Epilasyon aleti önerileri ve paylaşım alanı

merhaba arkadaşlar.

şu makineden aldım. büyük olandan bahsediyorum. gerek aldığım yerde gerekse diğer başka her yerde şarjlı olduğu yazıyor zaten bunu bilerek almıştım. hatta adaptöre şarj aleti demişler. fakat bir türlü çalıştıramadım? bilen, kullanan var mıdır? kullanım kılavuzunda da herhangi bir bilgi yok.. sadece banyoda uzatma kablosu (!) olmadan kullanın demiş.
dün geldiğinden beri şarj ediyorum sözde ama fişsiz çalışmıyor. ben mi yanlış anladım acaba?

Eki Görüntüle 309578

Ben bu ürünün tekli siyah renkli serisinden kullanıyorum, şarjlı olmadığına eminim:) Bahsettiğin ürün bir üst serisi filansa bilemiyorum satıcılara sorsan?

cevap için teşekkürler...

malesef ki almadan önce ürün incelemesini izlemiş bulundum. kız o kadar kötü anlatmış ki böyle anlamışım. üstelik hepsiburadanın yorumlarında da biri şarjlı olduğunu yazmış. hatta tam olarak "kulanışlı ve şarjlı olması pil sorununu ortadan kaldırıyor" demiş. bundan başka ne anlaşılabilir ki... o kadar araştırıyoruz gene yanıltıyorlar insanları.. ama kayıtlara geçsin. başka biri ararsa bulsun.

bu arada şarjlı olmamasının dışında iyi bir ürün.

sadece cımbızı çok başarısız, uçları aynı hizada değil, dahası uçları aynı boy bile değil.
hassas epilasyon baya iyi, yüzde kullanılabiliyor ve küçük taşınabilir, pilli. tek sorunu başlığının çıkmıyor olması..
diğer cihaz da iyi, başlığı çıkıyor fakat ŞARJLI DEĞİL! :)

merhaba arkadaşlar.

şu makineden aldım. büyük olandan bahsediyorum. gerek aldığım yerde gerekse diğer başka her yerde şarjlı olduğu yazıyor zaten bunu bilerek almıştım. hatta adaptöre şarj aleti demişler. fakat bir türlü çalıştıramadım? bilen, kullanan var mıdır? kullanım kılavuzunda da herhangi bir bilgi yok.. sadece banyoda uzatma kablosu (!) olmadan kullanın demiş.
dün geldiğinden beri şarj ediyorum sözde ama fişsiz çalışmıyor. ben mi yanlış anladım acaba?

Eki Görüntüle 309578

sarjlı degıl ben bılerek aldım ındırımdeydı 159 lıra ya teknosadan aldım
cok güzel cıktı harika alıyo kırmadan ve kökten süpper

Kızlar ya bana bi epilasyon aleti önerseniz...Hız benim için önemli olan.Canımın yanması sorun değil bide kırmasın kılları yeter.
Braun mu philips mi hızlı o kadar sayfa okudum karar veremedim.
Birde remington ep6030 u merak ediyorum ama hiç kullanana yok sanırım :))

Biraz pahalı ama bu ara epey kampanyası yapılıyor sanırım, Braun 7681'i kesinlikle tavsiye ederim. Tüyleri kırmıyor, neredeyse hiç acıtmıyor, kıl dönmelerini engelleyen bir başlığı da var (fena değil, %50 çözüm gibi düşünün), su altında da kullanılabiliyor... Bir üst modeli olan 7691'in tek farkı şarj ünitesinin oturtmalı olması, başka hiçbir fark yok.

philips satin perfect düşünenlere sakın almayın derim.
çok fazla kırıyor tüyleri.
o yüzden acıtmıyor :)
birkaç gün sonra baş gösteren tüylerle uğraşın işiniz yoksa...
onun üstüne philips satinelle eski bir serisini aldım ben.
kısa tüyleri de alıyor memnunum şimdilik

kızlar ben bugun yarın braun silk epil young beauty alıcam sitede araştırdığıma göre 125-150 arası peki nerde bulablirim ? kullanan var mı ?:KK9::KK9::KK9:

Eklentiler

• $capture-20120303-195236.png
    $capture-20120303-195236.png
    174,8 KB · Görüntüleme: 108
kızlar ben bugun yarın braun silk epil young beauty alıcam sitede araştırdığıma göre 125-150 arası peki nerde bulablirim ? kullanan var mı ?:KK9::KK9::KK9:

ben braun silk epil 7681wd kullanıyorum oldukça memnunum seninki de benzer bişey gibi görünüyo bence al =) hepsiburada da genelde en ucuz oluyo.

cnm sen tüm vücudamı kullanıosun (genital koltukaltı bacak bıyık ?):nazar:

bacak, koltukaltı, bıyık, kol. bunlar için normal epilatör başlığını kullanıyorum. genital içinse acıya hiç tahammülüm yok özellikle genitalde o yüzden tıraş başlığını kullanıyorum beni idare edecek kadar temizlik yapıo en azından, tatmin ediyo yani =) ayrıca jilet gibi çoğaltmadı aynı çıkarıyo tıraş başlığı =)

ben bugun aldım denicem :KK70: bayada pahalı yav 180 tl :) denedim hafiften fena yoluyo :)bakalım nolcek:KK9::KK9::KK9:

aa satın aldığını şimdi gördüm hadi hayırlı olsun =) yalnız 180 çok vermişsin gibi geldi, 7681 benimki yani hepsiburadada 199 kargo da bedava taksit imkanı falan da var. iade şansın var mı? seninkinde tıraş başlığı yok görünüyo da benim çok işime yarıyo seni bilemem tabi ama 20 lira daha verip bi üst model alabilirsin canım

saol cnm :) ama cok gec kullandım bile :KK70: tek baslıklı bu tras bıcagıda var ozel bı baslk vr ustune takıp tuylerı kısaltıosun :) 2 yıl garantılı aldım 40 cmbzlı tek sorun yıkanabılıomu bilmiorum [B:KK64::KK68::KK1:][/B]

arkadaşlar bende braun 5380 almayı düşünüyorum , bayağı araştırdım bugün detaylı bi şekilde , beni cezbeden özelliği şarjlı değil ama su altında kullanılabiliyormuş , şarjlı alamam işim yarım kalır diye bu modeli gözüme kestirdim . :KK9: ama bazı arkadaşlar philips seramik başlıklı olduğundan daha az acı ve batık oluyor demiş kafam karıştı :26::26::26::18::18::18:
lütfen banada fikir verin braun mu philips mi ? almayı düşündüğüm model de şu ; Silk-épil 5 epilatör modelleri - Braun (5380)
Braun Silk-Epil 5 / 5380 Epilatör - Sağlık / Kişisel Bakım - Hepsiburada.com fiyatı da uçuk değil hem :KK9::21::KK55:

arkadaşlar ben panasonic aldım geçen ay çok memnun kaldım . hem şarjlı hem elektrikli kullanılabiliyor ,su altındada çalışıyor , fiyatı ucuz ben 90 l ye aldım en önemliside nerdeyse hiç acı hissetmiyorum. yıllardır boşuna acı çekmişim eski model braun kullanıyordum inernetede bayağı memnun olan var ve fiyatıda çok iyi bir bakın derim.

Merhaba

Ben de epilasyon aleti alacağım ama bir türlü karar veremedim. Panasonic Braun 7681 arasında kaldım. Kablolu istiyorum ama kimisi şarjlı demiş kimisi ikisi de kullanılıyo? Kullananlar yazabilir mi? braun 7681 ve panasonic eswd92p kablolu kullanılıyor mu?

şöyle batık yapmayan,acıyı azaltan kullanışlı bi makinaya ihtiyacım var,ücreti önemli değil, önerebilir misiniz kızlar

arkadaşlar bende braun 5380 almayı düşünüyorum , bayağı araştırdım bugün detaylı bi şekilde , beni cezbeden özelliği şarjlı değil ama su altında kullanılabiliyormuş , şarjlı alamam işim yarım kalır diye bu modeli gözüme kestirdim . :KK9: ama bazı arkadaşlar philips seramik başlıklı olduğundan daha az acı ve batık oluyor demiş kafam karıştı :26::26::26::18::18::18:
lütfen banada fikir verin braun mu philips mi ? almayı düşündüğüm model de şu ; Silk-épil 5 epilatör modelleri - Braun (5380)
Braun Silk-Epil 5 / 5380 Epilatör - Sağlık / Kişisel Bakım - Hepsiburada.com fiyatı da uçuk değil hem :KK9::21::KK55:

Naptın 5380 i aldın mı? Ben de almayı düşünüyorum,batık konusu önemli benim için,bacaklarım lekelerle doldu,Philips seramik başlıklı daha mı az batık yapar ki?

X