Cilt Bakımı Ürünleri Madecassol ve bepanten yüzde tüylenme yapıyor!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sidoxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
51
2
merhaba 6 aydır burdan aldığım öneriler doğrultusunda kullandım. şimdi sakallarım var.sarışın olduğum için hiç tüyüm yoktu şimdi erkek olsaydım sakallarımın nasıl olacağını görüyorum kullanacak olanları uyarmak istiyorum.:eek:klava:

bepantene kremin erkeklerin kellik tedavisinde kullanılan ampülleride var zaten ama çabuk iyileştiriyor işte ondanda vazgeçemiyorum ama ben öteki kremi kullanmayı düşünürdum demek öyleymiş hıııı

ayyy hadi yaaa....ben kullanıyordum çok iyi geliyodu üfff......bişeye iyi gelen niye başka bir tarafı bozuyor sinir oluyorum yaaa.

ben madecasol-bepanten ve e vitamini birleştirip kullanıyordum...bepanteni uzun senelerdir herhangi bişeylerde kullandıgımız ve aksi birşey de gözüme ilişmediği için tereddüt etmemiştim.isuwaelis keşke görseymişim senin yazını da..neyse zararın neresinden dönülürse kardır... kullanmam artık.

Eee Arkadaşlar Bişey Soracam Peki Buu çatlarklar Için önerilen Ve Hamişlerin Kullandigi Bepanten Mii Bu Kremm Eeee Oysa Bizdede Tüylenme Olursa

yaaaa arkadaşlar bende bugün büyük bir hevesle alıp kullanmaya başlamıştım neyse kalsın artık peki benim dizimden aşagıda güneşten lekeler oldu ve normalde acık tenli olmama ragmen lekelerden dolayı çok kötü görünüyor ne yapabilirim bacagımın rengini 4,5 ton açmam gerekiyor

yaaa bende bugün arkadaşımdan duymuştum alıp kullanacaktım
ama herkeste yapıyormu illakiii

kızlar kıl köklerini besleyip güçlendiriyosa saçlarımıza sürsek nasıl olurtatlicadiarzu ay neyi nereye süreceğimizi şaşırdık yahu:roflol:

Sidoş'cum bende 2 aydır madecassol sürüyorum yüzüme,emin misin tüylenmeye madecassol un neden olduğuna??

Tüylenmeyi bepanten yapıyor. madecassol değil.

merhaba 6 aydır burdan aldığım öneriler doğrultusunda kullandım. şimdi sakallarım var.sarışın olduğum için hiç tüyüm yoktu şimdi erkek olsaydım sakallarımın nasıl olacağını görüyorum kullanacak olanları uyarmak istiyorum.:eek:klava:

ama banada lazerden sonra tavsiye etmişlerdi
ve uzun süre kullandım :1shok:

:içelim:bende başladım madecassol sürmeye, sivilce izlerine iyi geliyor dediler 6,7 ytl
tüylenmemi yapıyor? sürdüm iki kez bırakayım yoksa? emin msiniz sadece bepanthene mi? doktoor??ambulaaanzzzzzzzzzz:KK70:

ya arkadaşlar ben almak istiyorum bepenthene
cildim için nemlendirici olarak kullanacağım...
ama hangi rengini alacağım lütfen yardım ....

madecassol tüylenme filan yapmazz...ben yüzümede çatlaklarımada sürüyorum..olmadı bişi...doktora danışın bence..saça hiç sürülmez..yapan bephantendr belki..ben birtek saçıma kullanıyorm bephanteni..ampülünü...

ben de sonbaharın başından beri bepanthene kullanıyorum her gece yatmadan önce sürüyorum nemlendirici niyetine, öyle bir sorunum olmadı. aksine yüzümle çok uğraştığım için yara bereler iyileşti. başka bi problemin olmasın eğer yüzünde tüylenme başladıysa? bence bi endokrinolojiye görün derim ben. sonrası daha kötü olabilir.

ya bende kullandım bepantheni her akşam sürdüm bi tüpünü bitirdim.son 1 haftadır dikkatimi çekti sanki biraz tüylenme oldu bende böyle elmacık kemiklerimin üstünde ama sarı duruyolar fisfisfis.bilmiyorum belki herşeyi sürdüğüm içindir.maskeler elma sirkesi falan filan.... neyse allahtan bugün bepanthen yerine hametan krem almıştım oda aynı etkiyi ediyomuş ama kıllanma yaparmı bilemiyorum.bide onu deniyim bakalım nolcak.ya aksakallı dedeye dönerim yada güzel bi cilde kavuşurum

ya ben bu hametan kremi aldım ama mavisinden üzerinde pomad yazıyo,sürdüm yüzüme çok yağlı sanki bepanthen gibi değil.hametan kullanan varsa bilgi verebilirmi lütfen.

ya kızlar bende bepanten aldım...
ama üstünde MERHEM yazıyor...
ne dersiniz bu sizin kullandığınızdanmı?

yaa kızlar vallahi deli ettiniz durun şimdi bi, canım öncelikkle senin için çok üzüldüm ama herkes için aynı etkiyi gösterirmi bilmiyorm zaten 6 ay gibi uzun bi zamandan bahsetmiş arkadaşımız yani şahsen ben okadar uzun süre bişey kullanamıyorum maymun iştahlık var bende en fazla 3 ay bi ürün bitesie kadar işte. şimdi bepantenin 3 ayrı versiyonu var artık onun ambalajıda değişti ama merhem olan en koyusu yani yanık gibi tıbbi amaçlar için uygun bi de turuncu kremi var, bideeeee yeşildi eskiden şimdimavi çizgisi var onun su oranı yüksek nemlendirici gibi yani günlük kullanıma en uygunu o. onu kullanın derim ben. ya zaten cildi bazen kendi haine bırakmak lazım arkadaşlar yada sürmek yerine herşeyi biraz yememize dikkat etmeliyiz maydonozu salatalığı bol tüketin düzenli kullanında bakın bakalım kalıyomu o sorunlardan eser... nolur telaş yapmayın bide herkes bişeyler yazmış boşverin bazı şeylerde olcağına varıryani ona bakarsanız sağlığımızı cilt güzelliğimizi tehdit eden o kadar fazla şey varki hayatımızda heran iç içeyiz onlarla, napalım ilk çağlarda dünya tertemizken doğamamışız yinede şükredip stresten uzak duralım ya böyle olursa diye düşünüp durmayalım çünkü insan farkında olmadan beynine öyle yap die emir verio had öptüm hepinizi sağlıcakla kalın...

X