Meleğimin yüzündeki kızarıklık temremi acaba :(

_Ruzqar_

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2013
16
0
Slm arkadaşlar prensimin yüzünde kızarıklık oluştu ve kaşıntı bende anlamadım ama temre olduğunu düşünüyorum ve nasıl geçer bilmiyorum bir bilginiz varmı acaba ne krem kullandıysam geçmedi çok üzülüyorum off:KK43:

Slm arkadaşlar prensimin yüzünde kızarıklık oluştu ve kaşıntı bende anlamadım ama temre olduğunu düşünüyorum ve nasıl geçer bilmiyorum bir bilginiz varmı acaba ne krem kullandıysam geçmedi çok üzülüyorum off:KK43:

bebeginiz ne kadarlık
belkide alerjidir

doktora danışmadan bebeğinizde niye krem kullanıyorsunuz,doktora gösterin bence.

Şükürler olsunbebeğimin yüzündeki kızarıklık geçti doktorumun verdiği ilaç sihir gibi ilk sürüşde yok etti temre olduğunu söyledi bebeğim 3 aylık arkadaşlar ilginize tşk ederim sevgilerr:nazar:

Temre hayvan beslenen yerde olur genelde diye biliyorum... Neden olmuş peki? Yanlış anlamayın bizde şirketimizin önünde köpek besliyoruz babamızdan geçermi bebeğe şimdi tereddüt ettim ;((

Temre evet diğer adı egzema kaşındığı için bebeğin tırnağından mikrop kapmasıyla oluşan bir kızarıklık hayvanlarla alakası yok ama siz yinede şirketinizin önündeki köpeğinize aşı yaptırın ne olur ne olmazzz:KK1:

Temre evet diğer adı egzema kaşındığı için bebeğin tırnağından mikrop kapmasıyla oluşan bir kızarıklık hayvanlarla alakası yok ama siz yinede şirketinizin önündeki köpeğinize aşı yaptırın ne olur ne olmazzz:KK1:

Aşıları tamam veteriner kontrolünde bi golden, ama ne olur ne olmaz... İçimi rahatlattınız saolun :KK66:)

Şükürler olsunbebeğimin yüzündeki kızarıklık geçti doktorumun verdiği ilaç sihir gibi ilk sürüşde yok etti temre olduğunu söyledi bebeğim 3 aylık arkadaşlar ilginize tşk ederim sevgilerr:nazar:

Bir anda tek suruste gecireb ilaclar genelde kortizonlu oluyir benim.bebegimede verdiler ama ben kullanmadim cnm
Pekala sebebini soyledimi
Benim ogluma atopik dermetit teshisi konulmustu egzama yani

Evet arkadaşım egzema dedi kullandığım ilaç ise kortizonlu olduğu için üç günden fazla kullanmamamı söyledi mecbur kaldım yoksa yüzündeki kızarıklık sıçrayabilirdi şükürler olsun neyseki geçti Rabbim bütün yavrularımıza acil şifalar versin sevgilerle.....:KK1:

Slm arkadaşlar bebeğim üç aylık anne sütü ve devam sütü ile besleniyor ilk zamanlar düzenli hergün kakasını yapardı şimdi ise üç günde bir benim çabamla zorla yapıyor bu durum çok canımı sıkıyor çıktığında ise kakası katı değil kabız denilecek gibi değil yumuşak bir dışkı neden yapamıyor anlamadım yarın doktora gidicem bakalım ne diyecek :KK76:

Slm arkadaşlar bebeğim üç aylık anne sütü ve devam sütü ile besleniyor ilk zamanlar düzenli hergün kakasını yapardı şimdi ise üç günde bir benim çabamla zorla yapıyor bu durum çok canımı sıkıyor çıktığında ise kakası katı değil kabız denilecek gibi değil yumuşak bir dışkı neden yapamıyor anlamadım yarın doktora gidicem bakalım ne diyecek :KK76:

Metabolizma olabilirmiki.....

Canım keşke krem kullanmadan önce bi doktora gösterseydin

X