sivilceler ve hamilelik

apekmimek

MinikMucizemMisinSenBenİm
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
6.832
637
herkese merhaba......kızlar bi sorum olacak...hamileler ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
benim adet öncesi sürekli sivilcelerim çıkar....bu ayda adetime 4 gün var...dün yine çıktı sivilcelr...bu ay kendimden umutluyudum..
ama sivilcelerim çıktı ve umudum kırıldı.....
arkadaşlar hamile kaldığınızda adet öncesi gibi sivilceleriniz çıktı mı??sivilcelerim çıktı diye umudu kırılıp sonradan hamile olduğunuzu öğrenenler oldu mu
aranızda..yada böyle bir durumu duyanınız oldu mu???
şimdiden teşekkürler....

herkese merhaba......kızlar bi sorum olacak...hamileler ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
benim adet öncesi sürekli sivilcelerim çıkar....bu ayda adetime 4 gün var...dün yine çıktı sivilcelr...bu ay kendimden umutluyudum..
arkadaşlar hamile kaldığınızda adet öncesi gibi sivilceleriniz çıktı mı??sivilcelerim çıktı diye umudu kırılıp sonradan hamile olduğunuzu öğrenenler oldu mu
şimdiden teşekkürler....

Benım cıldım normalde pürüzsüzdür ve adet önceside sıvılcelenme olmaz hiç.
ilk defa bu ay alnımda kuck kucuk cıktı ben de bunu gebelıge baglamıstım senın tersıne :))
adetım bugun ıtıbarıyle 3 gın gecıktı adetım kan testı verdım öğleden sonra alcam bakalım hayırlısı :))

Benım cıldım normalde pürüzsüzdür ve adet önceside sıvılcelenme olmaz hiç.
ilk defa bu ay alnımda kuck kucuk cıktı ben de bunu gebelıge baglamıstım senın tersıne :))
adetım bugun ıtıbarıyle 3 gın gecıktı adetım kan testı verdım öğleden sonra alcam bakalım hayırlısı :))

teşekkürler cevabın için...sende durum farklı ama senin zaten çıkmazmış sivilcelerin....senin için sivilce hamilelik belirtisi olabiklir ama benim adet öncesi hep çıkar yine çıkınca umudum kırıldı işte....yine de bir ümit işte yine sivilcesi çıkıp hamile olanlar var mı diye merak ettim...

inş..hamilesindir....

Son düzenleme:
ben bu aydan umutlu değilim açıkçası ama insan düşünüyor belki diye 16 haz adetim benimde sivilceler çıktı galiba adet olucam adet ağrılarım başladı şimdiden sinyal veriyo gemeden malesef

ben bu aydan umutlu değilim açıkçası ama insan düşünüyor belki diye 16 haz adetim benimde sivilceler çıktı galiba adet olucam adet ağrılarım başladı şimdiden sinyal veriyo gemeden malesef

sende bendensin demek ki....adet öncesi hep çıkar bende de..hakkımızda hayırlısı...

cnm zaten forumu takip edersen de göreceksin genelde anne adayları anneliklerini öğrenmeden önce sanki adet olacklar gibi bütün belirtileri hissedebiliyorlar. bel ağrısı, karın ağrısı vs. yani adet döneminde hissettiğin şeylere şahit olmak hamile olmadığını asla göstermez. eğer çok eminsen hamilelik ihtimalin var bence:KK49: hakkında hayırlısı canım. inş kavuşursun bebeğine:KK34:

Canım sivilcelere çok takılma..ben hamile olduğumu öğrendiğim ay normal hastalanacakmışım gibi sivilcelendim..Hatta arasıra yine çıkıyor sivilcelerim..Diğer hastalanma belirtilerinide yaşadım..karın ağrısı falan..Allah gönlüne göre verir inşallah..

şimdiden teşekkürler....

hamilelikte de sivilce olabiliyor canım hormonlarımız değişiyo biliyosun.. ben mercimek kadar svilcelerim ve 5 aylık göbişimleyim hehehe

cnm zaten forumu takip edersen de göreceksin genelde anne adayları anneliklerini öğrenmeden önce sanki adet olacklar gibi bütün belirtileri hissedebiliyorlar. bel ağrısı, karın ağrısı vs. yani adet döneminde hissettiğin şeylere şahit olmak hamile olmadığını asla göstermez. eğer çok eminsen hamilelik ihtimalin var bence:KK49: hakkında hayırlısı canım. inş kavuşursun bebeğine:KK34:

evet canım biliyorum hamilelik belirtileri ile adet belirtilerinin aynı olduğunu ama hiç şaşmadı suratımda sivilceler çıkar 3 4 gün sonra adet olurum...4 gün var zaten adetime...hayırlısı artık ne yapayım... teşekkür derim sağol...hakkımızda hayırlıs..

Canım sivilcelere çok takılma..ben hamile olduğumu öğrendiğim ay normal hastalanacakmışım gibi sivilcelendim..Hatta arasıra yine çıkıyor sivilcelerim..Diğer hastalanma belirtilerinide yaşadım..karın ağrısı falan..Allah gönlüne göre verir inşallah..

seninde adet öncesi sivilcelerin çıkmıyıdı peki....Allah tamamına erdirsin..

hamilelikte de sivilce olabiliyor canım hormonlarımız değişiyo biliyosun.. ben mercimek kadar svilcelerim ve 5 aylık göbişimleyim hehehe

canım ya adet öncesi hep çıktığı için moralim bozuldu işte...hamilelerde hormon yüzünden sivilcelenme oluyo biliyorum...benimkide o yüzdendir inş...Allah kucağına almayıda nasip etsin...darısı başıma ve tüm isteyenlere inş...

seninde adet öncesi sivilcelerin çıkmıyıdı peki....Allah tamamına erdirsin..

evet canım,hep çıkardı..

Benim NEGATİF çıktı :KK43:(
ama yılmadan tekrar baktırcam 3 gun sonra tabii kırmızıları görmezsem :))

bende bugün bebe time diye uyduruk testten yaptım negatif 3 gün varrrrr adet sancım vardı bişe gelmedi şimdi geçtiii:KK37:

o marka test hiç güvenli değil...tavsiye etmem...bende bi ara kullandım 2.çizgi silikte olsa çıktı ama ertesi gün adet gördüm...inş..hamişsindir..

Yaa adet sivilcesi çıkıp da hamile olan var mı acaba?

Aynen konu biraz eski ama kendimizi kandirmaya gerek yok sivilce ciktigi zaman genelde adet olunur insallah.hepiniz hamile kalabilmisinizdir

X