Callanetics Egzersizleri

bugün 15. yapacagim insallah.
yaa kizlar durun birakmayin toplu katliam falan olur sonra :))
yok incelme ama benim arka civarlarda :KK66: yuvarlaklasma olmus. Devam edicem lopez modeline dogru gidiyorum zemuszemus

bugün 15. yapacagim insallah.
yaa kizlar durun birakmayin toplu katliam falan olur sonra :))
yok incelme ama benim arka civarlarda :KK66: yuvarlaklasma olmus. Devam edicem lopez modeline dogru gidiyorum zemuszemus

yaaa bilmiorum moralim bozuluo valla bir 21i tamamlayım diom inşallah işe yaramazsada bırakıcam :KK43:

kızlar ya ben acaip kötü hissediorum kendimi hareketleri yapamıyorum sanırım ki incelemiyorum diorum çok ta sıkıldım yaparkende sıkılıyorum biraz daha sabredip leslie ye geçebilirim :KK43: moralim çok bozukkk:1shok::eek:klava::nazar::gitme:

canım moralini bozma devam etmeye çalış sadece sabır gerekiyor zamanla incelirsin.
ben sıkılmamak için hareketleri cd den yapmıyorum.hareketleri,sırasını karıştırmamak için kağıda şekilleriyle beraber yazdım,çizdim ve tv izlerken yapıyorum.35 dk sürüyor ve sıkılmıyorum,tavsiye ederim.

kızlar nerelerdesiniz lütfen birbirimize destek olalım.bırakmayalım.ben 4/21 yaptım.ayrıca 5 günde 5 kilo diyetini ve leslie 5 mili de yapıyorum.

canım moralini bozma devam etmeye çalış sadece sabır gerekiyor zamanla incelirsin.
ben sıkılmamak için hareketleri cd den yapmıyorum.hareketleri,sırasını karıştırmamak için kağıda şekilleriyle beraber yazdım,çizdim ve tv izlerken yapıyorum.35 dk sürüyor ve sıkılmıyorum,tavsiye ederim.
sabır bakalım 21i bir tamamlayayımda ona göre bakıcam :KK43:( ama bozuldu valla moral neyse napalım az sabırrr :)))))
kızlar nerelerdesiniz lütfen birbirimize destek olalım.bırakmayalım.ben 4/21 yaptım.ayrıca 5 günde 5 kilo diyetini ve leslie 5 mili de yapıyorum.
süpersin canımmmm aynen devam :) leslie bende yapmak istiom ama vakit kalmıo
evet video dan yapmak biktiriyor, bende tv seyrederken kendim yapiyorum cogunlukla.

ayy evet yaaa bendeaçmayım diodum ama arada bakıom işte :)

26.04.2010 pazartesi günü listesi

magrenta 1/21 yapıldı
psiqo 10/21 yapıldı
nepertes 7/21 yapılacak?
snowflake 2/21 yapıldı
moonshine76 14/21 ara verdi

27.04.2010 salı günü listesi

magrenta 2/21 yapıldı
psiqo 11/21 yapıldı
nepertes 8/21 yapılacak?
snowflake 3/21 yapıldı
moonshine76 14/21 yapıldı
puren7 3/21 yapıldı

28.04.2010 çarşamba günü listesi

magrenta 3/21 yapıldı
psiqo 12/21 yapılacak
nepertes 9/21 yapılacak
snowflake 4/21 yapıldı
moonshine76 15/21 ara verdi
puren7 4/21 yapılacak

29.04.2010 çarşamba günü listesi

magrenta 4/21 yapılacak
psiqo 13/21 yapılacak
nepertes 10/21 yapılacak
snowflake 5/21 yapıldı
moonshine76 15/21 yapıldı
puren7 5/21 yapılacak

kızlar hadi bakalım listeyi güncelliyorum yok mu bildirim yapan :)boshayallersmile

Son düzenleme:
kızlar dün evde yoktum.12. yapamadım:KK43:
bugün yapmam gerekiyor biliyorum ama nasıl zor geliyor uyukluyorum resmen:))
ya 2 gün ara vermekte istemiyorum.çünkü zayıflamaya başladım.offf yaa:))
kalkim yapim bariii:)) inş yaparım:p:p hbr veririm yaparsam:))

kızlar şükür 12. yaptım.vicdanım rahat etmedi kalktım yaptım.allah kerim yarına:))

kızlar çok yoğunum listeyi yapamıyorum biri yaparsa sevinirim :)
benn ara verdim 4/21i yapamadım dün bugün yapcam kısmetse :)

kızlar maşallah
leslie yi ben de indiriyorum daha acamadım ama
bakalım halledicem insallah

kızlar bugün benim dinlenme günümdü yarın 7. ye başlayacağım.18+6 gün yaptım ve ölçülerimdeki değişim:

01.04.2010
göğüs:87
bel :70
kalça :105
basen:104
tek basen:64

01.05.2010
göğüs:84
bel :68
kalça:99
basen:100
tek basen:61

ya yok ya benim moral sıfır artık.ikinci 21im haftaya pazar bitecek ama bendeki değişim hala 2 cm...sanırım diyette yapmalıyım.ama şunu sölemeden de geçemicem bu göbek bu egzersizle gitmiyorsa başka hiç bi şekilde gitmez.o yüzden ben 3.yü hatta gerekirse 4. 21 günlük programıda yapcam.2 ayda incelmezsem 4-5 ayda incelirim herhalde.bu sporu yine de bırakmıcam başka türlü zayıflayamıcamı biliyorum çünkü

ya yok ya benim moral sıfır artık.ikinci 21im haftaya pazar bitecek ama bendeki değişim hala 2 cm...sanırım diyette yapmalıyım.ama şunu sölemeden de geçemicem bu göbek bu egzersizle gitmiyorsa başka hiç bi şekilde gitmez.o yüzden ben 3.yü hatta gerekirse 4. 21 günlük programıda yapcam.2 ayda incelmezsem 4-5 ayda incelirim herhalde.bu sporu yine de bırakmıcam başka türlü zayıflayamıcamı biliyorum çünkü

moralini bozma devam et.belkide hareketleri yanlış yapıyorsundur.benim kilomda çok fazla değişim yok ama sanki zayıflamış görünüyorum.çok faza inceldim bende bu sporu hayatımın sonuna kadar devam ettireceğim çok faydasını gördüm.bence sende moralini bozup bırakma sabret.

X