz kalmıştı. Kızın psikolojisi bozulmuştu. :KK9::KK9::KK9: Gülüyorum çünkü bu bizim aramızda espri konusu olmuştu. Tamam bana da anlattığında yakıştıramamıştım onlara... Ama sonrasında "gayet normal şeyler bunlar" diyorsun... Hatırladıkça hala güleriz mesela... Ablam anneme şakayla karışık durumu ima etmişti. Kadın utandı tabi... :KK1: Ama durur muu yola devam. Yani ediyordur herhalde... :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bu arada yaşın kaç? Biz o zamanlar 17- 18 falandık... O dönemlerde sarsıcı etksi oluyor tabi... :KK9:

1 Canım merakımı af buyur sen kaç yaşındasın acaba ?
2 Okul flan demişsin sizin okullar tatil olmadı mı :O ?
3 Tabı kı de annenın yaptığı hoş değil na mahremlik diye bişey var yanı bu tür konularda dikkat etmeli helede ergenlikte bir çocuğu varsa
4 Umarım konuşunca düzelir hadi annen bu işte biraz yumuşak davranıyoda babalar böyle olmaz ne bileyim babanın daha ağır olması lazım valla ne diyeceğimi ilemedim tuaf

--
babam ağır zaten...

bu olay zaten yaklasık 1 ay önce yaşandı daha yenı yazma vaktım oldu...

İtiraf etmeliyim ki çoğu mesaja istemsiz sırıttım. :KK1: Benim de ablam böyle bi duruma maruz kalmıştı. Kızın psikolojisi bozulmuştu. :KK9::KK9::KK9: Gülüyorum çünkü bu bizim aramızda espri konusu olmuştu. Tamam bana da anlattığında yakıştıramamıştım onlara... Ama sonrasında "gayet normal şeyler bunlar" diyorsun... Hatırladıkça hala güleriz mesela... Ablam anneme şakayla karışık durumu ima etmişti. Kadın utandı tabi... :KK1: Ama durur muu yola devam. Yani ediyordur herhalde... :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bu arada yaşın kaç? Biz o zamanlar 17- 18 falandık... O dönemlerde sarsıcı etksi oluyor tabi... :KK9:

---
sizin yaş civarlarındayım canım :KK70:
valla cevaplarınız gercekten cok moral verdi banaa amaaaan ne yaparlarsa yapsınlar umrumda değil :KK70:

anneyle baba tabıkı ilişkıye gırecek bu normal bır sey ama her şeyin bır yordamı var koskoca cocugun varsa fazla gurultu etmeden yaparsın.çocugunun yanında terledın tabı hahaha felan demezsın yanı

--
ben zaten yapmalarına kızmıyorum ki doğal bişey herkesın ıhtıyacı var.sadece biraz daha dikkatlı olamazlar mı konusmalarından

gece yarısı olduya cinsel paylaşım saatlerine başladık. hey allahım ya ne desen boş. garipleşti bugünlerde forumdakiler.

--
babam ağır zaten...

bu olay zaten yaklasık 1 ay önce yaşandı daha yenı yazma vaktım oldu...

Baban ağırsa eğer bu durumun size yansımasında önem göstermesi lazım. Neyse canım annenle konuş umarım düzelir evin en büyüğü sen mısın canım

X