Bölgesel İncelme Silikon Kalça Hakkinda ???

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
canım benim popom da oldukça küçüktür ama buna rağmen ne annem ne de kardeşim anlamadı..erkek arkadaşım bile farketmedi ki farektse söylerdi..ne annem ne kardeşim ne de en yakın dostum biliyor bu ürünü kullandığımı..kısaca sizlerden başka kimse bilmiyor..ama o ürünü giymeye başladığıman beri kimse çok zayıfsın demiyor .. yani o gerçekten dikkatimi çekti ve pantolonlarım çok daha güzel duruyor..geçen hazırlanırken kardeşimin dikkatini çekti..popoya bak ya ne güzel filan demişti:)) aslında birtek ona söylicektim ama ona da söylemedim..yani kimse asla ama asla anlamaz canım sen söylemedikçe..o yüzden için rahat olsun tadını çıkar boşver :)) bu arada spora başladım kızlar özellikle kalça ile ilgili hareketler yapıyorum..yani bukalçalara gerçekten sahip olmak için neler vermezdim:KK43:.yanlız okadar alıştım ki bunun duruşuna heralde kilo alsamda buna benzer bir ürün kullanırım..çünkü çok estetik bir popo görüntüsü var gerçekten..

ben sungerlıden aldım
satıcı kadın bu daha guzel sılokondan falan dedı
markasını bılmıyorum ama 55 lıra verdım cok pahalıymıs yaa
ama benım popom bıraz var onuda gıyınce baya dıkkat cekıcı oluyo ama kısın sıcak tutacgı kesın

seninkisi tam olarak nasıl bişey arkadaşım.yazıların tamamını okuduysan korse şeklinde içinde cepleri var ve silikonlar o cebe mi giriyor?aldığın ürün bundanmı?yoksa başka bir ürün dahamı çıkmış.tam olarak açıklama yaparsan sevinirim

yaa kızlar alıştım ben buna artık bu da küçücük görünmeye başladı gözüme. tabi aldığım günden beri hep üstümdeydi o yüzden kendi halimi unuttum galiba:) kıvılcımın dediği gibi acaba daha büyük gösteren bişeyler var mıdır:) yada iki tanesini üstüste giymek gerek ama o zaman da çok büyük oluyo canımmm. ne yapcaz kızlarrr yaaa???

arkadaşlar ben diğer ürünüde denemiş biri olarak en büyük gösteren bu ürün.iki tane üst üste giyerseniz çok abartı olabilir ve rahat edilmez diye düşünüyorum.iyiki bulduk bu ürünü kızzzzzzzlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrr

yaa kızlar alıştım ben buna artık bu da küçücük görünmeye başladı gözüme. tabi aldığım günden beri hep üstümdeydi o yüzden kendi halimi unuttum galiba:) kıvılcımın dediği gibi acaba daha büyük gösteren bişeyler var mıdır:) yada iki tanesini üstüste giymek gerek ama o zaman da çok büyük oluyo canımmm. ne yapcaz kızlarrr yaaa???
yok cnm 2 tane üst üste olmaz ama bana da küçük görünmeye başladı aslında küçük değil ama hergün giydiğimiz için öyle geliyo sanırım..buna da şükür bence..iyiki bulmuşuz bu ürünü..ben çok ama çok memnunum..ama daha büyük gösteren de olsa olur fakat bu sanırım bizler için en ideali çünkü zayıf olduğumuz için abartılı durabilir..kızlar farkettiniz mi bilmiyorum ama çok ilgi çekiyo bu popoyaw:) boncukcum sana her giyişimde dua ediyorum cnm bu konuyu açtığın için yoksanerde haberimiz olcaktı Şeniz

merhaba arkadaslar

lutfen yorumlarinizda bu ürünü aldiginiz yerin ismini cismini paylasmayiniz

almak isteyenler arama motorundan arama yapsinlar

aksi takdirde ceza islemi uygulamasi gorebilirsiniz

hepinize güzel paylasimlar diliyorum a.s.

kızlar selam.daha önce de yazmıştım böyle bir ürün bana gerekmiyor,yani fazla kaçabilir diye,aynen dediğim gibi oldu.yorumlarınızı okuyunca heveslendim ve yeni incinin siyah rengini buldum bugün ve 15 ytl'ye aldım.( fiyatı çok uygun olduğu için alayım denemekten zarar gelmez dedim)satın aldığım yer yeni incinin toptancısıymış,yerini özelden yazabilirim.neyse göz kararı medium beden aldım ve bana tam oturdu.ama arkadaşlar o kadar abartılı,o kadar komik durdu ki bende anlatamam.hani zenci bayanlar vardır ya popoları vücutlarından ayrı gider aynen öyle.benim normalde kalçalarım vardır ama ben hani şöyle çıkık dursun,seksi dursun diye denemek istedim ama istediğim şey fazlasıyla gerçekleşti.şu durumda giyip sokağa çıksam kesinlikle çok dikkat çeker.bu ürün gerçekten ama gerçekten çok büyük gösteriyormuş,bence benim gibi kalçası biraz olan bayanlara uygun değil.külodun en altında silikon kısmın bittiği yerde kalın bir çizgi var bu da pantolondan çok belli oluyor,birde silikon bombe çok üstte kalıyor ve birbirine çok yakın.hani kalçaların boşluk olan yerlerini doldursa ve bombeler biraz daha birbirinden ayrık dursa daha iyi olacakmış.bir de oturunca bu silikon bombeler çok üstte kalıyor bu da bana biraz garip geldi.kısacası arkadaşlar size bir sorum olacak; ben bu ürünü bu haliyle kullanamam.eğer bunu bir süre evde giysem ya da şu anda yaptığım gibi sandalyenin üzerine koyup üzerine otursam,ürün biraz daha incelir mi zamanla ? yani süngeri biraz daha incelse en azından giyebilirim.cevabınızı merakla bekliyorum arkadaşlar,zamanla bir incelme olur mu?

arkadaşım bence silikonu inmez.yani ben giyiniyorum mesela ve hala inmedi.seninkinin zamanla ineceğini sanmam.yakın çevrende ihtiyacı oln biri varsa bence ona ver.ya da eğer hiç giymediysen başka bir ürünle gidip değiştir.yazık elinde ziyan olcak boş yere.bu arada pantolonlardan o kadar belli olmuyo.belki sana öyle gelmiştir.kullanamamana çok üzüldüm ama demekki sende kalça varmış kardeş :)

ya bir hevesle almıştım ki çok hayal kırklığına uğradım.demek bu silikonun düzleşeceği yok,en iyisi başkasına vermek çünkü geri alacaklarını sanmıyorum.acaba laura baresse'yi bir denesem mi? çok abartılı büyük göstermiyor demiştin,hafif bir dolgunluk verse bana yeter.

ya bir hevesle almıştım ki çok hayal kırklığına uğradım.demek bu silikonun düzleşeceği yok,en iyisi başkasına vermek çünkü geri alacaklarını sanmıyorum.acaba laura baresse'yi bir denesem mi? çok abartılı büyük göstermiyor demiştin,hafif bir dolgunluk verse bana yeter.

inanırmısın şuan sana onu söylemeye girdim sırf siteye.bence benim ilk kullandığım hani korseli olan,markasını yazmışsın zaten ondan al diyecektim.ondaki silikonlar daha az şişkinlik veriyor.yani kalça olduğu çok belli olmuyor.sana onu tavsiye ederim.bir de aldığın yerde or deneyebilirmiyim diye.bazı mağazalar denetiyor.

evet ya denetseler iyi olacak çünkü bu ürün yeni inci gibi ucuz değil epey pahalı bişey.olmazsa çok üzülürüm gerçekten.ama artık tecrübeliyim göz kararı ne kadar dolgunluk verir kestirebilirim sanırım.bu arada yeni incinin medium bedeni benim gibi 38-40 beden olan bayanlara göre,daha zayıf olanlar small bedenden şaşmasınlar.ilk fırsatta laura baresse'yi deniycem tecrübelerimi yazarım..

slm arkadaşlar.
kıvılcım memnun olmana çok sevindim gerçekten güzel bişi.. ama bacaklarınızın ince olduğundan şikayetçisiniz yapmayın nolur...
ben 85 kilodan 55 kiloya kadar düştüm. şuan 60 kiloyum ve iyi bi kilodayım çünkü boyum 1.68..
kilo verdiğim için vücudum çok şekilsizleşti bel kalın alt bacaklar kalın popo yok:KK43: ben napıyım.. hadi belimi az bişey inceltebildim ama etek giyinemiyorum alt bacaklarım yüzünden:KK43: canımı çok sıkıyor..
hatta ya aldırmayı bile düşündüm ama param yok:KK43:
neyse kızlar ben son zamanlarda şunları düşünmeye başladım; kör değiliz topal değiliz kulağımız duyuyor ve bunlar için binlerce kez şükür etmemiz gerekiyor. ben ediyorum artık .. çok şükür halimize..

slm cnm öncelikle verdiğin kilolardan dolayı seni çok tebrik ederim:nazar: Bende 50 kilo falanım ve kıvrımlı bi vicuda sahip olmak istiyorum..bu kış ilk defa korse takacağım süreklı olarak ve arkadaşların tavsiye ettiği kalçadan alacağım:eek: Aslında bu vücuda 55 falan belimin olmasını çok isterdim umarım bu kış korse taka taka yaza kadar incelteceğim. kalçayı ise yazın takabileceğimi sanmıyorum..önümüzde uzun bi kış var ümitliyim bakalım...

ebişim ben sana özel mesaj atalı neredeyse 1 hafta oldu.orada yazdım detaylıca.şimdi tekrar atıyorum.bu arada yeni inciyi bol kesimli bir pantolonla denedim çok hoş durdu.hatta bu pantolonla cevahire gittim.herkesin,özelliklede erkeklerin gözü hemen takılıyordu farkettim yani.arada kaçıp kaçıp tuvalete gittim baktım aynadan komik gözüküyorda ondan mı bakıyorlar diye,ama yok hayır gayet hoş ve seksi görünüyordu.ama bu ürün benim vücut tipimde olan ve kalçası biraz olanlarda ancak etekle ya da bol kesimli slouch tarzı pantolonlarla iyi gider.

ya kızlar bu ürün iyi güzel de birisi popoma vurcak diye ödüm patlıyo..hani arkadaş ortamında olur ya öyle şakalaşmalar..geçenlerde erkek arkadaşım vurmuştu şakacıktan öyle garip bi ses çıktı ki anlatamam..şaşırdı resmen..aşkım bebek bezimi bağladın ya o ne öle filan deyip durdu 2 saat..bide ben hissettmedim bile vurduğunda ama çok acıdı numarası yaptım..geçenlerde karedeşimin de ilgisini çekti..aaa nekadar sert öyle diyo..sizden başka kimse bilmiyo kullandığımı ve bilmelerinide istemiyorum..ama keşke yumuşaklığı ve sesi bakımından da rahat edebilsek..

valla kıvılcım ben senin dediğin gibi bir olayla karşılaşmadım.ne kadar sert diyene de taş gibi kalçam var dersin :) ben çok memnunum.mutlu mesut yaşıyoruz anlayacağın

X