Kanda Mikrop?

E

Elis

Ziyaretçi
arkadaslar,benim esim senelerdir mide yanmasindan sikayet eder ve yanlizca bi hapkullanirdi,emilen bi hap,artik tak edince doktora gitti ve kan tahlili yaptirinca,az once ogrendimki,kaninda mikrop varmis,bende hemen size sormak istedim,esim suan iste ,,antibiyotik vereceklerini soylediler,peki kotu bisemidir bu,yani ufak bi tedavi ile gecebilirmi,nasi yemekler yapmaliyim esime,biraz kilosuda var aslinda,,,uzgunum suan,,,

Sanıyorum ki eşinizde peptik ülser yada akut gastrit var..ve Helicobacter pylori adlı bir bakteri neden olur bu hastalıklara..
Bence sevinmelisiniz..çünkü bu durum sadece ilaç tedavisi ile hallolunabilen bi hastalık..Yıllarca gastrit için bir sürü ilaç,tedavi uyguladılar hastalara,son yıllarda bu bakterinin sebep olduğu ortaya çıkınca tedavi de basitleşti.hiç korkmayın..
geçmiş olsun..

bencede korkmayın çok geçmiş olsun doktor yapması gereken soylemiştir diye tahmin ediyorum yememesi gerekenleride sizde o listeye uyarsınız acil şifalar diliyorum

Sanıyorum ki eşinizde peptik ülser yada akut gastrit var..ve Helicobacter pylori adlı bir bakteri neden olur bu hastalıklara..
Bence sevinmelisiniz..çünkü bu durum sadece ilaç tedavisi ile hallolunabilen bi hastalık..Yıllarca gastrit için bir sürü ilaç,tedavi uyguladılar hastalara,son yıllarda bu bakterinin sebep olduğu ortaya çıkınca tedavi de basitleşti.hiç korkmayın..
geçmiş olsun..

arkasım dogru soyemıs antıbıoık tedavısi 10 gun kullanacak ve gececk eger ıhmal edılırse mıde kanserı yapar bu arda ulkeızde %70 ınsanda bu varmıs antıasıt tabletlerle mıde asıtıı ınhıbıture edıp aa midemızdekı yanma acıma gectı derız
korkma baktrı bunlara sebeb ama dr sana dedımı blmıyorm opusmekten nfestee gecen bırey eıne tekrar bulasmamsı ıçın sende bu antıbıotıken kulanma lazım annemle babamdan bılıyoum gecmıs olsun

geçmiş olsun..

bencede korkmayın çok geçmiş olsun doktor yapması gereken soylemiştir diye tahmin ediyorum yememesi gerekenleride sizde o listeye uyarsınız acil şifalar diliyorum

arkasım dogru soyemıs antıbıoık tedavısi 10 gun kullanacak ve gececk eger ıhmal edılırse mıde kanserı yapar bu arda ulkeızde %70 ınsanda bu varmıs antıasıt tabletlerle mıde asıtıı ınhıbıture edıp aa midemızdekı yanma acıma gectı derız
korkma baktrı bunlara sebeb ama dr sana dedımı blmıyorm opusmekten nfestee gecen bırey eıne tekrar bulasmamsı ıçın sende bu antıbıotıken kulanma lazım annemle babamdan bılıyoum gecmıs olsun

cok tesekkur ederim arkadaslar,icimi rahatlattiniz,gunde sabah kahvaltidan 1 saat once 3 tane ,aksamda yemekten 1 saat once 3 tane antibiyotik hapi var,toplam gunluk 6 hap iciyo,,,yanliz bu opusmekten ve nefesten bulasir kismi,cok ilginc geldi bana,fakat doktor boyle bisey demedi,belkide herkez icin gecerli degildir,ay ne biliyim,nasi denirki boyle bisey,,,
tekrardan tesekkurler arkadaslara.s.

arkadaslar benim 9 yasindaki oglumda kronik ITP hastalgi var yani kaninda trobositazligi aranizda bu hastaligi bileniniz varmi

X