zmirde riskli gebelik uzman

mhtp

tutun bana annemm
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
3.586
24
kızlar merhabalar...
biliyosunuz daha önce 3 bebeğimi kaybettim bir daha yaşamak istemiyorum...
şimdi 5 haftalık hamileyim...
ben çeşmede oturuyorum ve bana çok uzak olmayacak,riskli gebeliklerde uzman bir dr arıyorum...emekli sandığı ile anlaşmalı hastanede çalışıyor olursa çok sevinirim...tavsiyelerinizi bekliyorum
:enbuyukkk:

yeşil yurt dev.hast.de Levent ERKAN var.kendı yerıde alsancakta KADOMER.Uzmanlık alanında var rısklı gebelıkler.

kızlar başka tavsiyesi olan yok mu??

Cnm meral tÜzÜn var belkı duymuŞsundur Çok ıı onun Özellı alsancakta kadın tam bır uzman ama devlette ÇlŞmıyor emeklı olmuŞ ama geÇmıŞı oldukÇa ıı

bende arastırmıstım canım.
ege unıv. doc.dr mert kazandı ya gıttım ve memnun kaldım.tavsıye ederım.kendısı rısklı gebelık uzmanı...

reşat bozoklar var ama sanırm alsancakta onun muayenehanesi sana sigorta konusundada yardımcı olucaktır..benm anneminde riskli gebelikti Allahın izniyle reşat bey in çok faydası oldu..

arkadaşım ege ünv de mert kazandı özeline gidince doğuma kendisi giriyormu.benim erken doğum ve düşük riskim var.bi de her gittiğinde 3 boyutlu ultrasonla bakıyormu..

Gaziemir de Arıkan Tıp merkezinde Hatice Işık Şengün var .. Onun uzmanlık alanıda riskli gebeklik üzerine. Tavsiye ederim.. Bende gidiyorum. Memnunumm

ege üniversitesinde servet hocanın metini çok duydum eltim bu gebeliğinden önce 5 defa bebeklerini kaybetti şimdi ona gidiyor çok memnun sanırım prof muş ve riskli gebeliklerde uzman bence ona git

arkadaşlar benim bebeğimin beyninde kist olduğu söylendi.bu konuda uzman olan yada ayrıntılı ultrason çeken birini biliyormusunuz

arkadaşlar benim bebeğimin beyninde kist olduğu söylendi.bu konuda uzman olan yada ayrıntılı ultrason çeken birini biliyormusunuz

prof.sermet sağol doç.fuat akercan ikisinden şaşma ilgi alaka güleryüz dersen fuat akercan sermet sağol soğuk bir tip ve ilgisiz ama teşhisi çok başarılı

Alınması lazım dedı bu haberı duydugum da gun ıcın de baska dr gıttık evet kese bıraz yomuk dedı beta hcg ıstedı benden ve salı tekrar yapıcaz dedı yaptırdım salı gunı u de yaptırdım alttan ultrasonla baktı evet bıraz yamuk ama cumartesıye nazaran daha ıyı dedı ama kan degerlerın gelsın sonra karar verırız dedı kan degerlerımde yuksek cıkınca bıraz umutlana bılırsın dedı yuksek dedı ultrasonda cok hafıf bı kap atısı gıbı bırsey gordu ama net o demedı hatta fetus keseden daha buyuk dedı dun de kendı dr gıttım bırsey goremedı lutfen yardım edermısınız burasınla alakası yok gercı ama ınsallah benım sorunumu yasayan varsa yardım etsın lutfen

Kesinlike Sermet Sağol diyorum, bende hamileyken kendisine gittim soğuk olduğu doğru Sermet Beyin ancak güvenilir bir insan gereksiz, abartı herşeyden uzak duruyor kendine özgüveni tam o güveni sizede yansıtıyor gittiğim sürece en ufak bir endişe tedirginlik yaşamadık eşim ve ben Ege Üniversitesinde Riskli gebelikler konusunda zaten ismi duyulmuş bir insan hiç düşünmeyin derim

Alınması lazım dedı bu haberı duydugum da gun ıcın de baska dr gıttık evet kese bıraz yomuk dedı beta hcg ıstedı benden ve salı tekrar yapıcaz dedı yaptırdım salı gunı u de yaptırdım alttan ultrasonla baktı evet bıraz yamuk ama cumartesıye nazaran daha ıyı dedı ama kan degerlerın gelsın sonra karar verırız dedı kan degerlerımde yuksek cıkınca bıraz umutlana bılırsın dedı yuksek dedı ultrasonda cok hafıf bı kap atısı gıbı bırsey gordu ama net o demedı hatta fetus keseden daha buyuk dedı dun de kendı dr gıttım bırsey goremedı lutfen yardım edermısınız burasınla alakası yok gercı ama ınsallah benım sorunumu yasayan varsa yardım etsın lutfen

böyle birşey yaşamadım duru açıkçası tam da anlayamadım ama yukarıda yazdığım bu iki isimden brine git bence canım hatta istersen tlf nolarını da veririm sana ben en son 15 haziranda 2sine de gittim

Kesinlike Sermet Sağol diyorum, bende hamileyken kendisine gittim soğuk olduğu doğru Sermet Beyin ancak güvenilir bir insan gereksiz, abartı herşeyden uzak duruyor kendine özgüveni tam o güveni sizede yansıtıyor gittiğim sürece en ufak bir endişe tedirginlik yaşamadık eşim ve ben Ege Üniversitesinde Riskli gebelikler konusunda zaten ismi duyulmuş bir insan hiç düşünmeyin derim

çok genç yaşta çok başarılı olmuş bir doktor akıllı bir insan kendine güveni tam insana da bu güven yansıyor doğru ama ege üniversitesi hastanedsinde işiniz ona düşerse yandınız aylarca gidin para verin hastyanede sizi tanımıyor resmen özele gidince herşey güzel ama hastanede sermet sağolla işiniz çok zor onu da belirteyim bizi resmen perperişan etti devamlı hastası olduğum halde başımdan çok zor birşey geçtiği halde 3günlük asistanların eline bıraktı ne aradı ne sordu ne kontrola çağırdı ne bilgi verdi

çok genç yaşta çok başarılı olmuş bir doktor akıllı bir insan kendine güveni tam insana da bu güven yansıyor doğru ama ege üniversitesi hastanedsinde işiniz ona düşerse yandınız aylarca gidin para verin hastyanede sizi tanımıyor resmen özele gidince herşey güzel ama hastanede sermet sağolla işiniz çok zor onu da belirteyim bizi resmen perperişan etti devamlı hastası olduğum halde başımdan çok zor birşey geçtiği halde 3günlük asistanların eline bıraktı ne aradı ne sordu ne kontrola çağırdı ne bilgi verdi
ben özele gittiğim için böyle sıkıntılar yaşamadım açıkçası ancak hastanede zaten hastalara bakmadığını duymuştum sadece çok özel durumda olan riskli gebeliklerle ilgileniyor diye biliyorum...

X