yumurta geliştirici iğne kullananlar ve mutlu sona ulaşanlar

sweetbaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
2.896
8
40
mrb.yumurtlamamda problem olduğu ortaya çıkınca klomen kullanım ama bir yumurtam oldu ve gelişimi geriledi.şuan adet olamyı bekliyorum.olunca hem yumurta geliştirici iğne ve klomen kullanıcam galiba doktorum öyl dedi. bu iğneyi kullananlar işe yaryormu kaç tane yumurtanız oldu.yeterli büyüklüklerdemi. ve tabi bu iğneler sayesinde mutlu sona ulaşanlar bana ve benim durumumda olanlara bilgi veririseniz çok sevinirim. sanırım bu iğneler göbekten vurulan iğneler.ben de pko da var acaba işe yarıcakmı çok merak ediyorum.doktorum tam pko diyemeyiz ,adetlerin düzenli,tüylenme yok,kilo problemi yok dedi am yine de yumurtalıklarım polikistik görünümde. bu arad ben bi kez hamile kaldıma ma düşük oldu. neyse çokkkk uzattım beni bilgilendirin lütfennnnnnn

canım benım topiki görunce hamıle olabılecegını dusundumbıan çok heycanlandım umıdını kaybetme olurmu.

canım benım topiki görunce hamıle olabılecegını dusundumbıan çok heycanlandım umıdını kaybetme olurmu.

bir gün senin de benim de burdan hamileyim diye bağıracağımız zamanlar gelicek. yakındır inşallah.sen tedavine başladın. ben de bi türlü başlayamamıştım hem yumurtamın azizliğine uğradım.yarın gidiyoruz. iğne de kullanıcam galiba.umarım yüzümüz gülecek.bu konuda tecrübesi olan ve hatta hamiş kalanlar varsa bize umut olacakjlar. lütfen yazın kızlarrr

mrb.yumurtlamamda problem olduğu ortaya çıkınca klomen kullanım ama bir yumurtam oldu ve gelişimi geriledi.şuan adet olamyı bekliyorum.olunca hem yumurta geliştirici iğne ve klomen kullanıcam galiba doktorum öyl dedi. bu iğneyi kullananlar işe yaryormu kaç tane yumurtanız oldu.yeterli büyüklüklerdemi. ve tabi bu iğneler sayesinde mutlu sona ulaşanlar bana ve benim durumumda olanlara bilgi veririseniz çok sevinirim. sanırım bu iğneler göbekten vurulan iğneler.ben de pko da var acaba işe yarıcakmı çok merak ediyorum.doktorum tam pko diyemeyiz ,adetlerin düzenli,tüylenme yok,kilo problemi yok dedi am yine de yumurtalıklarım polikistik görünümde. bu arad ben bi kez hamile kaldıma ma düşük oldu. neyse çokkkk uzattım beni bilgilendirin lütfennnnnnn

ben mutlu sona ulaşamadım daha ama bilgilerimi vereyimm..bizde sebebsiz infertilite var...5 kere gonaphane hap kullanmıştım..1-2 yumurta oluşmuştu...aşılamada iğne kullandım..gonal-f adında...6 yumurta oluştu..4 tanesi 18 geçti ama aşılama tutmadı..kısmet değilmiş...bence içini ferah tut bu iğneler çok etkili oluyo..ben en düşük dozda bu sonucu almıştımm...bide yumurtan iyi gelişmiyosa dr. dozu arttırıyo ve gelişmesini sağlıyoo...haplardan daha iyi yani...diğer topiklerede bi göz atarsan pko lu olup bu iğnenin faydasını gören bi sürü insan varr...inşaallah mutlu haberlerinide verirsinnkaydirigubbakcemile5

ben mutlu sona ulaşamadım daha ama bilgilerimi vereyimm..bizde sebebsiz infertilite var...5 kere gonaphane hap kullanmıştım..1-2 yumurta oluşmuştu...aşılamada iğne kullandım..gonal-f adında...6 yumurta oluştu..4 tanesi 18 geçti ama aşılama tutmadı..kısmet değilmiş...bence içini ferah tut bu iğneler çok etkili oluyo..ben en düşük dozda bu sonucu almıştımm...bide yumurtan iyi gelişmiyosa dr. dozu arttırıyo ve gelişmesini sağlıyoo...haplardan daha iyi yani...diğer topiklerede bi göz atarsan pko lu olup bu iğnenin faydasını gören bi sürü insan varr...inşaallah mutlu haberlerinide verirsinnkaydirigubbakcemile5

çok sağol canım ya. bakalım yarı gidicem .umarım faydasını görürürm.evet ben normal yolla bi kez hamile kaldıma ma düşük oldu. ve böyle bi problemim varmış artık çaresine bakmaya çalışıcaz.

bende 7 martta PUREGONA başladım.ilk 75 dozla başladım olmadı,112,5 a çıkardık olmadı,150 ye çıkardık 2 yumurtam oldu biri 13,5 bir de 14mm oldu.2 gün daha vuruldum 150 yarın kontrolüm var inş. 18mm olmuşlardır.çatlama iğnesi vurulmama için.2,5 yıldır pko luyum..azbiraz kilo problemim var ve adetlerim düzensiz.Allah'tan hiçbir zaman ümidinizi kesmeyin kızlar..unutmayalım tek şifa verisi ALLAH tır...stres yapmayın..akışına bırakın...bizde birgün hamişler kervanına katılıcaz inşallah...

bende yumurta geliştirici iğne kullandım menegon sonrada çatlatma iğnesi vuruldum göbekten hayırlısını bekliorum 9 gün sonra gebelik testi yapıp sonucunu alıcam kısmetse....

kızlar ben bugün doktora gittim. iğnemin adı merional 75 ml. bakalım 5 gün kullanıcam. ama doktorum çok fazla yumurta olursa tedaviyi kesmek gerekebilir dedi. umarım işe yarar haftaya yine randevum var.

bende bu ay klomen kullandım.yumurta 20 mm deyken çatlatma iğnesi oldum.şimdi adetimi hatta olmamayı bekliyorum.
yani inşallah olmam da bebeğime kavuşurum.ama eğer olursam önümüzdeki ay iğneye başlıycaz bizde.allah hepimizin yardımcısı olsun

arkadaşlar bende menegon kulandım ama yumurtalarım yeterli durumda değil hala yarın doktora gidicem başka iğne vericekmiş inşallah bu sefer iğneler işe yarar

Merhaba bende tüp bebek tedavisine karar verdim.36 yaşındayım.2 ekimde adet oldum.3 ekimde 21 günlük doğum kontrol hapıyla başladım tedaviye.23 ekimde d.kontrol hapım bitti 6 tane yumurtam oluştuğunu söyledi doktorum.26 ekimde de Lucrin sabah ve akşam iğne tedavisine başladım.28 ekimde Lucrin sabah akşam , Merional iğne sadece akşamları ve Gonal-F iğne akşamları olmak üzere günde 4 tane iğneye devam ediyorum.27 ekimde tekrar adet oldum.doğum kontrol hapı nedeniyle erken olmuşum.Bugün iğnelerimde 6.günüm doktora gittim ve henüz tek yumurtamın büyümeye başladığını söyledi doktorum.iğnelere verdikleri dozlarda devam edeceğim pazartesi kontrolüm var yine.her sey normal gider ve istenilen büyüklükte yumurtaLAR elde edilirse sanırım önümüzdeki hafta sonu transferim olacakmış.şayet yumurtam çoğalıp büyümez tek kalırsa ilaç protokülü değişebilirmiş.Mantığıma göre biz kadınlar adetin 11 veya 12.günü ovulasyonumuz başlıyor.yani bugün adetimin 5.günü ve yumurtalarımın henüz olgunlaşmaması normal değilmi?

benım de su an bı yumurtam var 18 mm de salı gunu catlatma ıgnesı vurulucam ısallah tutar aynı sende olan problem var polıkıstlık over gorunumu varmıs kılom normal doktorum cok garantılı konustu bu ay kesın hamıle kalırsın dedı bakalımm benım de ılk hamılelık dusuk oldu aynı selerı yasamısız gecmıs olsun bı daha yasamayız umarım

iğne kullanan yokmu arkadaşlar bilgi verin bize lütfennnnnnn

merhaba 10 gün gonal f 75 lik iğne kullandım yumurta oluşmadı şimdi 900 lük 112.5 mg vuruyorum cuma günü kontrolüm var yumurta oluştuysa ovitrelle çatlatma iğnesi vurucam ve sonra aşılama yapılacak Allah izin verirse.klomen kullandım 5 gün ama bi sonuç alamadık dr hemen iğneye başladı.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın her isteyene hayırlısıyla bir evlat nasip etsin..Allah yardımcımız olsun kızlar.

merhaba 10 gün gonal f 75 lik iğne kullandım yumurta oluşmadı şimdi 900 lük 112.5 mg vuruyorum cuma günü kontrolüm var yumurta oluştuysa ovitrelle çatlatma iğnesi vurucam ve sonra aşılama yapılacak Allah izin verirse.klomen kullandım 5 gün ama bi sonuç alamadık dr hemen iğneye başladı.Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın her isteyene hayırlısıyla bir evlat nasip etsin..Allah yardımcımız olsun kızlar.

inşallah en kısa zamanda kucagın dolar cnm
Sana bır sorum var kac yıllık evlısın ve ne kadar korunmadıkdan sonra asılama yada iğne geliştirici kullanmaya karar verdın :44: :44:

kızlar lütfen yardım edin lütfen 13 gündür gonal f iğne vuruyorum dün doktora gittim sol tarafta bi yumurtamın gelişmekte olduğunu söyledi ve pazartesiye kadar iğneye devam et pazartesi gel dedi .ama bugün kanamam var azar azar geliyor.doktorumu aradım söyledim önemli değil dedi ama çok korkuyorum bu konuda bilgini,z varsa lütfen bana yardımcı olun gerçekten çok korkuyorum.yumurtlamanın gerçekleşmesi bile çok sevindirmişti şimdi bütün umutlarım boşamı gidecek bide çok fazla kasık ağrım var:KK43::KK43::KK43:

inşallah en kısa zamanda kucagın dolar cnm
Sana bır sorum var kac yıllık evlısın ve ne kadar korunmadıkdan sonra asılama yada iğne geliştirici kullanmaya karar verdın :44: :44:

teşekkür ederim canım cümlemizin kucağı dolar inşallah.1.5 yıllık evliyim ve hiç korunmadım.pkos hastaysıyım bu yüzden adetlerim düzensiz.yaklaşık bir yıldır da yumurtlama tedavisi görüyorum.

teşekkür ederim canım cümlemizin kucağı dolar inşallah.1.5 yıllık evliyim ve hiç korunmadım.pkos hastaysıyım bu yüzden adetlerim düzensiz.yaklaşık bir yıldır da yumurtlama tedavisi görüyorum.

slm ben de pkoluyum ben tedavime yeni başladım 4 gündür gonal f 450 112.5 iğne oluyorum yarın doktor kontrolüm var. adetim bitmesine rağmen benim de dün kanamam oldu bir anda geldi agrısız ve baya bi geldi leke gibi değildi yani.benim de şimdi kafama takıldı aceba yumurtam olustu da bişey mi oldu diye.inşalllah olmamıştır.benim doktorum direk iğne tedavisiyle başladı ben hiç ilaç falan(klomen)kullanmadım.bakalım artık HAKKIMIZDA hayırlısı olsun.bi de beni bu süreçte neler bekliyo bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.4 gündür iğne oluyorum kilo falan yapmadı ilerleyen zamanlarda yaparmı çok kilo?ve bu iğneyi kullanan kişilerden hamile kalanlar yazarlarsa çok sevinirim BİZLERE DE UMUT OLUR MORAL OLUR.ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

kızlar bu siteye neden kimse yazmıyor anlamıyorum.yok mu iğne tedavisi gören hiç ya da buraya mı uğramıyor bu formu devam ettirelim birbirimize desteğimize ihtiyacımız var gonal f kullananlar kullanıp hamile kalanlar lütfen bildiklerimizi paylaşalım burada.

kızlar bu siteye neden kimse yazmıyor anlamıyorum.yok mu iğne tedavisi gören hiç ya da buraya mı uğramıyor bu formu devam ettirelim birbirimize desteğimize ihtiyacımız var gonal f kullananlar kullanıp hamile kalanlar lütfen bildiklerimizi paylaşalım burada.

ben de gonal f kullandım ve 3 gün önce aşılamamı yaptırdım, beklemedeyim şu anda. bu benim ilk aşılamam. inşallah Allahım hayırlısını nasip eder hepimiz için

X