Ersağ ürünlerini duyanlar, kullananlar, bilenler....

kızlar, tecrübe eden varsa lütfen bana damla, genel temizleyici ve mobilya temizleyici arasındaki farkları anlatabilir mi? damladan 1-2 damla koy genel temizlik elde etmiş olursun diyor. e aynı karışımla mobilyaları da silebilirsin diyor. damla her işimizi görecekse genel temizlik, mobilya temizleyici almayalım mı? Bu arada bir arkadaşım genel temizlikle evini temizledikten sonra evinden çıkan böcekler çıkmamaya başlamış, temizlediği suyu wc ye dökünce wc deki böceklerinden de kurtulmuş

bu harika bir haber.çünkü lojmandayım ve malum yazın böcek çıkacake diye şimdiden kara kara düşünüyorum.önceki evimde de vardı.heryeri sürekli ilaçladığım halde.şuan oturduğum evde de 6 ayda bir ilaçlamayı planlıyorum.martta tekrar ilaçlama zamanım geliyor.dediğiniz haber bir nebze içimi ferahlattı.oda spreyleri için de aynı şeyleri yazıyorlar.şubatta inşallah yeni ürünlerime kavuşup bu sorunu yaşamadan hallederim.Ersağ ile sileceğim diye yeni mop aldım bekliyorum bir aydır yerleri silmiyorum iyi mi :KK9: Allah'tan kış diye gelen giden yok,çoluk çocukta yokta.Kimse çakmıyor :KK9:

Evet Ersag urunleri haşere kovucudur.yerleri genel temizlikle silmek yeterli bunun icin .koridorlar banyo wc de banyo wc temizleyiciyle temizleniyor zatensorun yok.

Uçan böcekler ve örümcekler içn ozel oda spreyi tamamdirrrrr.

Temizleyicilerle ilgili daha once birçok kez yazmıştım.bu sefer sadece mobilya temizleyiciden bahsedeyim: 1. Litre suya kendi küçücük kapagiyla 5 kapak ekliyorum.mikrofiber bez ile silip ardından kuruluyorum.eger mobilyalarınız benimki gib koyu renk ise tozdan kurtuluyorsunuz.cok cok cok memnunum onceden silip arkamı donsem yeniden tozlaniyordu.simdi Cook rahatladım.

Hem mobilyaları hem camları hem de aynaları temizlemede kullanılıyor.

Ay neler neler yazmışsınız kaynatmışsınız ben yoktum misafirlerim var da.. Kayınvalidemler geldi. Masaj kremini yüz temizleme sütünü ve toniğini çok beğendi yarın sipariş vericez :) çamaşır bulaşık tozlarını da anlattım da pek sıcak bakmadı normal deterjan kullanmadan yapamaz çünkü illa bişeyle market deterjanıyla karıştırcak :))

Son düzenleme:
dün arkadaşlardan birisinin toz bulaşıkmatiği evye için kullandığını okumuştum zaten Ersağ kataloğunda böyle bir bilgi vardı unutmuşum.Hazır hatırlamışken deneyeyim dedim.dün akşam bulaşıkmatikle mutfak evyesini ovdum.bu bulaşık sıvısından daha güzelmiş.mutfak evyem derinlemesine iyice temizlendi ve parladı :KK52:
diş macununu kullanmaya başladım.dişlerimi diş tozu ile fırçalıyormuş hissi verdi :)

yalnız Ersağ kullanmaya başladıktan sonra.Sürekli bulaşık sıvısının içinde ellerim,ona alıştı.lavaboda normal sıvı sabun kullandığımda tahriş olmaya başladı ellerim.Önceden kullandığım sabun çok iyi geliyordu.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar. geçmişi okumuştum ama şu an aklıma teker teker yazacak kadar bir şey gelmiyor. sadece şu çıkarımı çıkardığımı hatırlıyorum: ersağdan kozmetik ürünü almamak lazım. temizlikte eyvallah. cüzi miktarda olsa da koymasınlar dimetikon, koyacaklarsa yapmasınlar. artı temizlik ürünlerinde uzmanlaşsalar, bu kimyasal maddelerin yüzde kaç konulduğunu ilan etseler çok daha iyi olur. ama tabi marketteki bol parabenli kremlere nazaran ersağ kremlerini kullanmak iyi bir seçenek:KK31:

yalnız Ersağ kullanmaya başladıktan sonra.Sürekli bulaşık sıvısının içinde ellerim,ona alıştı.lavaboda normal sıvı sabun kullandığımda tahriş olmaya başladı ellerim.Önceden kullandığım sabun çok iyi geliyordu.

Onceden elleriniz bitkisel urunle karşılaşmadığı icin diger kullandiginiz iyi geliyordu demek :13:

Ay neler neler yazmışsınız kaynatmışsınız ben yoktum misafirlerim var da.. Kayınvalidemler geldi. Masaj kremini yüz temizleme sütünü ve toniğini çok beğendi yarın sipariş vericez :) çamaşır bulaşık tozlarını da anlattım da pek sıcak bakmadı normal deterjan kullanmadan yapamaz çünkü illa bişeyle market deterjanıyla karıştırcak :))

benzer kayınvalidelere sahibiz desene:KK1::KK1:

çamaşır suyunun dibine vuracak, çamaşır makinesine deterjan, çamaşır suyu, leke çıkarıcı atacak, keza bulaşık makinesine çamaşır suyu ekleyecek, koca tableti koyacak..... ahh ahh..
en son gittiğimde tuvalete girdim, çamaşır suyuyla temizlemiş tabi.. çıkana kadar akla karayı seçtim, boğuluyordum içerde neredeyse.. sonunda tehdit ettim.. sen torun istiyorsun ama ben hamile kalayım, sen çamaşır suyu kullandığın sürece gelmiycem senin evine dedim... pek ciddiye almadı, güldü geçti... ama ben ciddiydimm..:KK1::KK1:

Kızlar ben kozmetik urunleriyle ilgili birseyler paylaşmak istiyorum.

Tuy azaltici losyondan cok memnunum.urun tamamen amacına yönelik üretilmiş.bana bile etki ettiyse super diyorum.

Masaj kremi de başucu agrikesicim oldu artık.bu kremin yaptıklarına bakarsak aynı fiyatta ve boyutta piyasada emsali yok zaten.

Akne losyonu ciltteki sivilce,akne ne varsa yok ediyor ama ben baska özelliklerini de test ettim kızlar.oncelikle hemoroide cok iyi geliyor.cilt yenilemeye birebir özellikte bir krem.
Gecen gun talihsiz bir sekilde kizimin boynu yandı anında bulasik sıvısı sürdüm.o denli bir yanığın acisini 5 dk icinde geçirdi. Su toplamasına izin vermedi. Oyuklar vardi zor bakıyordum.2 gunboyunca sadece bulasik sıvısı sürdüm.sonra da akne losyonu sürdüm her gun.cok sukur cok guzel iyileşti. Deri yenilendi ve bu süreç boyunca kiziminhic canı yanmadı.kremin icerigindeki dulavrat otu
Ve sinirli ot 'un etkisiyle bu sonucları aldım.herhangi bir yanetkisi olmayan bitkisel bir kremle kizimin yanığını tedavi ettigim icin cok mutluyum.

Kısacası kozmetik ürünlerinden de ben cok cok memnunum.

biz akne losyonundan bir kar göremedik, sadece ilerlemeyi durduruyor sürdüğümüz günlerde :44: temiz cilde uyguluyoruz her gün.
ayak bakım spreyi almıştım, ama onu da düzenli kullanmadım. ayaklarım bazen kokuyor da, pek ayakkabım yok, aynı şeyi giyince de haliyle oluyor:KK17: onu da koktuğu günlerde ayaklarımı yıkayıp kullandım, çok çabuk emiliyor ve o günlük koku olmuyor.
masaj kremi bende ağrıyı tamamen yok etmiyor ama etkili bir şekilde acısını azaltıyor :KK31:

biz akne losyonundan bir kar göremedik, sadece ilerlemeyi durduruyor sürdüğümüz günlerde :44: temiz cilde uyguluyoruz her gün.
ayak bakım spreyi almıştım, ama onu da düzenli kullanmadım. ayaklarım bazen kokuyor da, pek ayakkabım yok, aynı şeyi giyince de haliyle oluyor:KK17: onu da koktuğu günlerde ayaklarımı yıkayıp kullandım, çok çabuk emiliyor ve o günlük koku olmuyor.
masaj kremi bende ağrıyı tamamen yok etmiyor ama etkili bir şekilde acısını azaltıyor :KK31:

Tüm urunleri Ersag duş jeliyle cildinizi temizledikten sonra kullanmalısınız kural bu yani.Baska urunlerle etkili sonuc vermesi beklenemez...

Ayak kremi ve spreyi birlikte kullanıldığında en iyi sonucu veriyor.ama eger ayakkabıya koku işlemişse ayağa ne yapsanız geçecektir.ayakkabiyi giymediginiz gun icine ersag ayak spreyi yoksa Ersag oda spreyi sıkıp bolca karbonat döküp serin bir yerde bekletin.esimin spor ayakkabılarında cok ise yarıyor.mactan geldikten sonra haliyle kokan ayakkabılar bu yöntemle miss gibi oluyor.

ArKadaslar bitkisel kökenli urunleri hem kullanma talimatına birebir uyarak hem de düzenli ve surekli uygulamak gerekiyor.cildi arindirma süresini unutmayip sabırsız davranmamaliyiz....

Tüm urunleri Ersag duş jeliyle cildinizi temizledikten sonra kullanmalısınız kural bu yani.Baska urunlerle etkili sonuc vermesi beklenemez...

Ayak kremi ve spreyi birlikte kullanıldığında en iyi sonucu veriyor.ama eger ayakkabıya koku işlemişse ayağa ne yapsanız geçecektir.ayakkabiyi giymediginiz gun icine ersag ayak spreyi yoksa Ersag oda spreyi sıkıp bolca karbonat döküp serin bir yerde bekletin.esimin spor ayakkabılarında cok ise yarıyor.mactan geldikten sonra haliyle kokan ayakkabılar bu yöntemle miss gibi oluyor.

oda spreyi yoksa bile karbonat tek başına da baya iyi geliyor.. ince çoraplarla giydiğim ayakkabılar hep başımın belasıdır. karbonatı öğrendiğimden beri aklıma geldikçe uyguluyorum..

merhaba, bulaşık tozundaki sorunlar hepimizin malumu onu anladım da çamaşır deterjanını neden bıraktınız acaba? bir de ne kadar zaman kullandınız?

cnm ben 2 yıl kullandım nerdeyse bütün ürünlerini çamaşır deterjanı kullanıldıgında yumuşatıcı kullanmıyoruz malum kimyasal ama bir müddet sonra çamaşırlar kötü kokmaya başladı bende bıraktım ama şunu söyleyim ablamın eşinin sırtında egzama vardı çamaşır deterjanını kullanmaya başladıktan sonra geçti sonra onlarda bıraktı deterjanı şimdi sırtındaki yaralar tekrarlamış
ben sabunlarından çok memnunum el köpügü çok güzel ellerin temizledigini hissediyorsun resmen şuanda tek vazgeçmedigim el sabunu onun haricindekileri bıraktım gibi bişey

aslında en çok kullanmak istedigim üründe bulaşık matik ama oda malum bardaklar renk degiştirdi normal deterjanlarda resmen kokuyor deterjan tabak çanak aslında bulaşıkmatigi düzeltseler çok iyi olucak

X